Stránka 4 z 21 PrvníPrvní ... 2345614 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 31 až 40 z 205

Téma: Tlachárna o turnajovém serveru

Standardní

Docela mně překvapuje postoj když nejde tenhle a tamten nepůjdu ani já, budu ve finálovém serveru poprvé, může mi někdo osvětlit jak to tam funguje?

Standardní

Citace Původně odeslal Vendeta_Bu Zobrazit příspěvek
    hmm taky dobry, tak to asi prenecham mladym, mrsknu jim tam vyhrane zlatky a pohoda
    Nechci ti kazit radost, ale zlatky vyhrane na CZ kvalde pujdou pouzit zase jen na CZ servery.
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Standardní

:-)
    tak nebude s kým hrát? Já myslím že bude. Teda kdo si bude chtít zahrát, kdo se nepřijde jen podívat.

Osobně nestavím spolupráci na něčí přítomnosti, bohužel nic není nikdy ideální. Možná by byla naše pozice lepší s pár kvalitními lidmi navíc... no ale vždy si vzpomenu na první finále, kde megastar českého travianu ani nedohráli, před finále se skoro hádali kdo kam pude, aby si nelezli do farem... (celkem naivní představa), no a pak je ty farmy vykatovaly :-( Takže to nebude až tak tragický.

CZ5 určitě kvalitní je, je otázkou jak dlouho ještě... xD

No o finále... to by bylo asi nadlouho, kdo to nezažije, neodehraje tam něco asi nepochopí. Ty petrodolary arabášů, rubly rusáků tam tečou proudem xD Nicméně krom zlatek, je podle mě rozhodující jejich pokrytí účtů. My si vystačíme s dualy, ale unich ty účty živí mnohdy mnohem více lidí... příklad za všechny... 24 lidi na tom nejlepším pop učtu z prvního finále... čas, lidská síla, prachy... tomu se těžko konkuruje. Ale dá se proti nim zahrát. Letos, pokud by se podařilo to co je prý předjednaný by to mohlo být docela zajímavé :-) Ale to vše se ukáže stejně až po začátku.

Doufám, že se tam nepotkáme s LTU - litevci ve službách rusů. Nadruhou stranu byl to intenzivní zážitek, hromadný útok každý den xD, max obden xD. Jejich 5 aliancí proti 3 našim... Oni masivně v obraně podporovaní rusáky ze středu... ale bylo to docela zabavný... My bušili donich, oni do nás. My čistili své uzemí, bohužel tam ponich zustavaly hlavní, kde bylo po 100 až 200K trvalýho defu, ti co byly smazáni uplně si vesničku novou postavili o 50 polí vedle v klidnější oblasti a na konci to unas opět svítilo i od nich... Nesmazali, hráli od začátku do konce... Krásný byl u jednoho jejich člena mezidef na každý utok... na každý vláček... No kvalita se pozná asi xD. Třeba tihle litevci, většinou se kvalifikovali na polským servru, takže tím ubraly např. místa samotným polákům... to jsou jen nějací litevci... takovejch skupinek kvalitních tam bylo a bude asi mnoho... No pro představu ti to hynku snad stačí... :-) Tak ale ne že teď řekneš, že tam nepudeš...

Standardní

Zdravím Vás !
    My se se ženou rozhodně na finále moc těšíme, jen doufám, že budeme jako Češi držet při sobě, snad Rusákům a spol. ukážeme zač je toho off Gala Máme samožřejmně domluvené i dva deff účty, což bude asi hodně potřeba ) Jinak jsem se chtel zeptat, někde jsem tu četl...a v kavalifikaci se i povídalo že registrace na finále má být vlevo nahoře (-/+) je to tak ? Neradi by jsme se objevili mezi cizíma ))

