Stránka 8 z 10 PrvníPrvní ... 678910 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 71 až 80 z 99

Téma: Tlachárna o cz5

Standardní

Citace Původně odeslal vulkan Zobrazit příspěvek
    definice slova profesional na wikipedii:
    "Profesionál je člověk, který za svou práci pobírá peněžní honorář a je pro činnost v daném oboru kvalifikován buď praxí a/nebo odborným vzděláním. Přesným opakem profesionála je amatér jakožto osoba, která za svou práci nepobírá žádný finanční honorář"

Pri Tvem zlatkovani jsi v nejlepsim pripade amater.

Upřímě je mi jedno jak interpretuješ profesionální hru travianu, každopádně vím, že na to mám odlišný názor a můžeš si ten svůj klidně interpretovat dál....

aneb amatéři co neumí jsem připraven na vaše útoky se štítem dosažených nejvyšších met
    Naposledy upravil Maťec : 29.07.2013 v 00:56 Důvod: doublepost

Standardní

Citace Původně odeslal Tom/=Sm= Zobrazit příspěvek
    Vážení pokud jsem někoho z vás urazil, tak se samozřejmě omlouvám, nejsem ten typ co by měl ve snaze všechny jen škorpit.
    Nicméně se tak moc nechováš.
    Duo Juno & Jupiter nepovažuju za "téma" neboť tato dvojice co stavěla baráčky bez armády je pro mě nula nic, a naprosto mě nevzrušuje kopání vody někoho z nich.
    Pokud jsou pro tebe nula, proč jste je začali ke konci katovat?
    Pokud jsou pro tebe nula, proč jsi se chlubil tím, že je Ivo první v pop (když to nebyla pravda) a oni mu dělali konkurenci ve své kategorii?
    Jak můžeš někoho soudit jen na základě tvého omezeného pohledu, když tvrdí:
    Citace Původně odeslal vulkan Zobrazit příspěvek
    Jak jsem jiz napsal na svem hernim profilu, popka byla posledni disciplina, kde jsme si jeste chteli neco dokazat
    Takže taky měli své cíle, kterých dosahovali a cíle, které jsi měl v plánu ty, oni už mají dávno v kapse.
    Je dobře že o mě nikdo neví druhý rok vedu Svobodná města spolu se svým skvělým týmem vedení aliance
    Jen jestli to není tím, že jsi něco jako prezident - nastrčená figurka, která má jen reprezentovat, ale moc drží v rukou jiní - v tvém případě zmiňovaný tým. Uvědom si, že to samé co ty, by mohl říct každý řadový člen (nikdo o mě neví, ale jsem to vlastně já, kdo blablabla)
    nenastal ani jeden okamžik z naší dvouleté hry, který by v konečném důsledku naše skvělá parta nedokázala.Proto trochu tvrdím, že jsem právem hrdý a i namyšlený na něco co jsme společně dokázali.
    Smrdí to samochválou a vlastně jsi se vezl na vlně s ostatními. Čím se to liší od Dua Juno & Jupiter, kteří měli též své vytyčené cíle a kterých dosáhli?
    Samozřejmě že statistiky ani div světa pro mě nejsou rozhodující,
    ...ale začal jsi se tu jimi chlubit ještě před koncem serveru...
    že jsme dokázali porazit úplně každého a každou alianci,

dokázali ubránit i proti přesile co jsme potřebovali,

ukrást víc než polovinu artefaktů ze světa, a mít 10 ze 13 stavebních plánů divu světa

oproti přesile dvou spojených frakcí o 15 aliancích proti pár hráčům ze severo východu.
    Nevím, kde to pořád bereš, ale viděl jsi seznam aliancí, který se schovává za těmi tvými "pár hráči"? Dobře 10 jich taky bude.
    utrácet peníze v nemalé míře
    Toto je potřeba zdůraznit a měl by jsi za to dostat metál
    o to víc mě hřeje, že jsme vyhráli tak velkým rozdílem nad lidmi, kteří se jen tvářili že něco umí
    Nevím, jaké byli schopnosti vašich protivníků, ale víc lidí se tu tváří, že něco umí A moc velký rozdíl mezi vámi nebyl....
    Svobodná města a Myrmidony a zbytku světa lze vzkázat jedinné, ač v přesile, neměli jste herní kvalitu.....
    Takže pokud bych tě vzal za slovo, tak jste posbírali zkušené hráče a bojovali proti amatérům a vyhráli - a tím se tu teď chlubíš? Buď si nevidíš do huby, nebo si úplný hráč (viz. příspěvek výše)

Standardní

Malciusi, Tvůj problém je, že jsi patrně tuto hru nikdy neuměl hrát a snažíš se alespoň zde na fóru vypadat drsně, patrně šmirgl.
    Po porážce 3/4 serveru jsou najednou všichni lamky a vlastně nikdo to nebral tak úplně vážně, to spíše svědčí o tom jak jsme nakopali zadky někomu, kdo neuvěřitelně neumí prohrávat všechny bitvy a války směji se...

