Stránka 7 z 10 PrvníPrvní ... 56789 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 61 až 70 z 99

Téma: Tlachárna o cz5

Standardní

Citace Původně odeslal Tom/=Sm= Zobrazit příspěvek
    zajímavé je, že ti kteří nedokázali vůbec nic nejvíc kecaj, :-D
    Co to kecas Ty? Pokud vim, na serveru byly dve skupiny, co se snazily postavit div. Vy jste skoncili prvni ze dvou. To je fakt omracujici vysledek.

Juno chtela byt prvni v popce, to take je a snazilo se o to vic lidi nez dva. Hrala sama za sebe, nikomu nic neslibila, po nikom nic nechtela a nikomu nic nedluzi. A narozdil od Vas ma schopnost hrat tuhle hru bez zlatek.

Jeste jsem nevidel, ze by clovek se zdravym mozkem resil u olympijskeho viteze v behu na stovku, ze nezkousel ziskat medaili za skok o tyci.

A beres si dost casto do pusy, ze ostatni nic nedokazali. Ty musis v realnem svete tuhle frazi slychat hodne casto, ze sis ji tak dobre zapamatoval.
    Naposledy upravil vulkan : 28.07.2013 v 06:10

Standardní

Upřímně mi vítězství =Sm= dost překvapilo, server sem chvilku hrál(účet Samotář), než mi jeden dobrák poslal offky do natarky(asi cca 50.-60. den) a nějak ste mi nepřišli na úspěch. Hold se server měnil... Každopádně gratulace

Standardní

Citace Původně odeslal vulkan Zobrazit příspěvek
    Co to kecas Ty? Pokud vim, na serveru byly dve skupiny, co se snazily postavit div. Vy jste skoncili prvni ze dvou. To je fakt omracujici vysledek.

Juno chtela byt prvni v popce, to take je a snazilo se o to vic lidi nez dva. Hrala sama za sebe, nikomu nic neslibila, po nikom nic nechtela a nikomu nic nedluzi. A narozdil od Vas ma schopnost hrat tuhle hru bez zlatek.

Jeste jsem nevidel, ze by clovek se zdravym mozkem resil u olympijskeho viteze v behu na stovku, ze nezkousel ziskat medaili za skok o tyci.

A beres si dost casto do pusy, ze ostatni nic nedokazali. Ty musis v realnem svete tuhle frazi slychat hodne casto, ze sis ji tak dobre zapamatoval.
    Lamy bez armády s popkou...co dodat...

Standardní

Kazdej hraje neco jineho Pro kazdyho je uspech neco jineho.. Pro nekoho to neni online hra, ale treba i rl, ty namyslenej troubo
    Naposledy upravil Morleus : 28.07.2013 v 13:29
    čim víc f - tim víc defffffffffffffffffff

Standardní

Jak jsem jiz napsal na svem hernim profilu, popka byla posledni disciplina, kde jsme si jeste chteli neco dokazat (juno byla dlouho moje dualka; bylo zlato za loupeze, utok i obranu, unikatni artefakt,...).

Domnivam se, ze jen uplny hráč je schopen oznacit za lamy zkusene hrace, kteri dosahli vitezstvi tim, ze zkusili pouzit nestandardni taktiku.
    Naposledy upravil Maťec : 28.07.2013 v 17:24 Důvod: urážky

Standardní

Jsem si říkal, co jsi chtěl říct tím hráčem a až teď jsem si všiml poznámky o úpravě od Maťece z důvodu urážení

Tome, říkat o někom že je lama může zase jen lama. Dobrý hráč nemá potřebu se tím zatěžovat, za něj mluví činy. Každopádně vůbec není potřeba se urážet kvůli hře, což mi u tebe od samého začátku chybí - ve hře jsem vůbec nevěděl že existuješ do doby, než jsi mě začal urážet (*) - to považuješ za normální jednání? Zajímalo by mě, podle čeho hodnotíš to, že někdo něco dokázal? Tím že postavil/nepostavil div? Umístěním ve statistikách, které je zavádějící? (jak jsem ti "vysvětloval" výše). Já osobně bych to bral podle toho, že to dobrovolně a hrdě uznají jiní a ne že si to budu vynucovat "násilím".

