Výsledky hlasování: Kniha ze světa Travianu.

Hlasující
37. Nemůžete hlasovat
  • Ano

22 59.46%
  • Ne

3 8.11%
  • Zajímavý nápad

12 32.43%
  • Momentálně není vhodná doba

0 0%
Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 13

Téma: Epický příběh ze světa Travianu.

Standardní Epický příběh ze světa Travianu.

Zdravím Vás všechny,

Před nedávnem se mi v hlavě začala rodit myšlenka toho že bych napsal knihu ze světa Travianu. Není tím myšlená jakákoliv forma příručky či manuálu ale plnohodnotná kniha s pořádnou dávkou emocí, intrik a hlavně epickými bitvami.

V mé hlavě se rodí opravdu silný příběh který bych chtěl přenést na papír ale chtěli by jste to i Vy? To je má otázka ode mě pro Vás.

Uděláme tu menší anketku zdali by jste o takovýto počin měli vůbec zájem ano?

Pokud by se to zvrhlo na stranu pozitivních příspěvků mohli bychom se domluvit i na Vaší spolupráci a na Vašich nápadech co by jste například do knihy chtěli zakomponovat co Vy na to?

Děkuji za pozornost a budu rád za každý komentář jak pozitivní tak i kritiku. Člověk se učí z každé informace.

S pozdravem Red Raven.

Standardní

Dobry napad, docela bych i pocetl

Standardní

Problém vidím v tom, že moc lidí dnes nečte. Navíc knihy nejsou zrovna nejlevnějším artiklem. I když záleží hlavně na počtu vydání. Od toho se odvíjí styl tisku (digitál/ofset) a pak samozřejmě cena. Nevím o kolikastránkové publikaci přemýšlíš, tisk ti určitě bude stačit jen černou, asi tvrdé barevné desky s laminací, řekněme 50 kusů, jsme tak na pětistovce za knihu. Plus samozřejmě poštovné zhruba padesátka navrch.
    Pokud se ti do toho vážně chce, rozhodně o tom nepřemýšlej jako o výdělku, ale o zábavě. Budeš do toho muset investovat nejen čas. Nezapomeň si přesně spočítat kolik těch knih máš dělat, jelikož dotisk by tě vyšel dráž, a pokud by ti knihy zůstaly ležet na půdě, taky by to nebylo zrovna nejlepší. A víš jak, ne každý komu se ten nápad s knihou zamlouvá, by si tu knihu i koupil. Třeba já.
    nevhodný podpis

Standardní

Určitě bych u tohoto zvolil formu paperbacku mám i nabídku od menšího nakladatele cenu knihy bych v celkové podobě viděl na 219kč + poštovné tedy.

Myslím že bych to shrnul přibližně do 9-11 normostran to znamená cca 200 stránek. Určitě v tom nevidím peníze na to mám rozjetý jiný projekt. Tímto počinem bych rád udělal radost hráčům kteří tuto hru mají rádi a samozřejmě i sobě jelikož do toho chci dát pořádný kus srdce a své fantazie. Myslím že je tu spousta hráčů kteří mají rádi pěkné příběhy a pokud je ten příběh o něčem co je baví a zajímá doufám v menší úspěch ze strany těch kteří si to případně někdy v budoucnu budou mít tu možnost otevřít a začíst se do doufejme skvělého a poutavého příběhu plného epických bitev a šarvátek.
    Naposledy upravil Red Raven : 25.06.2013 v 14:24

Standardní

Chlapče, buď vieš písať a cítiš potrebu to urobiť. Potom to urob.
    Až budeš mať aspoň polovicu tej knihy a ja tu ešte budem, tak mi ju pošli a poviem ti, či je dobrá a ak bude poradím ako a kde ju môžeš vydať.
    Zhodou okolností mám kontakty na tých správnych ľudí.
    Pokiaľ si najprv musíš robiť ankety či to bude niekto čítať, tak z teba spisovateľ nikdy nebude.
    Je nezmysel vyhlasovať používanie tohoto fóra za privilégium.
    Je to servis na ktorý majú zákazníci právo!

Standardní

Já bych taky klidně četl :-) doufám že budou i obrázky .-)

Standardní

Musí to začínat tím, že hrdina bude pod útoky!
    Přichází MOCNÝ SOKARI!!!!!!
    Já jsem ta

legenda travianu

Standardní

Držim palce chlape, rád bych si přečetl i něco jinýho než ty samý chujoviny co se furt opakují na forum a ve videííííích na you.... Nápad dobrej, ještě aby to mělo hlavu a patu.

Moderátor Avatar uživatele Maťec

Standardní

pozn. redakce: Téma a hlasování je téměř rok staré. Pokud tedy dílo nevzniklo dodnes, je málo pravděpodobné, že ještě vznikne (a nebo minimálně, že si autor přečte nové příspěvky).
    Nemám rád zrádce, podrazáky a lidi, co mi opravují pravopisné chyby

Jsem v T-důchodu, odpovědi ohledně T4 tak berte s (značnou) rezervou

Standardní Epický příběh .... ( 2 )

Příjemný večer přeji,

Z důvodu uzamknutí prvního tématu jsem musel založit nový. Rád bych všem příznivcům dal tímto najevo že tento projekt zdali to tak mohu nazvat je nyní už z velké části vytvořen. Je tomu nyní přes 7 měsíců co jsem začal s tímto příběhem a den za dnem se blížím k cíli.

Rád bych Vás všechny tedy tímto ujistil že udělám vše proto abych svůj příběh který se odehrává v mé hlavě dostal i k Vám a udělal tím radost každému kdo o to bude stát.

Red Raven

Podobná témata

1. Odpovědí: 31
    Poslední příspěvek: 25.04.2012, 12:09
  2. o Travianu
    Autor caesar1 v sekci Všeobecně
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 05.10.2007, 18:38

Pravidla přispívání