Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 14

Téma: Farm List T4..usnadnění

Standardní Farm List T4..usnadnění

Zdravím..

Já jsem si dnes zaplatil bonifáce,kvůli Farm Listu (předtím jsem ho nikdy neměl a ani netušil jak funguje),nicméně vzhledem k tomu že hraju dost přez mobil,tak mi FL hodně usnadnuje farming když nejsem u PC.
    Celkem mne ale zarazilo dost neohrabané zadávání vesnic do FL..než jsem tam dostal cca 500 farem tak jsem u toho strávil půl dne a popsal hodně papíru souřadnicema.(protože rolování v tom seznamu,je šílené a jsou tam jenom vsi na které se nedávno útočilo)

Bylo by super kdyby se bylo nějaké tlačítko na rychlejší přidání do FL,třeba v hlášeních,stejně jako přidání do archívu,nebo v každém tom hlášení,když už tam je opakovat útok,smazat,archív atd,tak by to tam bodlo.
    Také by nebylo na škodu nějaké upozornění na duplicitní farmu,ale to už si vymýšlím

S Pozdavem Ukulele CZ1

Standardní

a nechtel bys aby ti to taky samo hledalo ty farmy?

Standardní

Dyt vubec nic takovyho nepise... Ja si taky myslim ze by to mohlo byt jednodussi i kdyz sem FL nikdy nemel, ale ukulelemu verim, je to frajer a ma pravdu. Ale na neco zapomel, ze je to moc drahý..

Standardní

Citace Původně odeslal freedy Zobrazit příspěvek
    a nechtel bys aby ti to taky samo hledalo ty farmy?
    Ne!!! Farmy si najde každý sám,to už by to mohlo i automaticky posílat.To už by byl oproti hráčům bez zlatek opravdovej hnus.
    Stačí jak jsou znevýhodněni už teď.

je to jen nápad,a ti co FL používají by určitě něco obdobného ocenili.

Standardní

Citace Původně odeslal Lihumil Zobrazit příspěvek
    Dyt vubec nic takovyho nepise... Ja si taky myslim ze by to mohlo byt jednodussi i kdyz sem FL nikdy nemel, ale ukulelemu verim, je to frajer a ma pravdu. Ale na neco zapomel, ze je to moc drahý..
    Moc drahý? tak to jsi mě teda upřímně pobavil.. Jestli ti příjde 50/100 zlatých dost za ty služby co nabízí tak fakt nevím co chceš. Na T4 je možnost i prodávat předměty takže pokud jsi šikovný zvádneš si vydělat na gold club 1 den po ochraně. Co se týče hlavního tématu, nevím no. Já jsem pro to jak to teď je, usnadní ti to dost hru, tak prostě ten jeden den u toho strávit musíš aby sis to nastavil.
    PS: Doporučuji farmy přidávat postupně, 500 najednou je opravdu náklad..

Standardní

Jo aha 1 den po ochraně.. to bys musel asi nalezt predmety typu helma gladiatora atd.. hned na začátku. Ty si fakt chytrej 20k stříbrnejch po pár dnech serveru aha.. No víš pro lidi, co nenachází denně předměty typu helma gladiátora, živá voda,... a který do hry nepotřebujou dávat zlatky tak je to docela znát, oproti ostatnim který do tohou cpou tisíce a pak jen kliknou a jedou.. Ale tak to byl hlavně tak trošku vtip s tou cenou, je jasne že to nezmenim to bych msuel psát němcům a musel bych mit lepsi duvod.

k tematu: ano

Standardní

Jo já jsem sice chytrej, ale pokud jsi někdy hrál server úplně od začátku víš, že v prvních hodinách dostaneš za pár klecí třeba 10000 stříbrných a za svitky taky dostaneš několik tisíců, zvádnout to jde, mě samotnému se to nejednou povedlo, takže to mám asi odzkoušené co?
    Ano uznávám že pokud se regneš později tak to nejde, ale za předpokladu že jedeš od začátku tak je dost reálná šance že se ti to povede. Co se týče zlatek, je to jako v reálném životě, taky ti co mají peníze si můžou koupit cokoliv. Stejně je to taky v Travianu..

Moderátor Avatar uživatele Maťec

Standardní

upozornění na duplicitní farmu by asi nebylo špatné, na druhou stranu se dá odhalit při odesílání utoků (ve shromaždišti) a hlavně při procházení hlášení (dvě stejné hlášení těsně po sobě).

Jednodušší zadávání do farmistu by bylo určitě příjemné, ale asi by to nešlo udělat tlačítkem z hlášení nebo z vesnice, protože můžeš mít farmlistů několik (jedině pak složitěji i s výběrem konkrétního farmlistu). Nicméně zde platí to, že jednou věnuješ čas "výrobě" a nadále už pak jen pohodlně užíváš, takže tvorba farmistu není až tak velké zlo. Daleko spíš bych uvítal navrhovaná omezení (navrhovaná v jiném topicu) na počet odchozích utoků.
    Nemám rád zrádce, podrazáky a lidi, co mi opravují pravopisné chyby

Jsem v T-důchodu, odpovědi ohledně T4 tak berte s (značnou) rezervou

Standardní

podle me je to idealni jak to je, pokud si chces pridavat 500 farem najednou tak je jasny ze ti to chvili potrva a kdyz si posles utok a ctes si hlaseni tak co je za problem zjistit si souradnice toho cile kterej si prave vykradl a rovnou si ho pridat do farmlistu? je to zbytecnost, tedka by se meli spis zajimat o to aby to vsechno fungovalo jak ma a uz konecne spustili ten speed

Standardní

Na tom nie je nic tazke davat to tam. To ze si gold club kupil az v polke hry je len a len tvoja chyba tak nevin za to druhych. Kup si to hned na zaciatku hry postupne ako farmis a rozsirujes farmoviska si tam pridavas kazdy den par fariem co ti zaberie len par minutiek.
    comodore
    CZX9-com.yu http://www.youtube.com/watch?v=CBIjoxb_S18

CZX10-Erebos http://www.youtube.com/watch?v=2HIepMAuQrM
    CZX11-YU.com http://www.youtube.com/watch?v=5xfxwlNzC4U

Podobná témata

1. Farm Hunter ?
    Autor studnik v sekci Otázky
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 11.07.2014, 22:37
  2. Farm list
    Autor GOLD v sekci Otázky
    Odpovědí: 2