* - Prostě jsi se špatně vyspal a já byl zrovna po ruce, nebo už fakt nevím...

Standardní

a co jsem napsal sprostého se asi nedozvím
    Pesimista vidí v tunelu tmu. Optimista vidí světlo na konci tunelu.
    Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři blbce na kolejích.

CZX2 2014 - Storm

Standardní

Vážení pokud jsem někoho z vás urazil, tak se samozřejmě omlouvám, nejsem ten typ co by měl ve snaze všechny jen škorpit.
    Nicméně hynekzalesak, tak zněl nickname jednoho hráče na cz5 tento rok, byl několikrát blokovaný účet od MH za sprosté urážky a také za toto chování několikrát vykatován.Konkrétní nebudu, nikoho to už nezajímá.Tak proto osočení jeho.Duo Juno & Jupiter nepovažuju za "téma" neboť tato dvojice co stavěla baráčky bez armády je pro mě nula nic, a naprosto mě nevzrušuje kopání vody někoho z nich.Je dobře že o mě nikdo neví druhý rok vedu Svobodná města spolu se svým skvělým týmem vedení aliance ke všem úspěchům které jsme si vytyčili a s profi hrou patrně již končíme, nenastal ani jeden okamžik z naší dvouleté hry, který by v konečném důsledku naše skvělá parta nedokázala.Proto trochu tvrdím, že jsem právem hrdý a i namyšlený na něco co jsme společně dokázali.Samozřejmě že statistiky ani div světa pro mě nejsou rozhodující, pro mě je rozhodující že jsme byli přátely, se kterými jsme se pravidelně scházeli, že jsme dokázali porazit úplně každého a každou alianci, kterou jsme chtěli, dokázali ubránit i proti přesile co jsme potřebovali, ukrást víc než polovinu artefaktů ze světa, a mít 10 ze 13 stavebních plánů divu světa oproti přesile dvou spojených frakcí o 15 aliancích proti pár hráčům ze severo východu.Organizovat of i def akce, nespát, utrácet peníze v nemalé míře a zasvětit tého hře svůj velký kus života je něco co už nebudu podstupovat..... o to víc mě hřeje, že jsme vyhráli tak velkým rozdílem nad lidmi, kteří se jen tvářili že něco umí...ba naopak, TOP OFF i Ai byly jen schránky s pár aktivními, které ale nedokázaly vést masu co pod sebou měli.....Jsem hrdý na Svobodná města a Myrmidony a zbytku světa lze vzkázat jedinné, ač v přesile, neměli jste herní kvalitu.....
    Naposledy upravil Tom/=Sm= : 28.07.2013 v 20:10

Standardní

definice slova profesional na wikipedii:
    "Profesionál je člověk, který za svou práci pobírá peněžní honorář a je pro činnost v daném oboru kvalifikován buď praxí a/nebo odborným vzděláním. Přesným opakem profesionála je amatér jakožto osoba, která za svou práci nepobírá žádný finanční honorář"

Pri Tvem zlatkovani jsi v nejlepsim pripade amater.

Standardní

účet hynekzalesak byl blokoán mh jen jednou a to za multiúčet který se pak vysvětlil že to ani multi nebyl, a prostě žádné sprosté zprávy z něj nešly, a bylo by divné kdyby tam ten účet byl už předemnou a pak se smazal, žádného dvojníka jsem tam neviděl.
    a poté už jsem nick hynekzalesak zrušil protože jsem mněl pocit že je z nějakého důvodu vaším terčem nejen pro farm ale i katování.
    Pesimista vidí v tunelu tmu. Optimista vidí světlo na konci tunelu.
    Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři blbce na kolejích.

CZX2 2014 - Storm

Podobná témata

1. Tlachárna o cz1 (8.věk)
    Autor Maťec v sekci CZ1
    Odpovědí: 77
    Poslední příspěvek: 13.09.2014, 20:21
  2. Tlachárna o czx (18.věk)
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 761
    Poslední příspěvek: 11.03.2014, 08:34
  3. Tlachárna o cz2
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery