Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Téma: Nezávislé natarské vesnice - AI a "vykrmování".

Standardní Nezávislé natarské vesnice - AI a "vykrmování".

Zajímalo by mě, jakým způsobem natarky po hráčích rostou. Ze špehování jsem zjistil že mívají poměrně plné sklady. Chvíli jsem přemýšlel, jestli by nebylo možné natarskou vesnici na lokaci která se mi líbí "vykrmovat" aby stavěla a rozrůstala se rychleji, s tím že by ji pak bylo možné přebrat. Je nějaký spouštěč, kdy natarka začne něco stavět, třeba když má plné sklady nebo tak?

Na zahraničním fóru jsem četl že natarky stavějí občas pasti a nebo obranné jednotky, ale na ts6 jsem si ničeho takového nevšiml, jen tam tak sedí a prd dělaj. Jak je simulován jejich růst? Třeba algoritmus 1x denně zkontroluje stav a dá něco stavět?

Natarky dle všeho nikdy nestavějí nerozšiřují sklad surovin ani sýpky.

Moderátor Avatar uživatele Maťec

Standardní

z toho co vím, tak nataři prostě "občas" přistaví nějakou budovu k tomu, co zbylo po hráčích. Přičemž jak "znám" natrary, předporkádám, že tempo rozšiřování je zcela nezávislé na množství surovin. Jakýkoliv vnější stimul zřejmě nebude mít na tempo jejich rozšiřování vliv. Nicméně můžeš se pokusit to vysledovat. Je vhodné přitom hlídat populaci vybrané vesnice (například přes nějaký analyzér), z toho zjistit jak často se populace rozšiřuje a průběžně sondovat stav surovin. Možná se ti podaří objevit nějako závislost.

z aktivní obranou jsem se nesetkal také, pouze se transformují zbytky hráčovi obrany na natary (tedy vojsko se dle typu změní na natarské, a zřejmě i pasti zůstávají).
    Nemám rád zrádce, podrazáky a lidi, co mi opravují pravopisné chyby

Jsem v T-důchodu, odpovědi ohledně T4 tak berte s (značnou) rezervou

Standardní

natari obcas (ale opravdu jen vyjmecne) postavi nejakou tu budovu a nejakou tu jednotku...konkretne na ts6 jsem po Velikonocnim klidu narazil u nekolika natarskych vesnic na "par" jednotek.

Standardní

Jednou se mi stalo, ze jsem si odnesl z nove vznikle natarske vesnicky (po smazanem hraci) asi 50k od kazdeho nic by na tom nebylo divneho,jen to, ze ta vesnice mela 4 populace

Uz to resim s merlouskou,ale i presto to sem napisu at lidi vi.

Standardní

až se to vyřeší, tak sem prosím napiš odpověď, rád bych věděl jak se t může stát, protože i když nebudeme brát v potaz to, jak se tam ty suroviny dostali, je nemožné aby vesnice se 4 pop. měla sklady na 50K :-O

Standardní

jj, je to blbost, když nic jiného, tak to znamená mít sklad lvl 18 (26 popky) a sýpku lvl 4 (4 popky), takže populace alespoň 30, nehledě na to, že máš doly na 0, takže na to šetříš dlouho (což by tě ostatní určitě nenechali), nebo by jsi musel mít kasárny na loupeže a to by znamenalo další populaci

Standardní

Neni to blbost,log sice jiz nemam. Podivej uz byl znam jeden takovy pripad. Takze lez to neni. Proste BUG no

Standardní

Mě to zase až tak divné nepřijde... už jsem viděl jak se na natarskou vesnici s pop menší než 10 změnila vesnice která měla pop 600-700 a dávala denně kolem 100k a počítám že jsem si odsud nenosil jedinný... Divné by mi to přišlo kdyby to taková vesnice dala víc jak jednou.
    Občas myslím na moc věcí najednou a podle toho to vypadá, mějte s tím slitování
    T4 je na poměr dobrých/špatných změn povedená... Bohužel, některé špatné jsou natolik zásadní, že je to celkově naopak.
    Čekám na grafický balík i pro dospělé.
    Pasti: 5-10 procent zabitých max. Arma uhýbá i bez shromaždiště? Naprostá Z*ovadilost. Fejkování: 5-10 jednotek do jedné vlny na normál serveru ano.

Podobná témata

1. Odpovědí: 30
    Poslední příspěvek: 19.07.2014, 13:50
  2. "Nataři" vs. "Stojící vesnice"
    Autor kozel18 v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 19.02.2008, 09:18
  3. Co je"Natarská vesnice" ??
    Autor jungmann3 v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 15.07.2007, 15:20
  4. Co je"Natarská vesnice" ??