Stránka 68 z 160 PrvníPrvní ... 1858666768697078118 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 671 až 680 z 1596

Téma: Travian 4 v CZ! Pokec & Lamparna

Thumbs down

T4 stoji za .... tym obmedzenim poctu utokov v sekunde, len na 4 spravili hru pre Top hracov nudnu, hram na s6 a ako som zacal utocit a cistit okolie normalne rozmyslam ze zmazem, Travian sa zmenil na hru pre Lami co si radi stavaju dedinky a domceky

Standardní

je až zajímavé jak je T4 perfektní a brečí tu jen pár hráčů a přitom hlasovaní o turnaji jasně valcuje "klasika"

Standardní

finale je hlavne neco trochu jinyho .. jednak tam jdou predevsim stari pardalove, kteri uz maji neco odehrano a nejhur se s novinkami smirujou, a jednak tam jdou lidi, co to chteji vzit jako "dustojne zakonceni ery t3", i kdyz jinak proti t4 treba nic nemaji.. plus mozna nekteri berou v potaz i to, ze je to porad jeste ve vyvoji a opravuji se chyby, a nechteji hrat na "nedodelku"..

a z celkoveho hlediska jsou beztak relevantnejsi pocty hracu na beznych serverech nez jeden specialni server :) jen pro zajimavost, s8 (t4) jeste nebezi ani 3 dny a uz je tam 2x vic hracu nez na s7 (t3), ktery bezi nejaky 3 tydny ci tak nejak.. kurnik, proc tam ti lidi lezou, kdyz je t4 tak hnusnej? :D
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Standardní

proč? to je přesně ta otázka co si musíte vždycky položit když říkáte že na T4 je víc lidírotože to lidi chtěly zkusit a dohrávají se a končí další servr,ani ta S8 nedosáhne to co první 2 v T4 a prostě bude to tak jak už to jinde ve světě je...T4 vyletí a zbytek servrů skomírá až to skončí a (berme v potaz naše servry)dohraje se turnaj padne T4 do klasiky "návštěvnosti"
    T4:sim city
    a zbytek bude hrát,rozdělý to akorát hráče podle toho co chtějí hrát,dřív byl 1 servr třeba 15k lidí a padal ted to bude 2x 7k-a v T4 se ten počet bude držet a u "clasiku "budeš mít před artama třeba jen 2k.

Moderátor Avatar uživatele Maťec

Standardní

ty jsi vyčetl stavy lidí, proč se teď navážíš do Merly, když ti odpovídá? Apropo, jde o třetí server v T4, nemyslím, že počet lidí, kteří jej jdou zkusit bude až tak velký, jak na těch dvou předchozích. Celkový stav hráčů je sice nižší než býval, ale donekonečna omýlat stejnou verzi by jej určitě nezvýšilo. Otázkou tak jest, hrát upadající verzi, nebo zkusit něco nového? Vždycky se najdou takový, kterým nové věci nevyhovují, ale to neznamená, že všechno nové je špatné.
    Nemám rád zrádce, podrazáky a lidi, co mi opravují pravopisné chyby

Jsem v T-důchodu, odpovědi ohledně T4 tak berte s (značnou) rezervou

Standardní

já se do ní nenavážím,jen zdůrazňuju že to neni terno a to že první 2 servry hraje tolik lidí neni tím že je ta verze oblíbenější....apropo dosáhnout lepšího prodeje neni o ničem jiném než tu hru udělat zajímavější.A ne tím že se jen umožní "slabším hráčům" za peníze dohrát třeba do konce.To je jako kdyby si umožnil v člověče nezlob se za peníze koupit hodnotu na kostce jakou potřebuješ.Snažil sem se vždycky argumentovat v diskuzi o T4 relevantně a hral sem to měsíc...opravdu pozitiva/negativa 3/7

Standardní

Nová verzia je robená čisto komerčne, aby ju hralo čo najviac ludi, čiže pre Top hráčov to už nie je. Dá sa to presne prirovnať k hocijakej inej PC hre, hard core hráči hrajú radšej iné hry ako tuctový hráči, ale ja sa ani nečudujem nad vašimi názormi, veľká väčšina ľudí čo píše tu na tomto fóre, toho moc v starej verzii nedokázali tak sa tešia, že si v T4 kľudne môžu stavať svoje dedinky.

Moderátor Avatar uživatele Maťec

Standardní

no, z toho co vím je hra komereční od začátku celého projektu. O tom, jaká je cílová skupina tu nebudu spekulovat, ale nevidím větší rozdíly pro hru oprotiva dřívějšku. NPC stojí stejně, plus produkce stojí stejně, plus učet stojí stejně, atd. Jediné výraznější změny jsou v nákupu "stříbrňáků", přičemž ale takto utracené zlatky putují mezi jiné hráče (a část je převedena zpět na zlato, z čehož plyne jediný zisk). Navíc lze zpětně převést již utracené zlatky, pokud je "doplníme" prodáním předmětů. Takže argumenty o jasném zaměření nové verze na komerci je tedy poněkud zcestné. Pokud jsou vyšší příjmy, tak vycházejí z vyššího počtu platících hráčů, což znamená vyšší počet aktivně hrajících hráčů. A to rozhodně nevidím jako nevýhodu. Jinak netroufal bych si hodnotit zkušenosti lidí, co tu píší, ať už podle stylu psaní nebo data registrace.
    Nemám rád zrádce, podrazáky a lidi, co mi opravují pravopisné chyby

Jsem v T-důchodu, odpovědi ohledně T4 tak berte s (značnou) rezervou

Standardní

Taky možná jeden z důvodů proč je na s7 málo lidí.
    Co budete raděj hrát?Českej server v trojkový verzi nebo ME v trojkový verzi (aspoň to tak zatím vypadá) ?
    Já rozhodně raděj to ME.A hrát vícero serverů je vždy složitější.Už jsem na s7 taky zrušil účet a chystám se na start ME.

Standardní

Milda.mds a klobon maji pravdu a pak ME pojede v T3 uz z toho duvodu, ze lide chteji hrat a chteji si sami dokazat, ze jsou dobri i bez kleci,svitku,zive vody, umeleckych del a dalsich volovin, nechteji spolehat na nahodu co jejich hrdina dovlece nebo co se jim povede koupit na aukci a chteji mit vsichni priblizne stejne sance ..... Proste hlasovani ukazuje jasny propadak verze T4 Pokud by byla T4 tak vynikajici, jak tady TT neustale opakuje. Kazdy trochu rozumny hrac by po lepsim a kvalitnejsim vzdycky skocil

PS: a na muj dotaz, jak je mozne, ze natarsky balista muze strilet jednou kouli na 2 rozdilne cile v 1 sekunde jsem se vysvetleni take nedockala
    dekuji

Značky pro toto téma

Pravidla přispívání