Výsledky hlasování: Chcete obdobi neutoceni po dobu povodne?

Hlasující
410. Nemůžete hlasovat
  • Ne, zadne obdobi miru nechci

128 31.22%
  • Ano, staci 1 den

11 2.68%
  • Ano, staci 2 dny

24 5.85%
  • Ano, staci 3 dny

22 5.37%
  • Ano, a je mi jedno na jak dlouho

238 58.05%
  • Jsem jeden z postizenych povodni

24 5.85%
Hlasování s vícenásobným výběrem.
Stránka 19 z 20 PrvníPrvní ... 917181920 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 181 až 190 z 195

Téma: Povoden 2013 v CZ (hlasovani)

Community Manager Avatar uživatele Black

Standardní

Sofia, na tve arogantni prispevky nebudu nikdy odpovidat.

Pokud si nikdo nevsiml, tak jde pouze o zjisteni jaky maji hraci nazor na danou problematiku. Mir nejspise nebude, stejne tak jako v dalsich zemich kde jsou povodne.
    Jedina zeme kde byl kvuli povodnim mir, byla kdysi Australie kdy povodne postihli pres 60% obyvatel kdyz nemeli par dni elektrinu.
    Pride mi ze nekteri umi psat ale neumi cist. ʞɔɐןq
    Nech bota zapnutyho a dockas se...
    "Hrac byl potrestan. 307209 jednotek smazano."
    "Hrac byl potrestan. 74752 jednotek smazano."

Standardní

Citace Původně odeslal WMarty Zobrazit příspěvek
    Pokud člověk aspoň trošku sleduje počasí nebo server českého hydrometeoroligockého ústavu a ví že je v zátopové oblasti tak si snad dokáže již předem zajistit zástup. Já v tomto problém nevidím. Bydlet v Mělníce například tak vím na beton že vše steče z Berounky a Vltavy a bude zle. Pokud žiju někde na začátku toků i tam dle varovaní v počasí by měl mít každej zástup. Tím pádem se minimalizuje nehratelnost na malinkou skupinu. To že o otm nevěděí když meteorologové jasně varují že bude více srážek. A z těch pár stovek možná lidí nebo desítek kam příde záplava nenadále tak kolik z nich bude pařit travian? Pravděpodobnost ani ne 1%.
    Hele zpravy ted pozoruji kazdy den a kazdou chvili. Ne jednou tak obyvatele rikali, ze ani nevedeli o blizici se zaplave. Beru velka mesta, tam se na to clovek pripravi ( da se jeste pripravit ), ale kdyz ti to barak vytopi v pulce noci, tak si asi zastup na travianu nedomluvis. Mam znami kousek od Prahy. Posilaji nam fotky toho, jak to u nich vypada a neni to zadna slava.

A hlavne Ti co jsou postizeni vodou, taky treba ootrebuji psychickou podporu. Co kdyz se treba nekdo, kdo hraje Travian sebere a opravdu tam pojede pomahat ? Taky jen kvuli tomu, ze jek delat dobrou vec treba prijde o velice dobre rozehrany server. Coz je celkem blbe. Ja nastrkal do kvalifikace uz pres 200 zlatek kvuli tomu, abych se kvalifikoval a popravde, celkem by me sralo, kdybych jel pomahat a nakonec to nevyslo a 200 zlatek bych vyhodil zbytecne.
    Jakub

Servery: speedy, kvalifikace, TT, ts5 (vyjímečně)
    Nick: jakubca

Neopravujte mi prosím pravopisné chyby ! Děkuji.

Standardní

Práve si mi odpovedal.
    A keby si sa hneď v úvode témy vyjadril takto presne, nemusela by som sa pýtať.
    Je nezmysel vyhlasovať používanie tohoto fóra za privilégium.
    Je to servis na ktorý majú zákazníci právo!

Standardní

Já osobně sem hlasoval pro mír ... bral sem to spíš pro lidi,kteří byli jenom ovakuování na nějakou dobu ''kdyby náhadou něco''!
    Lidem co to vzalo barák nebo úplně vše už nejspíš na travian nebudou mít ani pomyšlení

Standardní

Citace Původně odeslal Haskyhassan Zobrazit příspěvek
    Jchym, tohle bute trochu OT, ale to je jedno, říct k tomu něco musím.
    Jsi ve skupině 600 lidí. 2/3 z nich řeknou, ať skočíš z okna a zbylá 1/3 ti řekne, že to je kravina. Uděláš tedy to, co říká těch 400 lidí, tedy většina, ačkoliv je to hloupost, nebo dáš na menšinu, která má lepší názor?
    Ne vždy víc lidí znamená lepší, chytřejší tvrzení.
    Ano souhlasím s tebou ale to je zakladní pravidlo demokracie. Od toho se hlasuje :-D A je jen na nás jak to přijmeme. Ale celá tato debata je k prdu jak jsem se docetl.

Standardní

Citace Původně odeslal gortek Zobrazit příspěvek
    a do kdy se bude hlasovat? navrhuji tak týden aby mělo možnost se vyjádřit více hráčů protože názor 300 lidí když hru hrají desetitisíce je docela nanic
    Hlasují jen aktivní hráči hned po přihlášení, nevím proč by to mělo trvat týden, když pro žlutý puntík tu stačí nebýt jen 24 hodin, pak tě stejně vyhodí z aliance(ve většině případů)

Standardní

Hraju na dvou světech a ani na jednom nikdo nic nepsal o povodních (skype, žlutky). Jsem proti.....

Standardní

Když bude kdokoli z přátel nejen kvůli povodním potřebovat pomoc, která mi nedovolí "ztrácet čas" travianem a něčím podobným, tak ji prostě dostane mír nemír, travian je hra, povodeň je realita, ať už TT rozhodne že mír bude nebo nebude, tak rozhodnutí bude správné. Travian jako hra není hrou jedince ale kolektivů a pokud kolektiv bude chtít postará se v případě potřeby o těch "pár" co pomoc potřebují. Stejně pokud někoho postihly záplavy, tak ho zajímá víc(pokud je normální), jak zase co nejrychleji bydlet atd a ne kolik virtuálních panáčků má na travianu. Pokud by katastrofa byla taková, že celá republika by měla problémy s dodávkou elektřiny atd, tak místo míru bude lepší servr zakonzervovat, ale i v tomto případě si myslím, že by lidi řešili jiné problémy než virtuální svět.

Standardní

No ok, tak ked chcete uz ten mier tak navrhujem nielen aby sa zastavilo zranie jednotiek, ale aby sa uplne odstavil server, myslim tak ze sa vypne produkcia, vypne sa stavanie aj vyrabanie jednotiek. Inak by geramni boli v strasnej nevyhode...samozrejme som za to aby sa server neodstavoval, ale ked je vacsina za tak co uz

Hram na Czx2, a na Slovenskom SK4...

!!! RAMMSTEIN !!!

Standardní

Citace Původně odeslal Haskyhassan Zobrazit příspěvek
    Vzhledem k tomu, že před pár dny začal s3, tak jsem jednoznačně proti, jelikož by mě to jako germána zpomalilo a nahrálo především římanům v mém okolí
    Wáááw, tak toto je pekný príklad bezchrakterného človeka, ktorý myslí len na seba...fúúúúj....toto sa mi veľmi zhnusilo

Podobná témata

1. 04.11.2013 - Travian turnaj 2013 - Finále
    Autor Black v sekci Oznámení
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 17.10.2013, 09:25
  2. Hlasovani
    Autor Jurko Vasek v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 27.10.2008, 15:30
  3. hlasovani
    Autor kajinek010 v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 2