Stránka 1 z 21 12311 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 205

Téma: Tlachárna o turnajovém serveru

Moderátor Avatar uživatele Maťec

Standardní Tlachárna o turnajovém serveru

Volné diskuzní téma k startujícímu turnajovému serveru, viz oznámení: http://forum.travian.cz/showthread.php?t=119105
    Nemám rád zrádce, podrazáky a lidi, co mi opravují pravopisné chyby

Jsem v T-důchodu, odpovědi ohledně T4 tak berte s (značnou) rezervou

Standardní

jako vitez ceske kvalifikace uctu vendeta (jeji hl. hrac) silne uvazuji, jestli budu turnaj hrat, zase nespat, byt u toho 20 hodin, hadat se s hlupakama, no nevim, jeste si to rozmyslim, ucet samozrejme regnu a predam mlademu a jeho kamosum i s 3000 zlatymi, ale budu silne uvazovat, jestli se zapojim i ja. Bukefalos

Standardní

anebo zkusim si zahrat spolecne s ruskymi bratry, uz s nimi jednam, prosel jsem ruske forum a maji opravdu suprovou pripravu a organizaci na turnaj - berou to dost vážně, tady u nas se nic nedeje.
    http://forum.travian.ru/showthread.php?t=221142

Standardní

ruskej špión xD

Jo přesně jak říkáš, kdo si chce zahrát, udělat ze sebe skilu světového formatu de posluhovat rusům... My ostatní doufám půjdeme ale na druhou stranu, pokusit se něco změnit :-) Myslím, že v jiném vláknu byly dány i souřadnice, kde bysme se měli dle plánu setkat.

No a jen tak bokem, ne že bych se jistých jednání účastnil. Dle infa spousta velitelů z kvali (opět dodám údajně) není schopna komunikace. Ti kteří se ovšem rozhodnou jít, budou komunikativní... ti se asi neztratí :-)

tož uvidíme co bude, hodně štěstí všem účastníkům, šťastnou volbu při zakládání MC :-)

Standardní

no právě, tady se nic nedeje, zadna priprava, hracu je spousta, no navic info z 2. strany je taky dobre, snazim se to rozhybat, ale tu reakci :ruskej spion: jsem cekal

Standardní

Tak asi by bylo dobré říci že se jde na -/+ ne ais všichni to budou vědět a jak se nehraje dost lidí utíká od travianu a relaxuje.

Vendeta: Proč zase 20 hodin nikdy tomu víc jak 8 nedám a že bych byl na průměru to určitě ne :-) M8m za sebou 2 mistráky a nepříde mě to o tolik moc náročné jak nějaký CZ speed.
    Věrný bojovník aliancí KSN&MoD a mEsh pod nickem Venca Granát

Standardní

8 hodin je malo, pokud hrajes sam, no ja hraval skoro vlastne nonstop, az na vyjimky, napr.: rano jdu na 6 hod. do prace, ve 4 zapinam travian - v praci hraji 8 hodin (nekomu se to bude zdat divne, ale je to tak, mam tu moznost), od 14 - 23 doma, na spanek mam 5 hodin, taky zalezi na utocich apod., pokud snad dualove nekdy na chvilku poklikali (jinak same fitko, fotbal atd.), tak jsem spocinul, "tvrde makam" na smeny 2+2+2+2, takze se to po 2 dnech otaci, jasne, pokud to hrajes Venco pro zabavu, ucet je chranen, tak v 8 hodinach nevidim problem

Standardní

na obranu dualu musim priznat, ze jsem je k tomu moc nepoustel, ale to proto, ze nebylo proste spoleh, proste nechodili pravidelne na ucet, na skok a uz prchali, tak jsem zvedav, jak se k tomu postavi terazky, jinak v plnem proudu zjistuji, kam se na Rusove objevi na mapě, mame se na co tesit, budou zrejme promichani s nami (s jednim si pisu pres skype)

Standardní

tak se namě nezlob, ale píchnout jsem si do tebe musel a je to moje povinnost sousede :-)

problém rusů je ten, že jich je v součtu stejně jako ostatních... takže budou všude kam se hnem... takže se stím budem muset jen nějak vypořádat a přežít :-)

V jiným vláknu jsem viděl, že třeba Tyranie ze speedu a pravděpodobně prý druhá nejlepe fungující česká ally aegina... (trochu moje spekulace, protože tak vystupujou jak jsou dokonalí) se například chystají konečně kvalifikovat, a jít na další mistrák. Tahle informace mě např. včera mooc dojala, že tam konečně bude nějaký kvalitní hnutí xD. Dokonce chcou postavit i div, vyjednat si podporu cizího národa atd. To abych snad ještě něco kliknul i v příštích letech a podíval se jak konečně nějaká ally z czsk něčeho takovýho dosáhne.... to bude tak napínavé. Podle mě možná ale realizovatelné jen pokud daj rusákům dost rublů za ochranu xD. Jejich (náš) div ponese hrdě nějaký pěkný ruský název a bude přímo v jejich stavitelské alianci xD No nic, ale těším se, že překvapí :-)

Letos co jsem slyšel to ovšem taky může být celkem zábavné, pokud je pravda... že rusové si už věří natolik a budou hrát na dva konkurenční týmy... což jsem taky někde zaslechl ale nemůžu to potvrdit.

Standardní

no uvidime, zatim budu sbírat na jejich foru(registrovany) info, nikdy jsem turnaj nehral, takze si dovedu predstavit, ze to bude řežba, na cz se vzdycky dalo nejak domluvit, ale pokud bude kolem plno narodu, tak domluva bude spatna, ale jak rikam, jeste nejsem rozhodnuty, jestli vubec budu hrat, uzivam si slastneho klidu bez travose, jenze mlady (syn) me uz tyden lanari, abych hral aspon, kdyz budu v praci, to vis, on hraje ted 2 servery najednou beze mne a podle toho to vypada - bídně - není klikač a dotovač zlatych

v jakém jazyce se bude hrát?
    Naposledy upravil Vendeta_Bu : 18.10.2013 v 06:46
    nemusím vůbec Merlousku a Facebook vendeta_Bu = Bukefalos, Maximal, Král Ri. atd. http://travian.ws/analyser.pl?s=czx2&uid=246 http://travian.ws/analyser.pl?s=cz7&uid=4005
    http://milanevar.sweb.cz/

Podobná témata

1. Tlachárna o narozeninovém speciálním serveru
    Autor Maťec v sekci CZ19 (narozeninový)
    Odpovědí: 37
    Poslední příspěvek: 24.09.2016, 18:24
  2. Tlachárna o kvalifikačním serveru 2016
    Autor merlouska v sekci Travian turnaj
    Odpovědí: 49
    Poslední příspěvek: 23.08.2016, 10:17
  3. Tlachárna o kvalifikačním serveru 2014
    Autor Maťec v sekci Travian turnaj