Stránka 1 z 8 123 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 76

Téma: pasti?

Standardní pasti?

Zdravím, mám dotaz.. co to je za novinku toto?

Osvobodil jsi 21 vlastních jednotek a zachránil jsi jich 16

Já od jak živa myslel že když je osvobodím, tak zachráním všechny.. nebo ne?

Standardní

V T4 toto již neplatí, pokud osvobodíš své jednotky z pastí, 25% jich umírá. Je to novinka.

Thumbs down

A dost nepovedená novinka, to musel vymýšlet někdo kdo by posílal tak jeden útok za 14 dní... Takhle na aktivnější galy nebude skoro nikdo útočit a až bude víc katů tak to bude dělat leda rovnou s katama

Pasti v T3.6 byly otravné, ale tady budou už vyloženě nasírací

Standardní

A proto galy midlit hned od počátku
    Naposledy upravil Tesařík : 26.03.2011 v 18:17 Důvod: čistě vymydlený gal, to je základ, ať to klukům sluší :)

Standardní

To je právě ten problém... Kdo si na začátku může dovolit ztrácet třeba 4 denně 25 jednotek (když bude mít gal 100 pastí) ??? Tohle si bude moct dovolit možná tak top farmář germán... A i toho to bude pěkně s...

Standardní

než si může postavit pasti tak to chvíli trvá, jak říkám musí se na ně ihned po zkončení ochrany

u Jaginy na peci v chaloupce na muří noze

Standardní

my ani pasti nepotřebujem, já šecko zmIdlím sám
    Nejmlsnější a nejzvědavější tvor na Travianu

Tam, kde vstává Slunce, v příkrovu mraků, spí svůj sen Sarnia, princezna draků...

Standardní

celkem dobra je taktika "naplnenych" pasti.Staci kdyz poslete loupez,galovy pasti naplnite a vojaky tam nechate (nevysvobozujete normalnim utokem).No a pak uz farmite uplne normalne jak kdyby tam pasti nebyli
    Je mi jasny,ze uplne od zacatku to nepujde,tolik vojaku mit nebudete,ale za par tydnu uz by german tuto taktiku klidne mohl pouzivat

Je to urcite levnejsi nez kazdej den ztracet nekolik palek jak tady nekdo psal...

Standardní

Vždycky všude všichni "plakali" jak jsou galové znevýhodnění - a když přinášeli argumenty, nakonec se ukázalo, že v podstatě jsou (pomalá tvorba jednotek, drahé, nemají napajedlo jako Římani) - dřív byly pasti v pozdějších fázích hry úplně k ničemu a na počátku jich muselo být opravdu dost, aby to mělo smysl. Tak tvůrci pasti jako galskou výhodu zlepšují a zlepšují. Prostě gal má dvě opravdové výhody - rychlost a obranu. A podle nově upravených pastí ho už prostě nemůžou germáni farmit dle libosti, ale musí si dávat pozor.

Moderátor Avatar uživatele Maťec

Standardní

jen bych tu dodal, že Nápadů na uprvavu pastí přišlo i v našich končinách nepřeberné množství. Ať už šlo o možnost popravy zajatců, přivlastnění nebo přímého prodeje. Tedy tyto 25% ztráty tedy lze připsat na "vrub" hráčských nápadů.

Pro dlouhodobější farmení se nemusíte obávat, stejně jako v dřívější verzi se po "násilném" osvobození obnoví pouze část pastí, a tedy po několika návštěvách neaktivního hráče již žádné ztráty nebudou. Problém budou dělat pouze ti aktivní, kteří si pasti budou obnovovat (ale vzpurné farmy zase přináší vidinu dlouhodobějšího zisku).
    Nemám rád zrádce, podrazáky a lidi, co mi opravují pravopisné chyby

Jsem v T-důchodu, odpovědi ohledně T4 tak berte s (značnou) rezervou

Podobná témata

1. Jak zničit pasti nebo vojáky v pasti ?
    Autor stejskalov v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 18.11.2008, 15:50
  2. pasti,pasti pastičky
    Autor SantaF v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 05.10.2008, 13:32
  3. pasti
    Autor luchna v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 10.04.2008, 20:19
  4. Pasti Pasti Pastičky