Stránka 4 z 174 PrvníPrvní ... 234561454104 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 31 až 40 z 1733

Téma: Tlachárna o cz5 (7.věk)

Standardní

Chtěl bych vědět, když je v německu dáreček už ohlášený i datum startu dáno, kdy se to dozvíme mi?

Standardní

Az to oznamime :-)
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Standardní

asi jsem zřejmě pochopil špatně princip překvapení, od malinka jsem měl za to, že překvapení má udělat radost a když se dívám na blog a na diskuzi na chatu naší připravené aliance, tak nějak nenacházím ani jednoho hráče kterému jste tím tu onu radost udělali, bohužel mám ten pocit že jste neoznámili ještě ten největší hnůj co jste vymysleli a celkově jsem neporozuměl proč to cpete na cz5 ? A ne na T5 který hrát nikdo téměř nebude, nechte si narozeniny a nám dejte alespoň T4,2 a ne zas nějakou beta verzi něčeho co je utopickej pokus o udržení podprůměrných hráčů u travu a jejich ždímání, dva top hráči mě teď řekli že na cz5 nepůjdou, opravdu moc a moc děkuju. Tento server je v podstatě téměř podzimovej a tím pádem nejsilnější, nejsilnější určitě bude dle účasti o které víme a vymyslíte do takového serveru nesmyslné změny opravdu žasnu

Standardní

S první změnou osobně z 90% souhlasím, kromě slavností aby dávali tolik kb jako ves, teď se druhá ves nezaloží za 6-7 dnů ale tak 12-14. Pokud si dobře pamatuji tak ves při zakládání druhé má kolem 250 kb což tedy do 2000 bude celkem fuška, sice se rozdávají kb za bonifacovi úkoly ale i tak. to je nějakých 1500 kb a to nebude jen tak si vycucat Doufám že tedy s touto změnou přijde i změna spuštění obnovy zvířat jako tomu bylo před loňským updatem. Jinak budeme zakládat druhou ves 15 den až se objeví díla a opět vyletí ceny vysoko....

Standardní

I. oživovanie s vedrom... možno trošku klesne cena... a bude sa oživovať viac za suroviny...
    ked ti surky oživia Hrdinu za 2-4 hodky... limit 24 hodín je dosť tvrdý...
    škoda, keby to bolo za rovnaký čas ako pri surovinách bolo by to "ferovejšie"... teraz počitam že sa to neskoršie v hre vypomstí ked je potrebné oživiť hrdinu rýchlejšie ako za 24 hodín

II. KB ... pridať do hry diela po 14+ dnoch to vobec nie je výhra...
    takto bude štart a rozbeh neskutočne dlhý... Cena za helmu gladiatora bude teraz podstatne vyššia...
    Ked si to spočitam tak robiť slavnosti na začiatku hry za 80-100 KB sa už vobec neoplati...
    Surovin je na začiatku málo a ....

dúfam že daľšie zmeny hru ozaj posunu vpred... zatial je to len k horšiemu...

Standardní

Máš pravdu, měli by zrušit na prvních 14 dní i helmu gladiatora. Protože to zase zlatkáři budou skupovat to je jasné. Takže předměty na kb by měli být nefunkční těch 14 dní, to by bylo nejlepší Aby se ukázalo jak to umí hrát ty začátky lidi bez zlatek a ne to jen honit přes ně.

Start se nemusí rozbíhat neskutečně dlouho, jediný rozdíl bude v tom, že to bude jako dřív aspoň ten začátek. Dostáváš KB za úkoly, takže to půjde jen o tom budeš muset popřemýšlet jak na to a nehrát jako ovce.
    Naposledy upravil Maťec : 07.09.2013 v 17:18 Důvod: zbytečná citace

Standardní

Shrnutí funkce:
    Živá voda: na účtě může být použita pouze jedna živá voda během 24 hodin.
    Umělecká díla: maximální počet kulturních bodů získatelných použitím uměleckého díla bylo omezeno na 2000. Navíc během prvních 14 dnů nebudou hráči nalézat na dobrodružstvích žádná umělecká díla.
    Slavnosti: kulturní body budou přidány okamžitě po zahájení slavností. Počet kulturních bodů za malé slavnosti bude roven počtu kulturních bodů generovaných vesnicí, kde je umístěna radnice s probíhající slavností, do maximální výše 500 KB. Počet kulturních bodů za velké slavnosti bude roven počtu kulturních bodů generovaných na celém účtě, do maximální výše 2000 KB.
    Takové změny se mě líbí síly na začátku se srovnají žádné slavnosti za 500 KB hned jak vytahne farmář 300 palic, žádné skupování věder a 30x za den jezdit vybíjet defa oázy jen s herem a dělat machra.
    Věrný bojovník aliancí KSN&MoD a mEsh pod nickem Venca Granát

Standardní

mne sa skor zda že touto zmenou sa spravi pripastny rozdiel na začiatku medzi hračmi ktory farmia a hračmi žijucich z vlastnej produkcie,uvidime či nejaka dalšia zmena bude v neprospech farmarov dufam že ano

Standardní

Víš hráč který jede přes produkci mívá větší pop a tím více kb, zato farmáři rozšiřují pole a nárust kb je menší. Takže toto je pravě spíše pro hrače hrající přes pop než přes farm.
    Naposledy upravil Maťec : 07.09.2013 v 17:19 Důvod: zbytečná citace

Standardní

S živou vodou souhlasím. To si myslím že je do plusu i s dílama že budou až po 14ti dnech. Jen by měli zůstat kb u slavností Takhle budu mít strašně dlouho nervy než založím

Podobná témata

1. Tlachárna o cz1 (8.věk)
    Autor Maťec v sekci CZ1
    Odpovědí: 77
    Poslední příspěvek: 13.09.2014, 20:21
  2. Tlachárna o czx (18.věk)
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 761
    Poslední příspěvek: 11.03.2014, 08:34
  3. Tlachárna o cz2
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 85