Stránka 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 21

Téma: Galove - cas

Standardní Galove - cas

Ahoj. Travian budu hrat poprve a jelikoz mam malo casu(rano a vecer budu mit na tuhle hru asi 30 min) vybral jsme si prave tenhle narod. Chci se Vas zeptat jestli to ma smysl takhle zacit(aby me nejaky 24/7 german nesezral po 2 mesicich hrani - vim ze se to muze stat i tomu kdo hra nonstop ale prece ). Kolik hodin(nebo kolik loginu za den) hrate za galy v prumeru denne(samozrejme nemam ambice dostat do top500)? Dekuji za odpoved. Kdyz se to uz tu probiralo, dejte sem link. Diky.

Moderátor Avatar uživatele Maťec

Standardní

pokud hodláš hrát pouze chvíli ráno a chvíli večer, tak nemá cenu se do hry ani pouštět. Samozřejmě si můžeš najít zástupce (lidi na jiném učtu, který ti bude s hrou pomáhat), ale sám nemáš moc šancí vyhnout se tebou popsanému konci.
    Nemám rád zrádce, podrazáky a lidi, co mi opravují pravopisné chyby

Jsem v T-důchodu, odpovědi ohledně T4 tak berte s (značnou) rezervou

Standardní

takze 2x30 min denne opravdu nestaci? by me zajimalo kolik casu denne hra prumerny hrac...

Moderátor Avatar uživatele Maťec

Standardní

nejde ani tak o celkově ztrávený čas jako spíš o četnost. Pokud se přihlásíš dvakrát denně, nemáš prakticky žádnou šanci reagovat na bleskové utoky nebo utoky z blízké vzdálenosti. A to nemluvím o tom, že stavba budov zpravidla trvá déle než 30 minut, ale méně než 10 hodin. Tedy toho ani mnoho nepostavíš a dělníci se budou akorát opírat o lopaty.
    Nemám rád zrádce, podrazáky a lidi, co mi opravují pravopisné chyby

Jsem v T-důchodu, odpovědi ohledně T4 tak berte s (značnou) rezervou

Standardní

dle meho nazoru to neni az tak uplne o tom, kolik hodin u toho clovek stravi, jako spis o tom, jak casto ucet kontroluje..

ti nejvetsi zavislaci maji ucty pokryte prakticky 24 hodin denne, ale relativne rozumne se da hrat i kdyz clovek nakoukne treba 5x-6x denne na 10 minut. Pak je ale nutne mit zajistene suroviny (ukryty), aby si je loupeznici neodnaseli, plus nemit vojaky nebo je na dobu neaktivity posilat pryc nebo mit uhybani (uhybani mimochodem docela doporucuju, pro malo aktivniho gala se hodi, pokud chces stavet aspon nejake vojaky. zlatky na bonifacuv klub se daji vydelat na aukci, pokud prodavas hned na zacatku ty zadane veci - zase se ale musis smirit s tim, ze je nebudes mit ty )

ale zrovna za galy si myslim, ze mas relativne slusnou sanci se udrzet i pri nizsi aktivite - galove maji obvykle ze zacatku docela respekt kvuli pastim (hraci se boji tam chodit) plus maji vyhodu v dvojnasobne kapacite ukrytu - uzitecne je udrzovat sklady na nizsi kapacite nez maji ukryty, ale to se da praktikovat jen v zacatcich hry

zkus to, za to nic nedas, a uvidis sam, jestli to pujde nebo nepujde.. osobne si myslim, ze pokud nebudes utocnikum nechavat k dispozici suroviny nebo vojaky na expy, tak to casem vzdaji, pripadne budou zkouset stesti jen obcas. zpocatku se daji i trochu prudit pastickama.. a pokud by to vylozene neslo a nebavilo te to, tak muzes ucet kdykoli smazat..
    Naposledy upravil merlouska : 15.01.2012 v 19:34
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Standardní

jo to sem mel na mysli ze proste nebudu moct kontrolovat vesnicku 5-6 krat denne...

Standardní

z toho si nic nedělej a klidně hraj já chodím na Travian akorát ráno a večer, mám 21 vesnic a momentálně jsem ve statistikách na 82. místě (né že by na tom nějak záleželo, píšu to jen pro ilustraci) takže dá se to i s těma radama co psala Merlouška... samozřejmě když můžeš hrát jen 2x denně, tak to asi nebude moci být 2x 10 minut... zvláště s přibývajícím počtem vesnic... ale i s tím co mám teď to zvládám ráno cca 1 hodinu + večer 2-3 hodiny (ale to se bavím o situaci, kdy mám 21 vesnic!!). Tobě v začátku bude bohatě stačit věnovat tomu daleko méně času, možná ti fakt bude stačit zatím 2x10 min... ovšem určitě si zaplať Plus účet abys mohl dát stavět vždycky dvě stavby naráz, v pozdější fázi bude stejně tak nezbytné koupit Bonifácův klub ani ne tak kvůli uhýbání (časem zjistíš, že jsou tam různá omezení, kvůli kterým to není až taková "bomba", ale naprosto zásadní budou automatický obchodníci - pokud budeš stavět větší armádu, což je pro přežití celkem nutnost, takže budeš... Automatický obchodníci ti zaručí pravidelné dodávky obilí do vesnice s armou, kde budeš mít asi větší mínus, a díky nim ti to tam po dobu tvé nepřítomnosti nevychcípe...

P.S. Taktika ráno-večer mi v pohodě fungovala i když jsem se jeden čas staral o celkem 40 vesnic na třech servrech... a taky se to dalo uhrát byl to sice trošku záhul ale dalo
    Naposledy upravil TorukMakto : 16.01.2012 v 16:51

Standardní

@TorukMakto
    mohu se zeptat za ktery narod si hral?

Standardní

Citace Původně odeslal TorukMakto Zobrazit příspěvek
    Bonifácův klub ani ne tak kvůli uhýbání (časem zjistíš, že jsou tam různá omezení, kvůli kterým to není až taková "bomba"(...))
    tady zalezi ale na tom, jestli bude farmit nebo ne - pokud nefarmi, je uhybani genialni a neni sance chytit armadu doma. pokud by farmil, tak tam uz je samozrejme vetsi riziko
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Standardní

Ableton: 3x Gal, 1x (a naposled) Říman... nevím, možná to bylo tím, že tehdá na ts6 se mi moc nedařilo, ale mě ti Římani prostě ňák nesedli...

Podobná témata

1. Galove
    Autor Severman v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 20.05.2009, 21:44
  2. galove!
    Autor jkj v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 14
    Poslední příspěvek: 02.07.2007, 10:14

Pravidla přispívání