Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Téma: Travians CZ 2012

Pravý Travianer Avatar uživatele TinaTina

Standardní Travians CZ 2012

Ahoj všem,

vkládám přepis události na Facebooku. Myslím, že když se něco takového uvažuje, že by bylo fajn, aby se o tom dozvědělo co nejvíc Travianerů ;-)

Kdy: 10. říjen 2012

Kde: travians.com

Zdravím,

napadlo mě, že by bylo fajn se po čase zase potkat ve hře, nedávno jsem se mrknul na Travians a bylo tam mrtvo jako po druhé světové válce, takže proto zakládám tuto událost, bylo by fajn se znova sejít, popovídat si, zjistit, jak žijeme a tak dále.

Pokud máte někoho na facebooku, o kom víte, že Travians hrál atd. tak ho přizvěte.

S pozdravem

Kyrbi

Standardní

Popravdě si myslím, že valná většina už netuší, co to Travianer je ... nevím, jaká teď běží verze a jak se vývoj této hry změnil, nicméně pro ostatní by bylo vhodné zde hodit odkaz, kde se ti lidé schází nebo bližší info
    Kdyby to někoho zajímalo, tak nyní pracuji pro Komínexpres
    Je pro Vás Califax legenda Travianu? Ano? Tak jste natvrdlý člověk.
    Nebyl jsem nejlepší, jsem nejlepší!

Mám nejvíce příspěvků na tomto fóru, takže jsem nejmoudřejší. Kdo nesouhlasí, je moula!

Standardní

hele cmelaku, ty kdyz budes delat sraz se spoluzakama ze zakladky, tak na nej taky pozves lidi, kteri s vama nechodili a vubec vas neznaj?

ja to pochopila jako ze tohle neni primarne akce na natahnuti novacku na travianera, ale na "sraz" oldschool travianeru
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Pravý Travianer Avatar uživatele TinaTina

Standardní

Taky si nemyslím, že by se tímto vzkazem měli znepokojovat lidi, kteří nevědí, co Travianer je. Já jen spíš dodám ještě odkaz na tu událost na FB - www.facebook.com/events/333940110035723/ Pokud to nebude bráno jako reklama? V tom případě prosím smažte nebo mě upozorněte, děkuji.

A zdravím merlousku, nějak se ti rozvášnil avatar ;-D

Standardní

cau, ja, bratr i segra tam porad hrajem, je to podle nas skoro lepsi nez skype, pac bydlime vsici uplne jinde (ja-start,bracha-nigdo1 a segra Cardy-Rock )

Podobná témata

1. BUG na travians.com
    Autor dotaz odpověď v sekci Travianer
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 04.09.2008, 23:29

Pravidla přispívání