Zdravím, buď jde o bug anebo chybu v překladu:

na http://help.travian.cz/?view=answers...answer&aid=252 se píše:
Zprávy ve hře (IGM) a hlášení z bojů či obchodů se ze hry úplně mažou v následujících případech:
3 dny poté, co příjemce smaže zprávu (v tomto případě se automaticky mažou i z odeslaných zpráv odesílatele)
v případě, že hráč má více než 30 zpráv či hlášení, které jsou starší než 3 dny a nejsou archivovány

více než 30 zpráv mám za méně než 12 hodin (někdy mám toho klidně i přes 100/den), již dříve mi přišlo, že se mažou všechny nějak rychle ale dnes když jsem se kolem 10:00 přihlásil jsem měl v doručených toto:
Bez Bug-zpravy.jpg

přičemž včera byl hodně dlouhý den, kdy tam toho ráno byla jedna stránka a když jsem šel v noci spát už byli skoro 3 stránky (tzn. přes 100 doručených zpráv za den).

což znamená, že se mi smazali všechny zprávy starší více jak 20 hodin. A zbylo mi jich tam 30 posledních. Bohužel to znamená neuvěřitelnou komplikaci, když člověk ani neví co psal komu včera.

Jde o doručené zprávy v odeslaných mám zprávy klidně ze začátku servera (už 15 stránek po 99 zprávách) a také se nějaké mažou, ale víceméně to odpovídá tomu, co je popsáno v helpu.

Jde o T4, server s3.cz, účet Slava