Výsledky hlasování: Chcete obdobi neutoceni po dobu povodne?

Hlasující
410. Nemůžete hlasovat
  • Ne, zadne obdobi miru nechci

128 31.22%
  • Ano, staci 1 den

11 2.68%
  • Ano, staci 2 dny

24 5.85%
  • Ano, staci 3 dny

22 5.37%
  • Ano, a je mi jedno na jak dlouho

238 58.05%
  • Jsem jeden z postizenych povodni

24 5.85%
Hlasování s vícenásobným výběrem.
Stránka 11 z 20 PrvníPrvní ... 910111213 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 101 až 110 z 195

Téma: Povoden 2013 v CZ (hlasovani)

Standardní

kdyby jse to stalo tobe nebo nekomu z tvych blizkych ktere mas rad mluvil bys uplne jinak!!!

Standardní

keby bola moznost ze nemci to ulozia a o tyzden znova spustia pripadne zastavit servery na den, dva, tyden to by som bral ale mier nie, to im nepomoze, nepomoze im asi nic ale mier je blbost...

Standardní

Mám kámoše v Kralupech n/Vl.
    Celý sídliště je pod vodou. Bydlí ve 4 patře o nic nepřijde jenom se nemůže dostat domů protože je evakuovali.
    Proto má přijít o hru???? V tomhle případě já mu to ohlídám, ale jsou lidi v podobné situaci.

Standardní

Ľudia, buďte trošku humánny. Neviem, ako by sa vám páčilo, ak by vytopilo váš dom a zničilo váš majetok? Kto si to prežije, nech si to užije. Samozrejme to nikomu neprajem.

Ja osobne som za mier, minimálne na tak dlho, ako to bude potrebné.

Standardní

Vim jake ma mit vyhody (dat armadu nazrat do farmy a uzivat si obilnych prazdnin), ale pokud mas rozjetou akci a potrebujes tlacit na pilu, mir ti prekazi plany. Nicemu to nepomuze. Ja byt postizeny povodni, rozhodne bych potreboval mesic mir minimalne. Je to lacine gesto. Jak rikal, reknete soudruhum v NDR at pridaji do html tlacitko na prispevek na povodne a to bude opravdove gesto.

Standardní

Citace Původně odeslal Elmos Zobrazit příspěvek
    V ČR jsou taková malá zařízení, říkáme jim Mobilní telefony, která mají připojení na internet. Na nich někteří statečně šudlí Travian a myslím že zrovna objevení této ankety je jedna věc, která jim může aspoň trochu ulevit. Snad to dojde i k vám na Slovensko, myslím mobily, ne vodu.
    Hele, a jak ten mobilni telefon nabijes, kdyz ti doma nejde elektrika? Kor kdyz ty smartphony (ktere pripojeni k netu a T umoznuji) obvykle vydrzi tak den, dva...

Jinak "freeze" bohuzel mozny neni, bud mir nebo nic.
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Standardní

Ale stále nikdo neřekl jak dlouho by mír trval a jak velký rozsah by museli mít povodně aby se dával mír. za posledních několik let bylo povodní nepočítaně ale nyní je to v Praze tak se najednou všichni zblání

Standardní

Citace Původně odeslal Elmos Zobrazit příspěvek
    V ČR jsou taková malá zařízení, říkáme jim Mobilní telefony, která mají připojení na internet. Na nich někteří statečně šudlí Travian a myslím že zrovna objevení této ankety je jedna věc, která jim může aspoň trochu ulevit. Snad to dojde i k vám na Slovensko, myslím mobily, ne vodu.

Odpojení elektřiny není prvoplánovitý problém tohoto topicu, byl to je jeden z mnoha příkladů. Je asi milion dalších provázaných problémů s velkou vodou, tak není třeba komentovat jeden malý mikroelement. Kluci slověnští vy by jste se k situaci v ČR neměli vůbec vyjadřovat.
    chlape ako elektrikar ti poviem ze aj mobilne telefoni musia prijmat signal so siete a pokial nemas satelitne... tak to prijmas s vykrivcich zariadeni na strechach pripadne vezach ktore sa napajane elektrikov a logicki aj tie nejdu ked neni prud...

Standardní

Předem bych chtěl napsat,
    že soucítím se všemi vodou postiženými lidmi, a že držím palce všem, co s ní ještě problémy nemají, aby se pro ně nic nezměnilo.

Přesto dám k lepšímu tento příběh:
    "je čtrnáct dní do olympiády, a já, jeden z nejlepších sprinterů světa, jsem se před dvěma dny náhodou nachomejtl do oblasti zasažené zemětřesením, a, žel Bohu, přišel jsem o jednu nohu.. chtěl bych tedy Vás, olympijský výbor, požádat o to, abyste uřízli nohu i ostatním sprinterům, protože pouze pak budeme závodit za rovných podmínek"

Buď NEMĚŇTE NIC na běhu stávajících serverů NEBO DOČASNĚ ZABLOKUJTE VŠEM ÚČTY úplně a vypněte servery, protože jedině tak budete měřit všem stejným metrem.

mějte se
    jak v reálu
    tak v digitálu

eGGe

Standardní

Mír nee...by mi pak přetékali surky

Podobná témata

1. 04.11.2013 - Travian turnaj 2013 - Finále
    Autor Black v sekci Oznámení
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 17.10.2013, 09:25
  2. Hlasovani