Standardní

Je od tebe milé, že mě neznáš, ale víš přesně, jak hraji. Pořád žiješ v přesvědčení, že bylo pár chudáků proti zbytku světa a ti nakopali všem ***** - jenže kdyby jsi konečně prozřel, tak uvidíš, že to tak nevyrovnané nebylo. Bohužel tvé prozření se evidentně nikdy nestane, takže je zbytečné to dále rozebírat, bo evidentně ikdyž budu mít pravdu, tak mi nakonec suše řekneš, že je to můj názor a ty máš jiný (jako u Vulkana).

PS - do vašeho válčení jsem se aktivně nezapojoval, takže ikdyž tu meleš své nesmysly o mém neunesení prohry apod., mě se celá vaše hra (SM, M, Ai, Top) dotkla jen okrajově

Standardní

pro Malcius: takže jsi klikal někde v p... jak někteří říkají? travian nehraju aby se mně to nedotklo a vždy se vážně účastním, nicméně s některýma tvýma argumentama zde souhlasím

pro Tom/=Sm=:
    §§
    Spojenci a podpůrci DS

Svobodná města
    Myrmidoni
    Crown of Thorns
    Attackers and Farmers
    Royal Air Force
    UnderWorld
    Bastardi
    Důchodci
    =GSm=

§§

zase tak nevyrovnané to nebylo ne?
    a jsem slušný a hráč takže jak jsi mně osočoval že jsem vám psal sprosté zprávy nebyla pravda, na 100% takže co? kde byla chyba, honili jste mně po celém severovýchodě a do konce jste mi nedali pokoj, ale nemůžu říct že jsem nebyl dobrý
    Pesimista vidí v tunelu tmu. Optimista vidí světlo na konci tunelu.
    Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři blbce na kolejích.

CZX2 2014 - Storm

Standardní

Ano, hraji už delší dobu, tak zkouším různé postupy a taktiky. Poslední dobou na Travian nemám moc času, ale přestat se mi ještě nechce, proto hraju tak abych hře nemusel věnovat moc času - obránce nebo pustina. Ale jak to tak vypadá, tak to úplně zabalím. Ikdyž se člověk odstěhuje do pustiny, aby se vyhl intrikám, tak ho to nakonec stejně dožene...

Standardní

teď jsi se víceméně přiznal že to nechceš a neumíš hrát pustinář a obránce to jsou dva faktory kvůli kterým se tato hra stává nezábavnou....uměí hry je věnovat tomu hodně peněz a času, utvořit si silnou armádu dopředu i dozadu.Ač před kvalitními defaři smekám kloboukem!

Standardní

uměí hry je věnovat tomu hodně peněz a času
    je-li toto skutecne klicove (netvrdim, ze to klicove neni, nebo to neni alespon velmi dulezite), lze dost tezko povazovat travian za strategickou hru. Navic si dost dobre nedovedu predstavit, ze by na cloveku, ktery vynika v techto dvou disciplinach, bylo neco obdivuhodneho (pripopominam, ze zde hovorime o hrani pocitacove hry, nikoliv hledani leku na rakovinu ci postupu pro ekologickou vyrobu vodiku).

Trosicku jsem doufal, ze jsme s juno ukazali, ze kdyz si nekdo neda za cil uplne vsechno najednou, muze i bez penez a s neprilis velkymi casovymi investicemi neco uhrat.

Standardní

teď jsi se víceméně přiznal že to nechceš a neumíš hrát pustinář a obránce to jsou dva faktory kvůli kterým se tato hra stává nezábavnou....uměí hry je věnovat tomu hodně peněz a času, utvořit si silnou armádu dopředu i dozadu.Ač před kvalitními defaři smekám kloboukem!
    hru mužeš hrat i pro radost to co ty třeba proživaš ted už dost hraču ma za sebou a než aby přestali klikat uplně tak si kliknou pustinu ,jak napsal malcius pokud na to nema čas a chce si zaklikat pustina je idealni a věř že pokud by takovej hrač jel na off dokaže ti i pěkně načechrat Ds už jsem taky viděl par peknejch pustinovejch katovaček takže nesud jen podle toho že někdo klika pustinu
    czx: (12. věk) Migliore - http://www.youtube.com/watch?v=5xh2zUTggd8 (1. ve stavbě DS) adopce http://www.2i.cz/eec97a5083

Standardní

Tome, když si čtu, co jsem napsal a když si potom přečtu, co jsi mi na to odpověděl, tak jsem získal dojem, že si písmenka v mém příspěvku přehazuješ a vytváříš si něco, co se ti hodí. Soudě podle ostatních příspěvků jsem to napsal jasně, jen ty jsi to opět nepochopil...
    Hrát jako obránce pro tebe může být nezábavné, ale bez nich si útočník ani neškrtne

PS - mám stejný názor jako Vulkan - není umění něco dokázat, když do toho nacpeš hromadu peněz, které tě pak zvýhodní oproti ostatním. Umění je pracovat jen s tím základem, co máš a přesto něco dokázat. Což ale platí všude (není umění zdědit balík a pak dělat machra, ale z ničeho vybudovat firmu, která ti ten balík vydělá...)

Podobná témata

1. Tlachárna o cz1 (8.věk)
    Autor Maťec v sekci CZ1
    Odpovědí: 77
    Poslední příspěvek: 13.09.2014, 20:21
  2. Tlachárna o czx (18.věk)
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 761
    Poslední příspěvek: 11.03.2014, 08:34
  3. Tlachárna o cz2
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 85