Stránka 60 z 160 PrvníPrvní ... 1050585960616270110 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 591 až 600 z 1596

Téma: Travian 4 v CZ! Pokec & Lamparna

Standardní

Tohle je snad první pozitivní příspěvek od pana califaxe.... naprostý souhlas... kdyby se tam regli všichni, kdo nemají rádi t4... :/

Standardní

ono to asi s temi "negativnimi ohlasy" na T4 nebude tak zhave, jak si myslite kazdopadne zajem o s7 je jen a jen vase vizitka.. pokud to bude vypadat takhle, tak opravdu nemci nebudou mit vubec zadny duvod spoustet dalsi 3.6 servery...
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Community Manager Avatar uživatele Black

Standardní

Califaxi, ty mas preci tak hodne pratel a nohsledu, tak proc je tam nenazenes? Jsi preci sebeuznavana legenda, tak dokaz ze jsi legenda i pro jine a ne jen sam pro sebe.
    Pride mi ze nekteri umi psat ale neumi cist. ʞɔɐןq
    Nech bota zapnutyho a dockas se...
    "Hrac byl potrestan. 307209 jednotek smazano."
    "Hrac byl potrestan. 74752 jednotek smazano."

Standardní

Citace Původně odeslal Califax Zobrazit příspěvek
    Docela dost mě po všech těch negativních ohlasech zaráží, jak malý zájem je o cz7 v 3.6 verzi.To už se asi starého speedu nedočkám.
    Califaxi, je na tom něco pozitivního Odpočineš si, vyspíš se, necháš se natrvalo odoperovat od židle
    Prosím travian tým, aby od teď dosedal opatrně, mohl by mi ublížit

První a poslední video virtuálního života: http://vimeo.com/10958932 ,http://vimeo.com/19798513

Standardní

Citace Původně odeslal Califax Zobrazit příspěvek
    Docela dost mě po všech těch negativních ohlasech zaráží, jak malý zájem je o cz7 v 3.6 verzi.To už se asi starého speedu nedočkám.
    Pravdepodobne dosť veľa ľudí, po tom, ako si vyskúšali T4, s Travianom úplne skončilo.

Inak celkom ma zaujíma, koľko hráčov nakoniec ostane na CZ6 po tom, ako sa objavia artefakty (a teda sa ukončí možnosť registrovania), keďže už teraz je tam viac ako 37000 zrušených účtov.

Standardní

Tak třeba mě se verze 4 nelíbila a chtěl jsem strarou.A taky že hraju na serveru 7. A ty počty hráčů jsou dosti diskutabilní.Já ještě třeba hraju na norským
    serveru 2,kde je momentálně 1004 hráčů.Celkem v Norsku hraje Travian necelých 7000 hráčů.
    Ale musím říci,že jsem taky čekal větší zájem o starou verzi.A když se dnes podívám po okolí,které bylo hned ze začátku přecpané,tak dnes už je tak zhruba o čtvrtinu bez osad.

Thumbs down

no tak ono se blbe konci rozehrany server, kdyz tam mate vselijake zname a kamarady a uz jste do toho vrazili stovky korun taky bych radsi hral T3,6, protoze si opravdu nedovedu predstavit jak budeme katovat a mazat vesnice, kdyz je asi nemozne dat vic nez 4 utoky do sekundy, plus to fejkovani s 20ti jednotkama.. fakt ptakovina

Standardní

s tím malým počtem regnutých hráčů na s7 je to možná tím, že v relativně krátké době bylo spuštěno několik serverů za sebou, a lidem se nechce hrát na více serverech naráz

Standardní

Citace Původně odeslal Black Zobrazit příspěvek
    Califaxi, ty mas preci tak hodne pratel a nohsledu, tak proc je tam nenazenes? Jsi preci sebeuznavana legenda, tak dokaz ze jsi legenda i pro jine a ne jen sam pro sebe.
    Koukám, že už si ani ten nejvyšší, při vhodné příležitosti nedokáže odpustit rýpavou poznámku. Achjo, ti dnešní travianisti už nemají žádnou úctu k legendám. Když už nikdo jiný, měl by ji mít alespoň pan Black, kde jinde by hledal Němcům takového sponzora.
    Naposledy upravil Califax : 22.04.2011 v 07:40

Standardní

českých serverů v Travian 3.6 verzi je 6 a celkem na nich hraje 21063 hráčů...
    české servery v Travian 4 verzi jsou 2 a celkem na nich hraje 51411 hráčů...

Takže ten T4 asi neni tak hroznej jak tady říkáte... Když někdo řekne že zna hodně lidí co travian kvůli T4 verzi opustilo, i kdyby to bylo například 50 tak to nejde znát na tom počtu 30000.
    A pokud říkáte že odpadli všechny legendy, tak tím líp aspoň si zahrajou nováčci a vzniknou nové legendy, nová historie a nebudou mít všichni potřebu mazat když je nějaka "legenda" nenechá 10 minut od útoku

Značky pro toto téma

Pravidla přispívání