Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Téma: oáza

Standardní oáza

Zdravím, omylem jsem dobyla oázu z jiné vesnice a teď mi nejde smazat z hrdinského dvora...
    co s tim?

díky za odpověď

Standardní

v hrdinskem dvore kliknes na krizek a pak se ti uplne dole zobrazi ruseni te oazy .. nejakou dobu to trva
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Standardní

Takže je lepší si ji přebrat

Standardní

Určitě, protože ti tam nenaběhnou zvířata.

Standardní

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jestli je nějak omezeno, kolikrát můžu vyloupit jednu neobsazenou oázu??? Poslal jsem tam ty moje mrákoty asi třikrát a vrátili se naložení na 100% a teď najednou nedonesli skoro nic.... Mohl by být důvod neúspěchu, že šli naposled sami bez hrdiny???

Standardní

Oázu můžeš vyloupit kolikrát chceš, ale sklady jsou jen omezené a to na 800 suroviny - postupně se doplňují. S hrdinou to nemá v tuto chvíli stejnou spojitost.

© By Mr.OMG, 2011

Standardní

Ok. Děkuji.

Standardní

ne..

sklady v T3 byly omezene na 400 od kazde surky
    sklady v T4 jsou omezene na 1000 od kazde surky v 25% oazach a na 2000 od kazde surky v 50% a 25+25% oazach
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Standardní

ne, důvod neúspěchu byl, že tam nebylo dost surovin (ať už jsi je odnesl ty, nebo někdo jiný). Každá oáza má určitou kapacitu a produkci a když všechno vybereš, tak tam prostě nic není A hrdina jako takový na to nemá vliv, ikdyž je germán, protože oázy nemají úkryt.

Oázy 25% mají kapacitu 1000 od každé suroviny, oázy 25%+25% a 50% mají 2000.
    Produkci si pesně nepamatuji, ale mám za to, že je to 10 suroviny za hodinu a 40 suroviny za hodinu u suroviny, ke které dává oáza bonus. Proto je výhodnější loupit ty druhé oázy . Čísla ohledně produkce ber s rezervou, opravdu si to pesn nepamatuji

Pravidla přispívání