Stránka 5 z 10 PrvníPrvní ... 34567 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 41 až 50 z 99

Téma: Tlachárna o cz5

Standardní

Vy rádi řešíte věci "interně" tak aby se nikdo nevzpouzel veřejně, na svůj názor jsem hrdý a dávám od této hry ruce pryč a přesvědčím hodně lidí...rád se vyjadřuju veřejně, svobodně v mezích slušnosti.

Standardní

Souhlasim, soucasna aukce ma sve mouchy. Mne kuprikladu vadi, ze mi u hrdiny porad strasi posledni dva svitky, posledni dve tabulky zakona, atd., kterych se nemuzu zbavit.

Naopak, ta poznamka o zlatkach je uplne mimo. Zlatky kazi hru, protoze likviduji spoustu taktickych moznosti. Napriklad vyzlacovani budov maze jakekoli strategicke vyhody plynouci z katovani sypek ci budov pro vycvik vojska.

Ja si myslim, ze zlatky by mely pomahat lidem, co nemaji cas na hru, nikoliv umoznovat obchazeni pravidel.
    Nevidim duvod, proc by nemohlo byt (placene) automaticke odesilani farmlistu (zpoplatnene treba dle frekvence ci poctu polozek); blokace odeslani u polozky, kde byly ztraty; delsi fronta pri stavbe (tady by mohlo byt pravidlo, ze v pripade utoku "vypadnou" ven suroviny od vseho, co neni ve fronte na prvnim miste); delsi fronta ve zbrojnici, fronta na radnici, ...

Tohle pritahne zakazniky, co maji penize.

Standardní

Když už jsi to nakousl, tak nemám dojem, že by odcházeli hráči kvůli zdražování zlatek a podobným nesmyslům, které tu píšeš. Spíše odchází kvůli hráčům jako jsi ty - zlatkař bez rozumu, který není schopen uznat, že je někdo lepší než on. Když se někdo takový najde a nechce táhnout s vámi, tak se ho intrikami, pomluvami a bezdůvodným udáváním MH (ne každý , kdo je lepší, musí podvádět ) snažíte vyřadit ze hry - a toto kazí hru daleko více lidem, než tebou uváděné důvody. Tím hru postupně opouštějí kvalitní hráči, kteří už se další kolo nevrátí, a ty tu potom brečíš, že je "něco" špatně...

Standardní

Já nebrečím, moje aliance včera v 21:32 vyhrála server, myslím že slavné upgrady a nemožnost třeba farmit oázy atd. hodně znechucují hru a tím že se tato hra znemožnila konkurovat brutálně zlatkujícícm lidem, stává se velmi odpudivou...a pardon ale aby mi někdo mluvil do toho co mám mít napsáno v profilu,když je to slušné? to je vrchol...

Standardní

nic proti ale chodit k natarum a do oaz jako do samoobsluhy asi neni o hře pokud chceš bojovat mužeš farmit hrače tam taky čekaš stratu a ohledně zlatek diky brutalne zlatkujicim hračum si i normalni malej hrač dokaže vydelat na aukcich zlatky aby si zpřijemnil hru nevidel bych v tom až takovej problem, hlavni problem v odchodu hraču bych spiš videl v tom že už neni až tak o co hrat
    czx: (12. věk) Migliore - http://www.youtube.com/watch?v=5xh2zUTggd8 (1. ve stavbě DS) adopce http://www.2i.cz/eec97a5083

Standardní

Citace Původně odeslal Archimonde Zobrazit příspěvek
    Mě to dalo 310 zlata akorát škoda že neumím farmit na classicu
    Proc tam psat zbytecna slova? :P To "na classicu" jsi mohl klidne vynechat
    čim víc f - tim víc defffffffffffffffffff

Standardní

už čekám příští cz5, otázkou je proti komu budou =Sm= hrát polovina členů aliance vy svých rozlučkový zprávách píšou že končí. a důvodů je mnoho včetně těch které tu řešíte.
    Pesimista vidí v tunelu tmu. Optimista vidí světlo na konci tunelu.
    Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři blbce na kolejích.

CZX2 2014 - Storm

Standardní

Nikdy jsi u nás nehrál , tak nemel hlouposti...

Standardní

mluvím o naší alianci, nemelu hlouposti.

a co příště? cituji
    "A ještě něco...milerádi nakopeme zadky stejným žabařům v restartu cz5 do třetice
    HOWG."
    Naposledy upravil hynekzalesak : 24.07.2013 v 14:28
    Pesimista vidí v tunelu tmu. Optimista vidí světlo na konci tunelu.
    Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři blbce na kolejích.

CZX2 2014 - Storm

Standardní

Tome, toto si nemůžu odpustit, protože jsem od tebe viděl několikrát výtku, že někdo nečte pozorně tvé komenty. A zde jsi to TY, kdo si přečetl prvních pár slov, udělal špatný závěr a začal se povýšeně navážet do druhých...

Podobná témata

1. Tlachárna o cz1 (8.věk)
    Autor Maťec v sekci CZ1
    Odpovědí: 77
    Poslední příspěvek: 13.09.2014, 20:21
  2. Tlachárna o czx (18.věk)
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 761
    Poslední příspěvek: 11.03.2014, 08:34
  3. Tlachárna o cz2
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 85