Stránka 159 z 174 PrvníPrvní ... 59109149157158159160161169 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 581 až 1 590 z 1733

Téma: Tlachárna o cz5 (7.věk)

Standardní

Nepíšu moc rád, vlastně jsem tak nějak semtam na tenhle server jen dalobyseříci nakukoval....každopadně vyhrál kdo ? vyhrál celek kterej se v průběhu hry zdál byti slabším nicméně svojí soudržností a technikou nakonec dospěl k výhře (značné podcenění nechání stability), nicméně 1-2 offky....a mohl vyhrát v závěru kdokoliv z oněch třech divostrůjců, jako adrenalin dobré...jako útoky atd dobré ...ale ta lidskost ..a normální hráčství se jaksi vytracej. Tak si přístě keke zvol správné partnery !! ..a necpěte se všichni do MultiAliancí se staženými zadečky nebo ambicemi naklikat co možná nejvíc...takzvaně zamálo peněz hodně muziky...

Standardní

No Mka sice vyhráli ale co psali lidi přím od nich tak uvnitř byli místy dost vyhrocené
    Pesimista vidí v tunelu tmu. Optimista vidí světlo na konci tunelu.
    Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři blbce na kolejích.

CZX2 2014 - Storm

Standardní

DDD Keke keke a jeho scifi príbeh ...

Pravda je taká, že Pegas od začiatku servera bol pri vytvorení megazlepenca, a potom čo padla aegína ... (na ktorej neviem prečo ste si robili zásluhu ... Vy ste boli len volavka, terče, zásluhu za pád Aegíny má niekto iný ...) začali ste ničiť čo ostalo na servery. Aliancie v ostatných sektoroch nemali medzi sebou spojká a dohody o neútočení, a priznám, že ani danú kvalitu, keďže niekde chýbali lepší hráči a niekde, kde boli taký hráči nemali až taký záujem, prišli sa len pozrieť. M-ká svoje spojká mali, ktoré držali až do času Divov, o DS záujem nemali, ofky nesyslili, aktivita hráčov veľmi malá, však ani deff sme v dive nemali

http://www.travian-reports.net/cz/report/981385eedea

strašne veľa deffu ... kým v iných divoch ho mali niekoľko násobne viac, a keby si si 2x hlúpo nenechal sklady vykatovať vyhral by si už dávno, a to už by tu bolo rečí aký ste najlepší ... bohovia cz5...

Po zmene situácii na cz5 sme šancu využili mojím rozhodnutím a čo ako ??? Jaká cigánska férovka ? My sme boli v menšine ... Práve zato, že aliancia, ktorá nespojila celý svoj sektor od začiatku servera je úspech, že v čase DS ešte dýchala. My sme dianie na servery neovplyvňovali, boli ste to vy a vaši spojenci. Ako ste si to spravili tak to máte. Nikto z M a ich spojencov netvrdí, že si zaslúžili vyhrať kvôli jednoznačnej dominancie a of akciám, ktoré sa zapísali zlatými písmenami do histórie cz5. Bolo to vďaka taktike, stratégie, súdržnosti a trpezlivosti a snahe poraziť megazlepenec a arogantných nafúkancov.
    Čo sa podarilo na jednotku, nikto nám šancu nedával takže ako záver dobré.

Deffu si mal 4x toľko, ofky si tiež mal, nikto ti nekázal sklady si dať 2x vykatovať, tak sa najprv pozri na svoju hru.

Standardní

Citace Původně odeslal hynekzalesak Zobrazit příspěvek
    No Mka sice vyhráli ale co psali lidi přím od nich tak uvnitř byli místy dost vyhrocené
    Nevim pokud by JRF Velky tomik nebo Zoe skakali jak by piskal Satan a ponižovali se přeskakovanim do Triády aby mohli kliknout levl DS
    tihle hrači meli aspon nakou hrdost.....

Standardní

Hahaha čekal jsem kdy do toho zapojíte Satana

Standardní

Někdo by si měl dát do google v prohlížeči co znamená slovo HRA.

A čas od času se ve hře najde někdo, kdo si chce zkusit ZAHRÁT nějakou tu roli. Většinou se takto hrají hry typu RPG. Jenže tento recept se dá hrát s otevřenou myslí i v jiném typu hry. Dokonce i ve hře typu DOOM. Takže ve strategiích, potažmo online her, kde se kloubí slovo s akcí a mnohdy právě slovo má větší sílu než-li meč, tak se dá hrát a zkoušet nové role.

Já třeba nechápu omezence, myslející si, že jak ve hře tak v životě. Je to jen vypovídající o tom, jak hrají oni. Vždyť každý nejvíc mluví o tom, co on sám, protože to zná nejlépe, no ne?

Standardní

Hrál jsem v alianci Bastardi a určitě jsem vítězství nepřál divu aliance M.Ale přesto jim k vítězství gratuluji,protože hra je hra.
    Pegasu jsem fandil,ale tvrzení že server neměli vyhrát Slováci se mi zdá být totální nesmysl.

Standardní

Je třeba k tomu říct jedna věc : Byl to DIV uplácanej z hnusu a špíny podvodů a zrad... Pacient bez hedů co ochutnal vlastní medicínu.. Endymion si může říkat co chce a ostatní s ním...můžou jít třeba na teplé pivo a studenej párek ))

Standardní

Hyperfuk se zase projevuje Tvoje gramaticky chybná radost z tehdejší likvidace mých virtuálních jednotek byla stejně zábavná jako likvidace těch tvých jednotek spolu s hlávkou na cestě ke coronerovi Je pozoruhodné, jak si poražení hledají výmluvy a snaží se ukázat, že oni jsou tu morálně na výši, přitom tvoje zrada Cassposovy důvěry je krásným příkladem morálky celé DDT Prohráli jste zaslouženě a vyhrát jste si nikdy nezasloužili Nějaké vaše iluzorní a vykonstruované zrady a podvody s tím nemají co dělat.

Standardní

Ano katnul mi hlávku "spojenec" Dravci 5 polí ode mě to je teda velké hrdinství.. A ohledně casspose : Co si máš co živit svoje jednotky u nepřátel byla to tvoje chyba a důkaz zrady , že si celej server akorát špehoval a živil si jednotky u něj- jak malej kluk a po právu si přišel o koně a katy. Takže se tady moc nevytahuj a neber už ty drogy.

Podobná témata

1. Tlachárna o cz1 (8.věk)
    Autor Maťec v sekci CZ1
    Odpovědí: 77
    Poslední příspěvek: 13.09.2014, 20:21
  2. Tlachárna o czx (18.věk)
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 761
    Poslední příspěvek: 11.03.2014, 08:34
  3. Tlachárna o cz2
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 85