Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Téma: spojenectví

Standardní spojenectví

tak to je nářez hraju za germána na 3.světě a vedle mě je gal,který byl celou dobu u spojenců.
    2 měsíce si ani neprd a farmím v poho okolí, si říkám ok budu se rozvijet a farmit.
    no ty kokso než sem včera vylezl z vany tak už mám po armádě po napadeni bleskama a on nebyl u spojenců.
    tož to mi do háje vysvětlite jak se to tady hraje a proč jsou ňáka spojenectví? už mně to začíná prudit, sedám si k tomu jak blb každý den několik hodin a pak je to celé na houby nemluvě o tom že to místo zábavy chce čím dál víc peněz!

* hodně slušně napsáno po 4.úpravě

Standardní

napiš lidem z tvojí aliance at ho sejmou jedním vrzem. pokud teda nemaže a chtěl si užít pár hodin slávy.

jinak mě se stalo něco podobného, odstěhoval sem se s aliancí stranou, ale časem mě obvinili ze špehování a vyhodili a časem začli i útočit. naštěstí se mě ujala aliance pro kterou sem měl údajně špehovat a spolu se spojenci mojí bývalou alianci srovnali se zemí, tak asi tak. díky aliance CREW

Standardní

tyvole, coze??
    Chlape, jdi hrat Minecraft...
    "I grew up feeling like I could never fit in no matter how hard I tried. One day, I realized that I didn't want to fit in. I could make my own standards and I'd live by them" - Marilyn Manson

Standardní

jinak s tím neuděláš nic, tohle riziko je vždy. je dobré mít ve vesnici s offkou na podpoře i deff, já to tak pokaždé hraju

Standardní

Nemáš si nechávat jednotky doma když nejsi u Travianu.
    !Na dotazy používat SZ! !Uznávám pouze sebe, WoW a LoL... jo a ještě Bec!

Standardní

To sou teda rady.
    Jde o to,že byl u spojenců a kolem mě není nikdo už - žádná hrozba.Všechny jsem vymlátil nebo smazali.Ostatní jsou daleko. Ten gal hrozba nebyl,když byl u spojenců.Dokonce jsme měli dohodu,že se podpoříme,když bude potřeba.
    Jak tohle mám asi vědět,že podrazí?Člověk tu nemůže být furt a já tu nebyl asi 30 minut a zaútočil.Tož mi řeknite,k čemu ty spojka teda sou? Proč kurňa není ňákej limit několika hodin nebo 1 dne,že na toho bývalého spojence nebo spoluhráče nemůžu útočit?To teda můžu vystoupit z ali na 2 hodiny,zaútočím na spojence, a do ali se zase vrátím?
    Prostě tahle hra nahrává podrazákům.Člověk všecko dodržuje a pak kvůli 1 takovými idoušovi je všecko v tahu.
    Nic no..nechcu tu brečet,ale pro mě nemá cenu tohůe hrát.Moc peněz,moc času a zbytečně.

Moderátor Avatar uživatele Maťec

Standardní

Utočit můžeš kdykoliv na kohokoliv, a je jedno jestli máte vyhlášenou válku nebo dohodnuté spojenectví. To, že ze spojenecké aliance vystoupil před tím než zaútočil na nic nemělo vliv. Co víš, klidně mohl zautočit a v důsledku toho být vyhozen z aliance vedením. Faktem je, že žádné omezení co se utoků na spojence týče nejsou, omezené je pouze přebírání vesnic.
    Nemám rád zrádce, podrazáky a lidi, co mi opravují pravopisné chyby

Jsem v T-důchodu, odpovědi ohledně T4 tak berte s (značnou) rezervou

Podobná témata

1. Spojenectví
    Autor RX-8 v sekci Otázky
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 05.11.2015, 16:13
  2. Otázka - Spojenectví a NAP
    Autor MarkoXxX v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 11.01.2008, 13:05

Pravidla přispívání