Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Téma: Farmlist

Standardní Farmlist

Pokud dám farmlist odeslat a mám méně vojáčků, než je potřeba, s železou pravidelností mi farmlist poslední 2 dny vyhodí hlášku:

1)
    Image

anebo

2)
    Image

U té první je nešikovné to, že pak se tato hláška hází ať se klikne cokoli (obchodníci, stavba atd.) a člověk se musí odhlásit a znovu přihlásit. A útoky se neodešlou.
    (děje se také v případě, když se na farmlist nedá poslat ani jeden útok)

Na té druhé je nešikovné to, že nevidím farmlisty (takže nemohu poslat podle dalšího farmlistu resp. zkontrolovat kam se ty útoky poslaly doopravdy) a hází to nějakou chybu. Ale útoky naštěstí odejdou. (podle nějakého pořadí, které jsem zatím nezkoumal ale +- ho tuším )
    (Tuto to občas háže i když mám dost pálek na poslání)

Dříve u HV to nedělalo - ale nejsem si jistý zdali jsem tam někdy odesílal útoky a neměl dost pálek.
    Na prohížeči to nezávisí (Odzkoušeno Google chrome i Firefox) a vymazat cookies nepomáhá.
    Naposledy upravil merlouska : 22.03.2011 v 19:53 Důvod: uprava img tagu

Standardní

ještě jsem zapomněl jde o T4.

Standardní

ze jde o t4, to vidim. a jen na okraj, v t4 uz tu bezi 2 servery, takze by vic pomohlo spis cislo serveru

predpokladam ale ze jde o t6, takze muzu maximalne rict, ze nektere problemy s farmlistem resi update, ktery by se tam mel objevit cca za tyden.. viz zde: http://forum.travian.cz/showthread.p...050#post942050
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Standardní

Ano jde o cz6.

Jinak dneska jsem zjistil že se to děje i když je dost pálek, takže tak nějak náhodně a u případu 2) se začala odesílat jenom asi 1/3 - 1/2 útoků, ze všech označených.
    A celé se to nějak záhadně zintenzivnilo tak, že to dnes ráno bylo neúnosné - 2x ze 3 kliknutí mě to vyhodilo z účtu. Klasicky jsem farmlist neodeslal už ani nepamatuju.

EDIT.: Snad se to updatem zlepší.

Moderátor Avatar uživatele Maťec

Standardní

Pokud tě to vyhodilo z učtu, je možné že máš problém s cookies (i když nevím jak moc by to vysvětlovalo odesílání jen části utoků).
    Nemám rád zrádce, podrazáky a lidi, co mi opravují pravopisné chyby

Jsem v T-důchodu, odpovědi ohledně T4 tak berte s (značnou) rezervou

Standardní

Čosi podobné mi robí na cz4 až na to, že mi nič nevypíše len ma to vyhodí... ale túto chybu som zaznamenala len v Opere. Asi by som sa mala pohrať z nastaveniami.
    TeLa alias Mersina

Believe nobody, and no one will hurt you. // ďakujem Dadoun-ovi za úpravu

Podobná témata

1. Farmlist
    Autor hekys8 v sekci Otázky
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 14.07.2014, 20:29
  2. Farmlist
    Autor archetype v sekci Bugy
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 09.02.2014, 15:33
  3. Farmlist