Stránka 15 z 174 PrvníPrvní ... 513141516172565115 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 141 až 150 z 1733

Téma: Tlachárna o cz5 (7.věk)

Standardní

ja jsem teda hodne prizpusobivy hrac, ale doufam ze s dalsima zmenama se to trochu zlepsi.. ten server nema byt prece za trest, ale za odmenu ne ?

Standardní

Citace Původně odeslal Eros Zobrazit příspěvek
    Byly i servry, kde jsem hrával bez zlacení, max sem měl opravdu pár zlatek na + 25% obilí jednou za čas. No a do těch artů jsem i tak udělal víc jak 5 vesnic bez slavností. A jen a jen z produkce. A ofka taky byla postavená. Sice se na artu rozbila komplet a stavěl sem znova, ale dalo se. Proč by krok zpět musel být nutně špatný? Já vím, že jste si na ty nové věci od startu T4 už zvykli. Ale taky berte v potaz, že starší servry hrávalo mnohem více lidí a byli spokojenější. Divy se stavěly všechny, off akce byly krásné. Proč to teda je krok špatným směrem? Mně osobně se dosavadní změny líbí a v napětí očekávám další perličky

Celý systém je založený na nakupování zlatek. Vlastníkům je jedno co se ti líbí nebo ne, hlavně abys kupoval zlatky. Proč si myslíš, že přidávají další novinky (nákup živé vody atd..), bez kterých se na začátku hrálo a myslím si, že se hrálo dobře ? No aby z lidí vytáhli další peníze.
    Tohle není jenom u Travianu, je to snad ve všech podobných hrách.

Moderátor Avatar uživatele Maťec

Standardní

novinky se přidávají z toho důvodu, aby se udrželi lidi ve hře a případně aby přišli nový. Pač pokud lidé hrají, chtějí být zpravidla i dobří. A dobří pak využijí příležitosti... Pokud ale hru neinovuješ, brzy se ohraje a lidi odejdou. A bez lidí ... To, že staré verze jsou již "nehratelné" ukázali sami hráči, když o několik posledních takových serverů neprojevili zájem.

Ale to už sklouzáváme jinam. Nějaký typ na dáreček dne?
    Nemám rád zrádce, podrazáky a lidi, co mi opravují pravopisné chyby

Jsem v T-důchodu, odpovědi ohledně T4 tak berte s (značnou) rezervou

Standardní

10% na ukryty pro germány zpět, nebo normální obnova přírody v oázách jako před updatem (spíš přání než reálný dáreček )
    Naposledy upravil Maťec : 10.09.2013 v 15:50 Důvod: Zbytečná citace

Standardní

Citace Původně odeslal Maťec Zobrazit příspěvek

...... Nějaký typ na dáreček dne?
    Co rozšířit vesnice o obilný pole ? Třeba MC12 ?

Standardní

aby pivovar nedával nemožnost zaměřovat katama a snižovat loealitu keckama. Galové mají pasti kde nám chípaji jednotky, římané napajedlo které snižuje spotřebu a délku výcviku a germáni nic. A už je čas na přídavek tak šup šup
    Naposledy upravil €xtreme : 10.09.2013 v 12:40

Standardní

Já chci vznést protest. Jelikož jste změny přidávali vždy mezi 13:00 a 14:00 a teď už je skoro 16:00 a stále nic

Standardní

Jen počkej to bude nějaká perla, proto si dávají v německu tak na čas... To abychom neměli tolik času remcat do zítra
    Naposledy upravil Maťec : 10.09.2013 v 15:51 Důvod: zbytečná citace

Standardní

Dneska cítím v kostech něco velkého nejspíše free server

Standardní

Snad vytáhnou v Německu něco lepšího, zatim se mi líbí akorát to omezení kyblíků

Podobná témata

1. Tlachárna o cz1 (8.věk)
    Autor Maťec v sekci CZ1
    Odpovědí: 77
    Poslední příspěvek: 13.09.2014, 20:21
  2. Tlachárna o czx (18.věk)
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 761
    Poslední příspěvek: 11.03.2014, 08:34
  3. Tlachárna o cz2
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 85