S pozdravem Pavlas a Peťulka

Standardní

Citace Původně odeslal merlouska Zobrazit příspěvek
    Nechci ti kazit radost, ale zlatky vyhrane na CZ kvalde pujdou pouzit zase jen na CZ servery.
    tak to je masakr, dotovat to uz nemíním, dal jsem do travianu dost tisicovek pro nic za nic, takze jsem si myslel, ze pro zacatek se tech 3000 bude hodit, jinak bych uz treba taky hral cz5, kdybych vedel, ze to nejde poslat na MS, do travianu uz nedam ani korunu, pokud i na normalních serverech nebudou nejake vyhry, zatim je to jen zlodejna

Rusove jdou na SV ++, co mám info od zdroje

[16:44:10] Владимир (Pirate77): ++
    [16:44:10] Milan (Bukefalos - Vendeta - travian nick): [Владимир (Pirate77)] + +
    [16:44:29] Milan (Bukefalos - Vendeta - travian nick): severozápad?
    [16:44:30] Milan (Bukefalos - Vendeta - travian nick): ( (flag:ru) Северо-Запад? )
    [16:44:38] Владимир (Pirate77): Северо восток
    [16:44:38] Milan (Bukefalos - Vendeta - travian nick): [Владимир (Pirate77)] Severovýchodní

[16:54:16] Владимир (Pirate77): на юге русских будет мало
    можно высадиться и сыграть сервер в союзе
    [16:54:16] Milan (Bukefalos - Vendeta - travian nick): [Владимир (Pirate77)] Na jihu bude trochu rusky
    může přistát na serveru
    Naposledy upravil Maťec : 23.10.2013 v 18:27 Důvod: doublepost
    nemusím vůbec Merlousku a Facebook vendeta_Bu = Bukefalos, Maximal, Král Ri. atd. http://travian.ws/analyser.pl?s=czx2&uid=246 http://travian.ws/analyser.pl?s=cz7&uid=4005
    http://milanevar.sweb.cz/

Moderátor Avatar uživatele Maťec

Standardní

myslím, že než autentickou komunikaci v cizím jazyce a s cizím člověkem by bylo vhodnější sem vložit překlad.
    Nemám rád zrádce, podrazáky a lidi, co mi opravují pravopisné chyby

Jsem v T-důchodu, odpovědi ohledně T4 tak berte s (značnou) rezervou

Standardní

Najdôležitejšia informácia je tam taká, že väčšina Rusov pôjde na sever.

Standardní

pro nás už je s dualy rozhodnuto - na turnaj nejdeme! pockame na nejaky novy cz server, zlatky - voucher jde uplatnit do 28.2.2014, skoda, ze jsem ten mejl drive neprectl poradne, za sebe preji hodne stesti ostatnim na turnaji a dejte Rusum na zadek (asi tezko splnitelne), mejte se
    nemusím vůbec Merlousku a Facebook vendeta_Bu = Bukefalos, Maximal, Král Ri. atd. http://travian.ws/analyser.pl?s=czx2&uid=246 http://travian.ws/analyser.pl?s=cz7&uid=4005
    http://milanevar.sweb.cz/

Standardní

Citace Původně odeslal Maťec Zobrazit příspěvek
    myslím, že než autentickou komunikaci v cizím jazyce a s cizím člověkem by bylo vhodnější sem vložit překlad.
    To sú tie dnešné deti čo nevedia po rusky.
    Je nezmysel vyhlasovať používanie tohoto fóra za privilégium.
    Je to servis na ktorý majú zákazníci právo!

Standardní

To jsou spis pravidla fora.

9) Uživatel fóra je povinen svůj příspěvek formulovat a psát srozumitelně (v jazyce českém či slovenském, popřípadě jiném jazyce v sekci na to vyhrazené)
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Podobná témata

1. Tlachárna o narozeninovém speciálním serveru
    Autor Maťec v sekci CZ19 (narozeninový)
    Odpovědí: 37
    Poslední příspěvek: 24.09.2016, 18:24
  2. Tlachárna o kvalifikačním serveru 2016
    Autor merlouska v sekci Travian turnaj
    Odpovědí: 49
    Poslední příspěvek: 23.08.2016, 10:17
  3. Tlachárna o kvalifikačním serveru 2014
    Autor Maťec v sekci Travian turnaj
    Odpovědí: 203