Stránka 2 z 12 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 11 až 20 z 115

Téma: Servery t3

Moderátor Avatar uživatele Maťec

Standardní

a pokud ani na tento server nepůjde tolik lidí, jak si představuješ, tak znovu další "porovnávací" server a další a další? Registrace na server je možná cca 4 měsíce. To je dost dlouhá doba na to, aby si lidi ozkoušeli novou verzi a ti, komu nesedla přešli na cz7. Vymlouvat se tak neustále na to, že byl server spuštěný těsně po T4 serveru není moc silný argument.

ve verzi T3.6 běží jeden server a dle všeho tomu ještě nějakou dobu bude. Osobně věřím, že se dočká minimálně jednoho restartu (zřejmě tedy pod jiným označením, ale v dané verzi). O spuštění víc serverů ve "staré" verzi se dá spekulovat, ale vzhledem k počtu hráčů je to dost nepravděpodobné
    Nemám rád zrádce, podrazáky a lidi, co mi opravují pravopisné chyby

Jsem v T-důchodu, odpovědi ohledně T4 tak berte s (značnou) rezervou

Standardní

taky jsem pro zachovat starou verzi

Standardní

Souhlasím s požehnaným, jsem určitě pro aby byl alespoň jeden server ve verzi 3.6. Kvalita serveru by určitě byla vysoká protože drtivé většině zkušených hráčů se kterými jsem v kontaktu, mají docela špatný pocity z verze 4. Ostatně stejně jako já. Plno lidí chce skončit a myslím že ani vy byste nechtěli aby se počet hráčů na vašich serverech podstatně snížil. Všichni z nich navíc zlatkují takže by vám o něco klesli i příjmy. Ale tak je jasné že je to převážně na Vás, takže už to tu dál nebudu nijak okecávat.

Kopyto

Standardní

Citace Původně odeslal Maťec Zobrazit příspěvek
    a pokud ani na tento server nepůjde tolik lidí, jak si představuješ, tak znovu další "porovnávací" server a další a další? Registrace na server je možná cca 4 měsíce. To je dost dlouhá doba na to, aby si lidi ozkoušeli novou verzi a ti, komu nesedla přešli na cz7. Vymlouvat se tak neustále na to, že byl server spuštěný těsně po T4 serveru není moc silný argument.

ve verzi T3.6 běží jeden server a dle všeho tomu ještě nějakou dobu bude. Osobně věřím, že se dočká minimálně jednoho restartu (zřejmě tedy pod jiným označením, ale v dané verzi). O spuštění víc serverů ve "staré" verzi se dá spekulovat, ale vzhledem k počtu hráčů je to dost nepravděpodobné
    Nikdo nechce zase porovnávací server to byl jen návrh jak upozornit vývojáře, že je zájem o T3.6 verzi.
    T4 verzi vyzkoušelo přes 40tis hráčů na CZ serverech a 100% se všem nelíbí. Měl jsem taky tu čest ji vyzkoušet a jako plno jiných zkušených hráčů zastávám názor, že travian T3.6 a travian T4 jsou úplně rozdílné hry. T3.6 verze je travian na který jsme x let zvyklý a vždy se udělal upgrade, který hru oživil. Ale T4 verze je nová online hra na BÁZI traviánu, má jiná pravidla, jinou grafiku, jiné pojetí hry, útoků ap. Nikomu nenutím žádnou verzi jen bych rád jako většina jiných chtěl mít možnost hrát dál travian na kterým jsem zvyklý a který mě baví než se poohlížet po jiné online hře.
    Chápu, že vývojáře stála nová verze spoustu času i peněz a rozhodně se nesnažím T4 verzi bojkotovat. Já se tu snažím bojovat zato, aby byl alespoň "JEDEN" server zachován a restartován ve staré verzi.
    Naposledy upravil pozehnany : 26.08.2011 v 21:46

Standardní

vsak nejspis aspon ten jeden server zachovan bude. a v soucasne chvili je to s7, takze noveho T3.6 serveru se nejspis dockate nejdriv az skonci s7..
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Standardní

Ale s určitosti to neví nikdo, tak se tedy necháme překvapit v prosinci,kdy bude restartován CZ5 a po té v dubnu při restartu CZ7. Za všechny doufám, že jeden z těchto serverů bude v T3.6 verzi.
    Děkuji za napsané info

Pozehnany

Standardní

kde beres presvedceni, ze s5 bude restartovan v prosinci a s7 v dubnu? to, ze aktualne bezici servery s temito cisly byly restartovany v techto mesicich, nic neznamena.. muze to byt o mesic, dva, tri drive ci pozdeji .. nebo taky vubec, pokud nebude mit kdo hrat
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Standardní

Také jsem proto zanechat starou verzi.

Standardní

Urcite jsem pro, ponechat ALESPON jeden T3,6 server. Jak rikal pozehnany, spouste zkusenym hracum nesedi "noobfriendly" pristup v T4. Ani me to nesedlo, tudiz bych byl opravdu rad za dalsi starej dobrej travianek, ktery nas bavi uz hezkych par let...

Standardní

no tak s těma omalovánkama jste dali trávě ránu. možná vám to budou hrát děti,ale jak bylo řečeno výše- zkušení hráči končí!
    je to škoda za ty léta si člověk na něco zvykne a ejhle!- je potřeba to celé překopat( naprosto bezdůvodně) a výsledkem je paskvil.
    nevím ,nerozumím tomu proč chcete ( nebo spíš dubové hlavy v reichu) pohřbít travián.

Podobná témata

1. Servery
    Autor sakul 511 v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 21.01.2008, 14:59
  2. Servery
    Autor ion v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 27.10.2007, 18:03
  3. Servery
    Autor liborek3 v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 3