Stránka 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazují se odpovědi 21 až 29 z 29

Téma: Dobrodružství

Standardní

Musím trochu oponovat.. Po přesunu hrdiny nastálo do druhé vsi se nějakou dobu objevovali dobrodružství pouze kolem druhé vsi. Ale už máme pár dní třetí ves poblíž té druhé a dobrodružství se nám opět začali objevovat i u první vesnice :-/

A co jsem se tak teď díval do výpisu posledních dobrodružství, tak to poměrově odpovídá 2:1 pro nové vsi.

Standardní

To co jsem psal, je z vlastní zkušenosti a faktu, že to tak funguje už 14 dní a to už mám 3 vesnice. U první vesnice se od přemístění hrdiny a nastavení nové domovské jako hlavní, neobjevilo ani jedno dobrodružství, takže lze případně hovořit maximálně o několika možnostech generování těchto dobrodružství a každému hráči je pak jedno toto pravidlo generování přiděleno (což musíte všichni uznat by byla fakt kravina).

Nejlépe by asi pomohlo, kdyby odpověděl někdo z RT. Někdo kdo ví na 100% jak to je a má to vyzkoušené a ne pouze spekulativně či na základě úvahy.

Standardní

podle me to bude vzdycky nejaky druh nahody..

ja napr. hraju na serveru, je to 3x speed, zalozila jsem si druhou vesnici cca 200 poli od prvni .. chvili po zalozeni jsem mela asi 8 adventur jen u druhe vesnice, tak jsem si tam presunula hrdinu.. a hele, podle zakona schvalnosti mam ted uz zase asi 10. adventuru po sobe u prvni vesnice -.-
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Standardní

Citace Původně odeslal Amazonka Zobrazit příspěvek
    To není pravda v t4 může poslat hrdinu do druhé vsi ještě když tam HD není postaven, ale musí dorazit ve chvíli kdy už postaven je. Tzn. pokud má hrdina delší cestu než trvá stavba tak může vyslat dříve. Důležité je aby HD stál při dojití do vsi.
    s tymto prispevkom nesuhlasim. staci ze sa dvor hrdinov stavia ked pride hrdina do dediny a uz sa s nim da manipulovat a nie je tam ako podpora.

Standardní

Já nevim, jestli jsem takovej smolař, ale od tý doby co mam druhou, vedlejší vesnici, hodně daleko od první, se mi objeví dobrodružství zásadně v té druhé vsi, než ve které je hrdina. Ještě se za ty dva týdny nestalo, abych měl dobrodružství v té správné vesnici.

Standardní

to budeme asi smolaři oba naskakujou mi dobrodružství u vesnice vzdálené 36 hodin tak tam přesunu hrdinu aby je všechny oběhal a na to se mi objevují zase u té další a pořád dokola tak su zvědavej co to bude dělat až postavím třetí

Standardní

Ahoj, mám dotaz. Můžu poslat hrdinu na dobrodružství v době míru??? Teda spíš jestli něco donese, nebo to bude jak s útokama a bude z toho jen pozdrav???

Moderátor Avatar uživatele Maťec

Standardní

ano, dobrodružství fungují normálně
    Nemám rád zrádce, podrazáky a lidi, co mi opravují pravopisné chyby

Jsem v T-důchodu, odpovědi ohledně T4 tak berte s (značnou) rezervou

Standardní

4Maťec: Ok. Díky.

Podobná témata

1. dobrodružství
    Autor chladasek1 v sekci Otázky
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 14.04.2013, 19:17