Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 11 až 13 z 13

Téma: Odlišení nicku a logname

Standardní

Zantaraz : To je fakt, dneska za pomoci speciálních programů dokáže běžný počítač otestovat přes 100.000.000 hesel za sekundu, profík s vybavením víc jak 2.000.000.000 hesel za sekundu. Ale i tak vezmeme-li v úvahu jen 10 čísel a 26 písmen to jest 36 znaků.... tudíž počet kombinací je 36na11 což je 131621703842267136 různých kombinací a i kdyby někdo mohl zadávat ty dvě miliardy hesel za sekundu trvalo by projít všecky možné kombinace 762 dní....

To nemluvím o tom že stačí použít velké písmeno a počet kombinací se mnohonásobně zvětší..... samozřejmě jsou speciální mašiny, které toho umí mnohem víc a pak se čas zkracuje, nebo použití sítě propojených PC, které si práci rozdělí... Ale myslím že toho by se někdo všimnul sakra rychle, pokud by se někdo o něco podobného pokoušel Navíc dost pochybuju že by někdo s tímto vybavením lámal heslo na travian ....
    Naposledy upravil godzilak : 06.04.2013 v 01:20

Moderátor Avatar uživatele Maťec

Standardní

no, pravda je, že to jsou zajímavá čísla. Ale nezohledňují jednu věc, travian určitě nedovolí miliony neuspěšných pokusů o přihlášení za vteřinu. Daleko pravděpodobnější je právě odchycení hesla pomocí nějakého parazitního programu v pc. A i to je pouze zlomek tzv "hacknutí" účtu, majoritní část si hráči způsobí sami zvolením slabého hesla, jeho předáním další osobě nebo zapomenutím někde na veřejném místě.
    Nemám rád zrádce, podrazáky a lidi, co mi opravují pravopisné chyby

Jsem v T-důchodu, odpovědi ohledně T4 tak berte s (značnou) rezervou

Standardní

Myslím si že zabezpečení účtu je na majiteli účtu. Pokud si myslím že se mi někdo naboural do účtu, potom je na čase změnit heslo (předpokládám že to lze) a nevím co by kdo hledal na našich travian účtech. Chápu extrémní zabezbečení internetového bankovnictví, ale představa že budu zadávat osmimísté heslo s velkými, malími písmeny, znakem a číslicí a následně potvrzovat sms kód na travianu, je mi nepříjemná. Myslím si že zabezpečení vaší e-mailové shránky není větší než zabezpečení travianu, a to si myslim že na e-mailu je mnohem víc co "ukrást". Hlavně po mě nechtějte zbytečně složitá hesla.
    Naposledy upravil Vit-ass : 12.05.2013 v 10:17

Podobná témata

1. Změna nicku
    Autor DeeZee v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 11
    Poslední příspěvek: 19.05.2008, 01:59
  2. Změna nicku ve hře
    Autor Kanek v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 03.12.2007, 18:34
  3. změna nicku
    Autor prsař v sekci Otázky k T3