Stránka 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 26

Téma: Druhý účet

Standardní Druhý účet

Ahoj, chtěl bych se zeptat, když si zakládám druhý účet na stejném světě mám to někde hlásit? Nemám sice v plánu si posílat podpory nebo suroviny ale i tak.

Moderátor Avatar uživatele Maťec

Standardní

každý hráč smí na jednom světě hrát maximálně jeden učet. Založení druhého účtu (nebo přihlašování se na druhý učet heslem) je proti pravidlům.
    Nemám rád zrádce, podrazáky a lidi, co mi opravují pravopisné chyby

Jsem v T-důchodu, odpovědi ohledně T4 tak berte s (značnou) rezervou

Standardní

Ano POUZE JEDEN ÚČET , tvrdit že účet je bráchy nebo sestry je trapná výmluva na to mýt pojistný účet , takže to ani nezkoušej

Standardní

Tak sice jako výmluva to je trapné, ale co když skutečně chce má dcerka hrát se mnou na stejném světě? Minimálně kvůli tomu, abych ji občas ze zástupu zajistil účet. To je taky proti pravidlům? V tom případě nechápu proč je v nastavení možnost, že z jednoho počítače mohou hrát až 3 lidé.
    Dříve měl TRAVIAN své kouzlo a to hlavně na serverech clasic 2.5. Zde se ukázala pravá kvalita hráče. Novou verzí T4 byl TRAVIAN zprzněn. Např. tím, že při postavení napajedel nemá smysl už trénovat ceaserise, stačí imperatorise.
    V nové verzi T4 je dále nesmyslná síla hrdiny a nově to dorazili tím, že oázy jsou na začátku věku prázdné od surovin-likvidace germánů jenž dělají TRAVIAN TRAVIANEM.

Standardní

Z jednoho počítače může hrát na stejném serveru libovolný počet hráčů, třeba tři generace jedné rodiny, ovšem: Každý musí hrát výhradně jen SVŮJ VLASTNÍ účet a v žádném případě NESMÍ znát vzájemně svá hesla. Přihlašování na účet jiného hráče v době jeho nepřítomnosti je možné VÝHRADNĚ jen jako zástupce.
    Naposledy upravil Tesařík : 04.04.2013 v 07:39
    Slibuji všem šikulům, šikulkám a dalším kamarádům, že budu dosedat nanejvýš jemně a opatrně.
    Moderování fóra není určeno neurotikům a psychotikům! U těchto osob může vést k nezvladatelným záchvatům!

Standardní

Libovolný počet hráčů? Pokud vím tak hráči používající stejný počítač musí mít ty ostatní nastavené jako zástupce a zástupci můžou být 2, tudíž počet hráčů hrajících na stejném počítači je omezen na 3. Neboť 4 hráči používající stejný počítač nemají dostatek kolonek na zapsání těch ostatních jako zástupce.
    Dříve měl TRAVIAN své kouzlo a to hlavně na serverech clasic 2.5. Zde se ukázala pravá kvalita hráče. Novou verzí T4 byl TRAVIAN zprzněn. Např. tím, že při postavení napajedel nemá smysl už trénovat ceaserise, stačí imperatorise.
    V nové verzi T4 je dále nesmyslná síla hrdiny a nově to dorazili tím, že oázy jsou na začátku věku prázdné od surovin-likvidace germánů jenž dělají TRAVIAN TRAVIANEM.

Standardní

A jak můžete zaručit že ty účty opravdu budou hrát 3 různí lidé , a ne jenom 1 osoba ?? Jak to poznáte ? Stalo se mi to už jednou , jednoho hráče jsem napadl , a okamžitě na mě útočily 3 účty , 2 které jsem vůbec neznal , a celkem zajímavé že útoky dorazily pár sekund po sobě , V PRAVIDLECH ASI NEMÁTE ŽE HRÁČI HRAJÍCÍ ZE STEJNÉHO PC NEMŮŽOU ÚTOČIT NA STEJNÉHO HRÁČE CO ? Takže se klidně může stát že jeden poctivý hráč s jedním účtem bude čelit útokům jednoho nepoctivce který má 3 účty , a má to nahlášené jako Bratra a Sestru .... TO MU OVŠEM NIKDO NEDOKÁŽE ŽE JE TO VE SKUTEČNOSTI ON !!!

Moderátor Avatar uživatele Maťec

Standardní

i takové účty lze rozpoznat, byť je to samozřejmě obtížné. Pokud se ti však něco takového stane, můžeš hráče nahlásit MH, aby jej prověřil a případné přestupky potrestal.
    Nemám rád zrádce, podrazáky a lidi, co mi opravují pravopisné chyby

Jsem v T-důchodu, odpovědi ohledně T4 tak berte s (značnou) rezervou

Standardní

Ty pravidla jsou špatně napsané,nemůže se přece blokovat účet bez důkazu.To,že se z jednoho compu přihlašuje víc hráčů není porušení pravidel a TT kvuli tomu blokuje účty a v případě ,že jsou na účtě zlatky,které si hráč zakoupil a nedají se převéct nebo jinak vybrat tak je to na žalobu pokud by se spojilo víc hráčů a celková škoda činila víc než 5000,-.Nebo si mají například 4 sourozenci ve věku 12-20 let koupit svůj vlastní comp a nechat si natáhnout extra připojení?Či zaslat TT ověřenou plnou moc k používání stejného počítače?

Standardní

Pokud jsou na blokovanem ucte zakoupene zlatky, daji se nadale pouzivat po odblokovani uctu nebo prevest po smazani uctu.

4 sourozenci ve veku 12-20 let muzou klidne hrat kazdy na jinem serveru, pokud nechteji mit problem s MH. To je nejjistejsi varianta.
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Podobná témata

1. Fórum druhý nápad :)
    Autor Katro v sekci Archiv
    Odpovědí: 20
    Poslední příspěvek: 09.08.2008, 11:29
  2. Druhý hráč na účet
    Autor ErikTT v sekci Všeobecně
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 11.03.2008, 14:46
  3. druhý speed
    Autor SMART v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 6