Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 13

Téma: Nespokojenost,ale s kým ???

Standardní Nespokojenost,ale s kým ???

Ahoj,
    musím přiznat,že v některých věcech jsem nesokojen s vedením Travianu.
    Jedná se mi především o to,že se na fóru nesmí hledat hráči pro dual account.
    Nyní povoleno ve hře,či jinak,ale ne na fóru.
    Zdá se mi to že si tady někdo chce ulehčit svoji práci.
    Není problém na fóru nalézt řadu prohřešků,které zůstávájí nepotrestány.Jedná se o liknavost
    Travin Teamu nebo někoho dalšího z vedení???
    Spousta lidí není ani schopna napsat správně a slušně nějakou větu.Často se objevují v příspěvcích i urážky a nikdo to netrestá.Další netrestající se nešvar - opakující se dotazy,na které už bylo odpovězeno.
    Je tak těžké přesně stanovit podmínky,za kterých by se mohl na fóru hledat spoluhráč pro dual?
    Vždyť by stačilo jen povolit,aby každý zájemce napsal,pro jaký server hledá "duála".Zbytek už by si hráči řešili přes soukromé zprávy (mohlo by se tam toho napsat i více,ale bylo by nutné to přesně definovat).Kdo by to porušil,byl by zablokován a jeho příspěk smazán.
    Vím,že by to pro někoho znamenalo spousty práce navíc (protože hodně lidí by tam psalo i to,co se nesmí).
    Zkoušel někdo z vás ve hře prohlížet tisíce profilů,jestli tam někdo nehledá "duála" ?
    Zkoušel někdo z vás ve hře psát tisíce zpráv ostatním hráčům,že hledáte "duála" ?
    Závěrem mě napadá jedna věta z povídek od Šimka a Grossmana - soudruhu,jme my tady pro tebe,nebo ty pro nás ?

Standardní

Osobně vidím problém s takovýmto hledáním duála přes fórum ten, že účet je vždy jen jednoho člověka - který má k účtu reg. mail. Čili to může nahrávat všelijakým nepoctivcům. Nezapomeň, že účet je vždy "formálně" jen jednoho člověka. A dokáži si představit, že plno lidí by získalo pocit, že když si duála našli přes fórum, že to je "záruka spolehlivosti" a když je dotyčný podvede, tak si šli stěžovat na TT, že to umožnil.

Vím, že i tak TT řeší často problém, že reg. mail je na někoho, ten si vezme duála, přestane na účet úplně chodit - a po čase se vrátí, účet převezme, změní heslo a ten, kdo účet v podstatě dlouho spravoval sám s tím nic neudělá.

Nelíbí se mi na TT ledacos, ale zrovna v tomto bych spíše kritizovala lidi samé. Nevím, zda se duál přes fórum někdy dal hledat, ale věřím tomu, že pokud dal, obrátilo se to proti TT.

Standardní

Citace Původně odeslal Milda.mds Zobrazit příspěvek
    Další netrestající se nešvar - opakující se dotazy,na které už bylo odpovězeno
    Ne vždy je jednoduché najít co hledáme. Hodně také záleží na tom jak dotyčný svůj dotaz pojmenuje. Mnohokrát je tu podobný název dotazu, ale pokaždé se to týká jiné věci a tudíš jsou tam i jiné odpovědi, které zrovna nepotřebuješ. Navíc pro nováčky není zrovna snadné naučit se zde hledat, já osobně sem chodím už delší dobu, ale i pro mě je občas oříšek najít co potřebuji.

Osobně obdivuji administrátory tohoto fóra za jejich práci a trpělivost. Stále se opakující dotazy nováčků co ještě neumí hledat, nevhodné přízpěvky, dabl posty atp.
    Co mě ale vytáčí, je jak někdo správně odpoví na dotaz a přesto dalších 5 hráčů odpoví jinými slovy úplně totéž, což jsou zcela zbytečné přízpěvky.

No není to snadné.

