Stránka 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 29

Téma: Špehování

Question Špehování

Když vyšlu na někoho špehy a dotyčnej nemá ani jednoho špeha ve vesnic tudíž mi žádnýho znich zabije zobrazí se mu hlášení že jsem ho vyšpehoval nebo o se o tom nedozví? někde jsem četl že když nemá žádné špehy že se hlášení nezobrazí ale fakt nevim

Standardní

kdyz ty posles spehy a on ve vesnici zadne nema tak nezjisti ze jsi ho spehoval pokud tam ma treba i jednoho speha tak se mu ukaze hlaseni ze jsi ho vyspehoval

Standardní

Tak to není. Pokud tam má jednoho špeha, tak by se mu zobrazilo vyšpehování při poslání 1-3 špehů.. pokud jich pošleš třeba 40, tak nic neuvidí a o špehování se nedozví.

Standardní

O konkrétním počtu špehů by se dalo povídat dlouho, záleží na tom zda útočník ztratí nějaké špehy či ne. Pokud o žádného nepříjde, špehování není odhaleno a obránce se nic nedozví, pokud ovšem útočník přijde i jen o 1 špeha z 10 000 tak je špehování prozraneo a obránce se o něm dozví. Konkrétní situace si můžeš zkoušet v bitevním simulátoru.
    tygříček

Standardní

blbost zatim sem se dycky dozvedel o tom ze me nekdo spehoval i kdyz on neprisel o zadnyho speha cim to bylo hm?

Standardní

blbost, musel vzdycky o nakyho speha prijit :P
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Standardní

Díky moc hodí se to vědět

Standardní

Citace Původně odeslal freedy Zobrazit příspěvek
    blbost zatim sem se dycky dozvedel o tom ze me nekdo spehoval i kdyz on neprisel o zadnyho speha cim to bylo hm?
    to co píšeš je blbost už jen z principu, to by pak nikdo nemusel stavět špehy aby se dozvěděl o tom že ho někdo špehoval.

Teď jsem to ještě otestoval v praxi a jen jsem se utvrdil v tom že mám pravdu.
    Příklad 1: Poslal jsem jednoho špeha na prázdnou vesnici, žádné ztráty a přišel mi report z úspěšnýho špehování.
    Příklad 2: Poslal jsem 1 špeha do vesnice s 50ti špehy, špeh zemřel a dostal jsem report z neúspěšného útoku a úspěšné obrany.
    Příklad 3: Poslal jsem 50 špehů na ves s 1 špehem, žádné ztráty a opět jsem obdržel pouze report z úspěšného útoku.

Z toho jasně vyplývá že když útočník(já) nepřišel o žádného špeha, dostal jsem report z úspěšného útoku a jako obránci mi nic nepřišlo. Jediný report z obrany mi přišel když se podařilo zahubit útočníkovi alespoň 1 špeha.
    Naposledy upravil dawis456 : 07.10.2011 v 13:22 Důvod: Přidání citace
    tygříček

Standardní

Tak jistě, tak to bylo vždycky, že musel přijít aspoň o jednoho špeha.
    Jediné, o čem se debatovalo, byl optimální počet špehů ve vesnici, aby se vždy zjistil příchozí průzkum špehů.

Standardní

Pokud ti jde opravdu jen o to, aby jsi věděl, že tě někdo vyšpehoval a nepotřebuješ se bránit špehování, tak v drtivé většině případů běžně stačí 10-50 špehů. Tím zjistíš 99% pokusů o špehování a některým dokonce i zabráníš, protože většina lidí sílu špehů podceňuje. Zbylé 1% jsou útoky hráčů, co posílají stovky až tisíce špehů (jako já ) a lidé s teleskopem (myšlen artefakt).
    Naposledy upravil Malcius : 07.10.2011 v 14:29

Podobná témata

1. špehové v DS
    Autor Mafko v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 8
    Poslední příspěvek: 08.04.2008, 11:02
  2. Špehové
    Autor ebra v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 11
    Poslední příspěvek: 28.03.2008, 23:49
  3. Špehování
    Autor Celebi v sekci Otázky k T3