Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Téma: Zruseni uctu

Unhappy Zruseni uctu

Ahoj,

chtel bych se optat zda se tu da zrusit ucet ci ho nejak restartovat, tak abych mohl zacit zase od znova, tim myslim i s jinou narodnosti ...

A jeste bych se chtel prosim zeptat na speed, koukal jsem ze tu jeden je, ze ma bezet 4 mesice jsem nekde myslim i cetl, ale uz je plny a nejde se na nej registrovat, tak se chci zeptat zda je tento speed ojedinely a nebo budou i dalsi, tim myslim treba 2 najednou, nebo zda tu jsou nejake vyjimky jak bych se i na tento rozbehnuty speed server mohl dostat (napr kdyz nekdo skonci, zrusi ucet, tak tam je teoreticky 1 volne misto ne?)

predem Vam vsem dekuji za odpovedi =)

Standardní

účet samozřejmě lze smazat. Vejdeš do profilu, rozklikneš záložku účet a někde dolu je možnost účet smazat. Mazání trvá tři dny. Poté si můžeš, pokud tu ta možnost ještě je, založit nový účet.

Standardní

na kazdem serveru se uzavre registrovani novych hracu s prichodem artefaktu do hry.Takze na speed,ktery momentalne bezi se uz nemuzes nijak zaregistrovat.Dva nebo vice speedu naraz u nas v Cechach zrejme bezet nikdy nebude,takze si musis pockat az tento speed skonci a bude restartovan novy vek.

Standardní

K ty 1: a v prubehu toho kdy se mi bude muj ucet mazat (v prubehu tech 3 dni) muzu a nebo nemuzu si zalozit novy ucet, bez toho aniz by me antimulti vymazali za multaceni ?

K ty 2: Tak to je skoda ... a nemate nekdo zkusenosti se speedama v zahranici? Chtel bych se dostat rychlejc do hry a normalni svet je moc pomaly, chci prave ozkouste tak nak vsechny narody nez bych se rozhodl za jake hrat, ted hraji za galy, coz jsou sice dobry do obrany, ale farmit s nima nez prijdou blesci je dost na nic, oproti takovej germanum jejich zakladni vojak ma temer dvojnasobnou nosnost surek A pokud ma (nekdo tu zkusenost) neporadil yb mi nejaky server? prosim

PS: nevim zda tomu je i u travianu, ale v ******jch kmenech, na zahranicnim speedu, zejmena v tech severskych zemich Finsko atd, se mi stalo, ze me blokli za to, ze neumim finsky, ci nejsem fin, takze mi dali ban, tak se chci zeptat, jestli tu takoveto omezeni neni i na travian ...

Standardní

v pravidlech travianu je, že veškerá komunikace (včetně profilů) probíhá v daném jazyce, pro každou zemi jiném. Byly tu ohledně toho diskuze, například co s citáty a podobnými věcmi, co si lidi dávaj do profilu.

jestli chceš hrát na cizím serveru, vem si takový, kde se mluví jazykem který alespoň trochu znáš. Jestli jiným jazykem neumíš, tak to radši ani nezkoušej.
    Naposledy upravil lada52 : 17.05.2011 v 17:05

Standardní

Když se ti maže účet ( v těch 3 dnech ) tak si ze stejnýho mejlu novej účet na stejným serveru nezaložíš.Mám za to,že ti to i napíše něco v tom smyslu,že na ten mejl už je něco registrovanýho.
    Je tu však možnost - udělěj si novej mejl a z toho si založ nový účet.
    Mělo by to být že jeden mejl = jeden účet.

Co se týče toho jazyka.Musíš si vždy zjistit jaký jazyky jsou povolený ke komunikaci.Já ještě momentálně hraju Travian na norkým serveru a tam lze používat norštinu a angličtinu.
    Naposledy upravil Milda.mds : 17.05.2011 v 17:10

Standardní

I kdyby jsi měl dva emaily, tak je možnost, že Tě smažou, protože porušuješ pravidlo, dokavaď se ti 1. acc nesmažem nesmíš mít 2., jinak je to multiúčtování..

Standardní

mě zase se nezrušil účet na cz6 kdyš sem ho dal smazat protože chci hrát na 8

Moderátor Avatar uživatele Maťec

Standardní

no, kvůli učtu na cz8 nemusíš mazat učet na cz6. Pokud ale chceš, tak mazání trvá tři dny, a poté by měl učet zmizet
    Nemám rád zrádce, podrazáky a lidi, co mi opravují pravopisné chyby

Jsem v T-důchodu, odpovědi ohledně T4 tak berte s (značnou) rezervou

Podobná témata

1. zruseni uctu
    Autor ankelb v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 04.02.2008, 22:41
  2. Po zruseni uctu
    Autor Poolen v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 25.12.2007, 17:49
  3. zruseni uctu