Standardní

s amazonkov nejde nič iné ako len súhlasiť a čudujem sa že to administrátori ešte nezabalili pri takých ľudoch ak osom ja
    Najlepšie video TUChceš sa zabaviť? Pozri si = TU
    Potrebuješ pomoc? Najprv pozri TOTO a keď tam nič nenájdeš napíš mi.

Standardní

já souhlasim se zakladatelem topicu. Některé kroky vedení nechápu. A problém s nedostatkem lidí? Tenhle argument neni moc obstojný. Podle toho co vim je zájem o pozici moderátora docela velkej

Standardní

Ne každý může dělat moderátora, když jsem četla poslední topic jednoho žadatele s hromadou hrubek a sestylizováním vět, které byly těžko k pochopení, tak jaksi výběr je složitý.

Navíc jsou to určitě nervy pořád mazat neusále se opakující dotazy a nebo dotazy nevhodné - skoro sprosté či vnucující nějakou reklamu. Nemyslím si, že by se zde TT flákali. Nevidíte jejich práci a jen kritizujete. Kdyby jste měli možnost vidět do zákulisí asi by jste mluvili jinak. Zkuste si to třeba na jiném fóru a třeba pochopíte.

Standardní

Milda.mds: Situaci s hledáním spoluhráčů přes fórum vystihla Amazonka naprosto skvěle, značné procento takto "důvěryhodně" nalezených spoluhráčů účet majiteli značně poškodili. Majitel tak pochopitelně cítil, že za poškození účtu svým způsobem může vedení fóra, proto byl stanoven zákaz bez výjimek. Znáš lepší řešení? Nám se žádné vhodnější objevit nepodařilo.

Co se týče trestů, ty snad vidíš komu byl jaký trest udělen? To, že příspěvky nejsou vymazány je často způsobeno tím, že jejich odstranění by silně narušilo kontext následujících nezávadných a často přínosných příspěvků.
    Slibuji všem šikulům, šikulkám a dalším kamarádům, že budu dosedat nanejvýš jemně a opatrně.
    Moderování fóra není určeno neurotikům a psychotikům! U těchto osob může vést k nezvladatelným záchvatům!

Standardní

Hľadanie dualov cez fórum bolo možné a odskúšané, zrušilo sa to. Aké kroky k tomu viedli, to neviem povedať...

Čo sa týka ale "nedostatku" moderátorov, pridám svoj názor. Počet členov TT tímu je podľa mňa dostačujúci. Že moderátori nereagujú na príspevky? Na pomoc je hlavne support, keby ste vedeli čo sa moderátor namaže a nazamyká... Ako príklad vypichnem spam užívateľov, ktorí o piatej ráno radi založia 10 postov plných odkazov na kadejaké burzové alebo erotické stránky... Kto by to zvládol aspoň tak ako oni? Veľa takých ľudí tu nie je...
    A BOLA TMA A BOL BAN.
    Od 31.3.2011 bolo na moje hlásenie zostrelených spamerov: III

Popis upravil M.i.r.a/lebo nightRavenovi sa nechcelo.

Moderátor Avatar uživatele Maťec

Standardní

Milda.mds: Většina připomínek je dobrá, ale mají i své Ale.

Na jednu stranu kritizuješ množství příspěvků s opakujícími se dotazy, na druhou navrhuješ, aby každý hráč založil vlastní téma na dual. Když opomenu, kolik stížností a starostí vzešlo kvůli duálu, který ať už cíleně, nebo jiným stylem hry poškodil učet majitele, je už toto "spamování" fora dostatečný důvod proč vlastní "dual" témata nepovolit. Dříve tu bylo téma, kam byli všchny tyto příspěvky směřovány, no i tak s tím bylo hodně starostí (hodně lidí i přesto zakládalo vlastní témata ve snaze více se zviditelnit, nebo prostě proto, že nehledali) a výsledek pochybný (tedy kolik lidí našlo duála, se kterým byli spokojeni). Co vím, jsou duály tolerováni, než podporovány. Z toho plyne doporučení, pouštět se do společné hry jen s lidmi, které (nejlépe) osobně znáte.

