Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 11

Téma: Podpora

Standardní Podpora

Mám malý dotaz.
    Nechápu když mám dvě vesnice a v jedný vesnici vytvořím nějaké pěšáky a pošlu je jako podporu do druhé moji vesnice (u obou vesnic mám kasárny), proč s nimi nemohu bojovat jako ve vesnici, kde jsem je vytvořil ? Fungují pouze jako podpora a víc s nimi dělat nemohu. Prosím o vysvětlení.

Standardní

proste to tak je

spojovanim jednotek z ruznych vesnic by vznikaly nehorazne velke armady, proti kterym by se nedalo vubec branit, proto to je takto.
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Standardní

Zdravím,
    když mi někdo zlikviduje vesnici, co se stane s jednotkama podpory, které mám z této vesnice poslané do ostatních vesnic??? Zůstanou tam, nebo zmizí, nebo co??

Moderátor Avatar uživatele Maťec

Standardní

můžeš definovat, co v tvém pojetí znamená "zlikviduje"? Pokud pouze zničí několik budov (ale vesnice stále existuje), tak se nestane nic. Pokud vesnice zmizí (tedy máš minimálně ještě jednu další vesnici a tuto ti "smažou), zmizí i vojsko z ní vystavené (tedy i to na podporách v jiných vesnicích). To samé se stane, když ti vesnici přeberou.
    Nemám rád zrádce, podrazáky a lidi, co mi opravují pravopisné chyby

Jsem v T-důchodu, odpovědi ohledně T4 tak berte s (značnou) rezervou

Standardní

jak správně požádat o podporu při útocich

Moderátor Avatar uživatele Maťec

Standardní

to záleží zpravidla na domluvě mezi lidmi. Ale rozhodně je vždy vhodné uvést vesnici, která má být podpořena (nejlépe proklikem) a čas, do kdy má podpora dorazit (případně čas utoku). Pokud jde utoku více, nebo jdou utoky v méně příhodnou dobu, je dobré se také domluvit na způsobu živení. Jako méně zkušený hráč je vhodné se domluvit s nekým zkušenějším, zda má ale cenu vůbec bránit, případně jak vesnici na obranu připravit. To už ale opět záleží na domluvě v alianci.
    Nemám rád zrádce, podrazáky a lidi, co mi opravují pravopisné chyby

Jsem v T-důchodu, odpovědi ohledně T4 tak berte s (značnou) rezervou

Standardní

sama za sebe můžu říct, že jsem nesnášela (a velmi často také nereagovala) na žádosti typu "jde na mě hráč xxx, pošlete co můžete"
    Je potřeba mít nějakou rámcovou představu o tom, s čím může útočník přijít. Pokud takovou představu nemám, raději o podpory nežádat, rozhodně ne v případě, že jde o pouhou loupež a ne katovačku.
    Pak může taková žádost vypadat asi takto:

Útok v 19:45:06 (nikdy nepište jen útok "za dvě hodiny"! nevíte, kdy si to adresát přečte) na moji vesnici [x|y]-84|-112[/x|y] (ty závorky s x a y se tam doplní po kliknutí na příslušnou ikonku v režimu psaní, je to lepší kvůli tomu, že pak je ve zprávě název vaší vesnice v "klikatelné" formě), farmí mě hráč XXX, chodí se 100 teutony nebo 300 sekerami, pošlete mi každý prosím 50 - 100 deff jednotek. Hned po útoku je pošlu zpět, o živení se postarám. Nebo: prosím, nechte mi tady jednotky tak dva dny, posílejte obilí na živení, max 1000 v jedné zásilce, sýpka má kapacitu 11.700.

Standardní

Když mi někdo pošle podporu do vesnici, kdo ji v tu chvíli živí? Majitel nebo já, když jsou zrovna u mě?

Standardní

Zivis je ty.

Standardní

Jednotky se živí obilím ze sýpky vesnice, ve které zrovna jsou.
    Jinak řečeno, pokud ti někdo pošle podporu, jednotky po dobu podpory živíš ty.
    Proto se k žádostem o hromadné podpory často přípojuje žádost o "výživné" a proto je tak důležité mít dostatečně velkou sýpku... není nic horšího než mít podporu, která ti je schopná za 2 hodiny sníst všechno obilí z maximální kapacity sýpky.

Podobná témata

1. podpora
    Autor grissom v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 24.11.2007, 12:44
  2. podpora
    Autor koutny petr v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 25.10.2007, 19:40
  3. podpora
    Autor Bedy666 v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 1