Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 11 až 13 z 13

Téma: Nespokojenost,ale s kým ???

Standardní

Citace Původně odeslal Milda.mds Zobrazit příspěvek
    S těma opakujícíma se otázkama mě posledně naštval nedávný dotaz - v jaký verzi se bude hrát to ME v Travinu.Občas se i objeví podobný - kdy bude restartován server XY.Přitom odpověď je asi vždy tohoto znění:Až bude Black vědět,tak to zdělí,o tom rozhodují Němci (teď jsme se alespoň někam posunuli v tom ME ).
    A to tie rovnaké otázky dáva vždy ten istý človek? Ak nie, tak to pravdepodobne poukazuje na to, že odpoveď sa a) nedá nájsť dostatočne jednoducho alebo b) jasnú odpoveď na tú otázku nikto nedal.

PS: Keby sa mi chcelo hľadať, tak by som určite našiel minimálne jednu tému, v ktorej sa píše o tom, aby bolo hľadanie dualov na fóre zase povolené (a keďže ty nemáš rád ľudí, opakujúcich to, čo bolo napísané, určite požiadaš moderátorov, aby tú tvoju tému odstránili).

Moderátor Avatar uživatele Maťec

Standardní

Hledání duálu nebylo zrušeno z toho důvodu, že by to bylo pro nás náročné na hlídání, ani kvůli tomu, že by na nás lidi házeli vinu kvůli "svým" duálům. Byť oba tyto důvody mají své, hlavně jde o to, že duály jsou ze strany TT tolerovány, nikoliv upředňostňovány. Proto podpora při hledání zde byla zrušena.

Opakující se otázky připadají valnou měrou nově registrovaní uživatelé. Byť pro ně platí pravidla jako pro všechny ostatní, sotva od nich lze očekávat, že se budou na foru hned orientovat. Přesto jsou otázka na restart serveru či další otázky, které nezle zodpovědět mazány.

Uživatelé, kteří opakovaně či hrubě poruší pravidla jsou zablokování (buď dočasně nebo permanentně). Takovýto uživatelé nemohou přispívat do diskuzí, mohou pouze číst.
    Nemám rád zrádce, podrazáky a lidi, co mi opravují pravopisné chyby

Jsem v T-důchodu, odpovědi ohledně T4 tak berte s (značnou) rezervou

Standardní

Vím,že zde na fóru je hledání občas peklo.Zadá se jedno slovo a vyskočí desítky odkazů.
    Nevím,jak je to zařízeno,ale nešlo by občas některé příspěvky smazat.Mám na mysli ty,které už nemají platnost.Nebo ty,které se opakují.Pak by bylo hledání jednodušší ( a jak bylo psáno dříve - stejně se zase někdo zeptá ).Mohly by se mazat i celé sekce.
    Jen tak zkusmo jsem zadal do vyhledávače - duál - a vyskočily odkazy na 3 stánkách.
    Samozřejmě by to vyžadovalo někoho,kdo by se o to staral - nějakého správce fóra.
    Ale já měl asi vždycky štěstí na spoluhráče.V každý alianci co jsem byl,tak tam byl někdo,kdo ochotně pomohl nováčkům.
    Já když začínal,tak jsem si přečet ty Instrukce ( co jsou ve hře na levý straně - jsou tam ty národy,budovy,manuál,FAQ - nebo tak nějak ).A to mi na rozjezd stačilo.Pak jsem se ptal spoluhráčů.
    Možná to ale v týhle nový verzi už takhle není ( já teď nevím,já tam zrušil účet,protože se mi ta čtyřka nelíbí ).
    Tohle bude taky za nějakou dobu ( nebo už je ) zbytečné.Pak to stačí celý jen smáznout a hotovo.

Podobná témata

1. Nespokojenost
    Autor Vinčenzo v sekci Všeobecně
    Odpovědí: 72
    Poslední příspěvek: 02.07.2008, 04:29

Pravidla přispívání