Opravdu se zde často opakují stejné, již zodpovězené dotazy. Své na tom dělá nově spuštěná verze, která má značné množství odlišností od té "staré" i momentální nefunkčnost nápovědy (faq). Z toho důvodu (aspoň já) více toleruji tyto dotazy.

U urážek je těžké posoudit, kde jde o popichování a kdy urážení. Jemné "šťouchance" ke hře patří a rozhodně je nevidím jako škodlivé. Pokud někdo vyloženě nadává či uráží, je zpravidla obsah těchto příspěvků zcenzurován a uživatel důrazně upozorněn. Samozřejmě v případě potřeby může být takovému uživateli znemožněn přístup na forum.

Samozřejmě vždy mohou být na stejnou věc různé názory, a co se mě či ostatním může zdát přiměřené, může pro ostatní být již příliš. V takovém případě se samozřejmě není problém se ozvat a případně napravit.
    Naposledy upravil Maťec : 30.03.2011 v 19:51
    Nemám rád zrádce, podrazáky a lidi, co mi opravují pravopisné chyby

Jsem v T-důchodu, odpovědi ohledně T4 tak berte s (značnou) rezervou

Standardní

S tím duále jsem to myslel asi takhle.
    Na fóru by byla sekce s názvem Duál.A kdo by měl zájem tak by tam napsal že hledá duál - hlavně na jakým serveru.Mohlo by se tam napsat klidně i něco víc.Odpovědi by pak případní zájemci museli psát tomu,kdo ten duál hledá.Ať si to vyřídí mezi sebou.
    Kdo by to porušil,tak by byl potrestán a jeho příspěvěk smazán.
    V podstatě by to bylo skoro stejné jako dřív - možno najít v sekci
    Důležité:Hledám spoluháče pro Dual Account ( vytvořeno Merlouskou 14.2.2010 ve 14:37 a poté doplněno od M.i.r.a ze dne 12.5.2010,16:47 ).Jen by se tam muselo stanovit přesně,co se může,nebo nemůže napsat.
    Jestli jsem dobře porozuměl,tak někteří hráči obviňovali někoho z Travian Teamu z toho,že si našli špatýho duála?Že jim ten duál udělal nějakou špatnost s jejich účtem?

S těma opakujícíma se otázkama mě posledně naštval nedávný dotaz - v jaký verzi se bude hrát to ME v Travinu.Občas se i objeví podobný - kdy bude restartován server XY.Přitom odpověď je asi vždy tohoto znění:Až bude Black vědět,tak to zdělí,o tom rozhodují Němci (teď jsme se alespoň někam posunuli v tom ME ).

Jinak já jsem s vedením Travinu celkem spokojenej.Nikdy mě neblokli,i když jsem párkrát porušil pravidla ( někdy vědomě a někdy nevědomě ).Jen se mi zdá,že jejich mírnost někdy není na místě.Ale to je samozřejmě věc názoru.
    Tady bych měl jednu malinkou otázku.U některých lidí na fóru je pod jejich jménem (nebo avatarem)
    nápis Blokován (nebo Zablokován,teď nevím).To znamená že porušili pravidla fóra?Alespoň mě to tak přijde.Pokud se mýlím tak mě,prosím,opravte.
    Je tu něco přes 70 000 hráčů a "ošetřovat" pro ně fórum jistě není lehký úkol.Ale právě proto si myslím,že by větší přísnost neškodila - možná by se pak konečně naučili jak fórum funguje.Ale je to spíše o těch dotyčných hráčích - pokud se jim budou tyto mírné přestupky tolerovat,tak se to asi nenaučí.To platí i o vlastní hře.
    Já osobně už hraju něco přes 4 roky,ale pořád si připadám jak začátečník - spoustu věcí ještě nevím.
    Jinak bych se klidně přihlásil že bych pomáhal Travian Teamu (ovšem nevím,zda-li bych na ty opakující se otázky měl nervy )

Podobná témata

1. Nespokojenost
    Autor Vinčenzo v sekci Všeobecně
    Odpovědí: 72
    Poslední příspěvek: 02.07.2008, 04:29

Pravidla přispívání