Stránka 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 27

Téma: Nová mapa pro Travian

Standardní Nová mapa pro Travian

Zdravím,

vyvinul jsem pro Travian vizuální mapu, umožnující plynulý pohyb po celém světě. Mapa slouží zejména pro přehled nad celým serverem, zobrazuje pozice vesnic všech hráčů a aliancí s možností si cokoliv z toho zvýraznit. V neposlední řadě také umožňuje vyhledávání farmovatelných hráčů ve Vaší blízkosti na základě analýzy jejich (ne)aktivity v předchozích dnech. Od ostatních aplikací na toto téma se liší především zakreslováním všeho do mapy a umožňující tím (doufám) lepší orientaci ve světě.

Mapa se nachází na http://**************** a běží v libovolném browseru s podporou Silverlightu, který sama v případě potřeby nainstaluje (je to bezpečné, viz Microsoft. Otrava, vím, ale díky tomu je mapa plynulá.). Zatím je mapa v angličtině (má verzi i pro Darkfall), česká verze bude brzy.

Zatím se nacházíme ve stadiu betaverze a rád uslyším jakékoliv názory a konstruktivní kritiku od všech, co to použijí. Zprovozněny jsou zatím výše uvedené funkce (+ plánování doby pohybu armády), vývoj nicméně denně pokračuje na integrování další funkcionality, zejména analytických nástojů na plánování pohybu armád a odhadu útočníka dle vzdálenosti příchozích útoků. Nicméně přidat se dá cokoliv co bude žádáno

Pokud máte cokoliv konstruktivního, prosím směřujte zejména do vývojářského fóra patřícího k naší již existující komunitě - je tam vytvořena i česká sekce. Rád budu se zkušenými hráči spolupracovat na dalším vývoji.

Obrázek: [IMG]http://*******.at/_temp/travmom.th.png[/IMG]
    A pokud něco nefunguje, dejte prosím vědět a hned to spravím

Standardní

-daná mapa by mohla byť ešte vylepšná hladaním MCčiek (aj keď sa priznám, že neviem či to bude možné zrealizovať.)
    -mohlo by tam byť políčko ohľadne hľadania hráčov, viď: všetci hráči nad 5000 pop a vhodí mi to najbližších napr. 20 ktorý su v mojom okolí.
    - výratanie vziadelonosti dvoch hráčov a pridanie vyratania času - vybral by si si napr. šermiarov a výratalo by to určitý čas (napr. 6 hodín a 35 minút)
    - zvýraznenie nepriatelov danov farbov
    ...
    Najlepšie video TUChceš sa zabaviť? Pozri si = TU
    Potrebuješ pomoc? Najprv pozri TOTO a keď tam nič nenájdeš napíš mi.

Standardní

pokud si tam prida vyhledavani MC, tak si koleduje o to, aby ta stranka byla zarazena do cenzury
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Standardní

jj myslel som si ale tak no mohli by ty nemcuri dovolit

Standardní

Citace Původně odeslal kebooo Zobrazit příspěvek
    -daná mapa by mohla byť ešte vylepšná hladaním MCčiek (aj keď sa priznám, že neviem či to bude možné zrealizovať.)
    -mohlo by tam byť políčko ohľadne hľadania hráčov, viď: všetci hráči nad 5000 pop a vhodí mi to najbližších napr. 20 ktorý su v mojom okolí.
    - výratanie vziadelonosti dvoch hráčov a pridanie vyratania času - vybral by si si napr. šermiarov a výratalo by to určitý čas (napr. 6 hodín a 35 minút)
    - zvýraznenie nepriatelov danov farbov
    ...
    Diky za komentare.

Vyhledani hracu dle kriterii a lokace je dobry napad a pridavam do TODO listu. Urcite bude dodelano.

Merit vzdalenosti pomoci jednotky muzes uz ted - staci si na sve vesnici zapnout 'Show distances', vybrat jednotku, a pak jen prejizdet mysi po cilovych lokacich. Pokud to chapu, chtel bys, aby to bylo i v jinych vypisech a tabulkach, a primo na hrace misto jen vesnic (coz by, pocitam, melo znamenat jeho nejblizsi vesnici)? Technicky urcite proveditelne, otazka je jen jak to dobre vymyslet uzivatelsky. Vice komentaru vitano.

Zvyrazneni nepratel by se dalo implementovat, pokud si takovy seznam budes moci sestavit, tzn. pridas si je do nejake skupiny. Mohlo by byt soucasti vetsiho obecnejsiho systemu zvyraznovani skupin hracu/alianci, vcetne 'pratel'.

Hledani MC z vyse uvedenych duvodu nemuzu komentovat =)

Standardní

• ďalej ak by sa dalo bolo by dobré to vylepšiť hľadaním obsadených/prázdných oáz a hľadanie zvery podľa druhu a počtu

• potom rozšírené hľadanie hráčov podľa:
      - toho či majú alinanciu,
      - podľa počtu dedín,

• vyhľadávanie najproduktivnejších fariem,

Neskôr napíšem viac

Standardní

Zadny oazy a zver.. to z map.sql taky nevytahne
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Standardní

tak by to mohli aspoň nemčury pridať do gold klubu

Standardní

Mohli Oficialne je od nich jen jednou denne k dispozici databaze vlastnictvi vesnic a jejich populace. Na tom jsou tato a vsechny ostatni mapy zalozene. Informace o typu poli na mape (farma, oaza...) nedodavaji a jedinou znamou moznosti je je vydataminovat. Coz neni uplne schvalovana praktika. Uvidime v budoucnu zda to pribude.

Podobná témata

1. Nová mapa
    Autor Menjele v sekci Otázky
    Odpovědí: 12
    Poslední příspěvek: 02.04.2011, 09:43
  2. nová mapa mi nefunguje?
    Autor Mithrandir v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 12.05.2009, 20:35
  3. travian mapa
    Autor Art_of_War v sekci Všeobecně
    Odpovědí: 7