Stránka 10 z 10 PrvníPrvní ... 8910
Zobrazují se odpovědi 91 až 99 z 99

Téma: Tlachárna o cz5

Standardní

tobe evidentne toho nema smysl mnoho vysvetlovat, co se tyka videa, podivej se na stranky ktere propagujes ty, vypadaji jak kdyz je kreslilo 3lete dite tak bud v klidu, T4,2 nehodnotim totiz nikde z nejakeho grafickeho hlediska, cili opet ti to nema smysl moc vysvetlovat kdyz meles kraviny, dalsi vec, napadas me a jen doufam, ze se regnes.
    Co se tyka finale, jakoze hodnotit nas podle toho jestli tam pujdeme nebo ne muze opravdu slabomyslnej clovek, tobe tam davam tak tyden

Standardní

Citace Původně odeslal rnasakr Zobrazit příspěvek
    ztracet cas se da i jinak nez u hnusneho T4,2
    Citace Původně odeslal rnasakr Zobrazit příspěvek
    T4,2 nehodnotim totiz nikde z nejakeho grafickeho hlediska
    To jen tak. Nijak jsi blíže nespecifikoval, co myslíš tím slůvkem "hnusný", ale každý normálně uvažující člověk si pod tím automaticky představí vzhled (když to není blíže specifikováno), čili v tomto případě ono grafické hledisko

Pro tvou informaci, pokud si myslíš, že nejítím na TT a hraním na cz5 se T4.2 vyhneš, tak jsi na velkém, opravdu velkém, omylu

Standardní

tož tříletý dítě, kdyby to nakreslilo... možná by asi ostatní špunty dost popřeskakovalo ve škole... takže vlastně díky za pochvalu. Zatím to spíš vypadá že sem se maximalně dotkl tvého nezměrného ega... Nehodnotím vás podle nějaké budoucí účasti kdekoliv, ale podle dat která jsou dispozici a to jsem tu i psal, tak si to ještě přečti jednou... bylo tam i kladný hodnocení i nějaká vítka... nic víc a ty z toho dělaš skoro osobní záležitost. Jestli je někdo slabomyslnej nebo ne, to by v tvém případě měl asi vědět hlavně tvůj doktor. Já takovýho odborníka teda zatím nepotřebuju, ale děkuji za starost o mé zdraví. Když už jsme u dětí, no my chlapi asi jimi zůstaneme navěky že, nekdo víc, někdo míň... ovšem poukazovat na některé věci je opravdu asi dětinské a nehodné takového velikána.

nejsem si vědomej, že bych tě nějak napadl, tak se hod, jak vy mlaďoši rádi říkáte, do klidu. Pro tvou informaci, odehrál jsem obě finále až do konce a neposr. jsem se z rusáků, turků, ani arabášů strachy jako někteří že... někteří byli přitom, někteří se projistotu ani neregli. Takže asi tak hvězdo :-)

Standardní

víc bych to neřešil
    Pesimista vidí v tunelu tmu. Optimista vidí světlo na konci tunelu.
    Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři blbce na kolejích.

CZX2 2014 - Storm

Standardní

dneska na mně vyskočilo tohle ts5.travian.cz coming soon!, takže připravit a brzy v boji, asi zapíchnu nově začatý cz5 a budu šetřit síly

CZX2 2014 - Storm

Standardní

cz5 to je šnek.. no tam bys těch 72h vydržet mohl

Standardní

nevím kde jsi přišel na to že po skončení začátečnické ochrany mažu?
    i na speedu v jeho rozehranosti jsem si udržel místo, celý cz5 jsem vydržel minulý akorát můžu být vděčný tomu kdo mi ke konci dal účet

CZX2 2014 - Storm

Standardní

Měli bychom ti zatleskat, jsi fakt šikula
    © Dicktator 2012-2017

Standardní Tlachárna o cz5 (7.věk)

právě jsem četl blackovo oznámení a jsem natěšený jak děcko , jsem zvědav moc co to bude, akorát že mi to zrovna vychází na cz5

CZX2 2014 - Storm

Podobná témata

1. Tlachárna o cz1 (8.věk)
    Autor Maťec v sekci CZ1
    Odpovědí: 77
    Poslední příspěvek: 13.09.2014, 20:21
  2. Tlachárna o czx (18.věk)
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 761
    Poslední příspěvek: 11.03.2014, 08:34
  3. Tlachárna o cz2
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery