Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Téma: Nápady pro alianci a zprávy

Standardní Nápady pro alianci a zprávy

Dobrý den, dopředu se omlouvám zda-li to už někdo navrhoval. Zkoušel jsem to zde hledat, ale nenašel jsem.

Nápad č. 1

Abecední řazení v alianci.
    Pokud má aliance 60 členů, je velmi depresivní hledat každou chvíli nějakého hráče, protože nevíte jakou má populaci a nevíte v které části seznamu se nachází. A zadávat pokaždé jméno hráče ve statistice je taky otravné. Stačilo by jednoduché přidání tlačítka, které by automaticky seřadilo všechny abecedně a po opětovném stisknutí by zase vrátilo vše do původního stavu.

Nápad č. 2

Možnost smazání přečtených zpráv.
    Mohlo by to být zařazeno např. v prémiové funkci. Hromadné smazání je umožněno v travian PLUS. Ale lidé co píšou častěji HZ (vedení aliance) by tuto funkci zajisté ocenili. Je hloupé když kliknu na "označit vše" a pak musím odklikávat zprávy, které ještě nejsou přečteny a chci si je nechat.

Toť vše ode mne. Děkuji všem za přečtení a vyjádření názoru. Snad nebudu ukamenován.
    Ani veškerá temnota světa nedokáže uhasit světlo jediné svíčky.

Moderátor Avatar uživatele Maťec

Standardní

Automatické mazání zpráv by udělalo víc škody než užitku. Zde by bylo potřeba zakomponovat mechanizmus podmínek, za kterých zprávy mazat (předmět, pisatel...)

Abecední řazení hráčů je jednoduchý a elegantní nápad, který pokud se vhodně zakomponuje, neuškodí a může pomoci (byť když hledám někoho konkrétního, zpravidla existuje přímější cesta).
    Nemám rád zrádce, podrazáky a lidi, co mi opravují pravopisné chyby

Jsem v T-důchodu, odpovědi ohledně T4 tak berte s (značnou) rezervou

Standardní

ad 1) Není potřeba přidávat ani tlačítko, stačilo by udělat funkční nápis Hráči v profilu aliance a po stisknutí by se to přerovnalo abecedně a po dalším kliknutí zpět podle populace.

ad 2) Nevím, ale přijde mi to skoro zbytečné.

Já bych teda uvítala tlačítko Smazat vše, a to u zpráv i u reportů, tam především. A tím smazat vše myslím ne jednu stránku, jak je to v současnosti, ale úplně vše, co tam bude.

Standardní

Nemyslel jsem automatické mazání, ale např.: tlačítko na smazání pouze přečtených zpráv. Vysvětlím: Někdo hraje travian (má zelený puntík), ale ignoruje zprávy od vedení. Během dvou dnů napíšu třeba 3 HZ. Chci je smazat ale zároveň si nechat ty, které ještě přečteny nebyly. Abych si tak mohl ověřit, jestli lidi moje zprávy čtou nebo ne.
    Ani veškerá temnota světa nedokáže uhasit světlo jediné svíčky.

Standardní

1) ctrl+f
    2) souhlasím s Matu

Podobná témata

1. zpráva alianci
    Autor Dave.M v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 26.05.2010, 17:44
  2. zprávy alianci
    Autor venca287 v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 12.05.2008, 15:09