Stránka 4 z 77 PrvníPrvní ... 234561454 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 31 až 40 z 762

Téma: Tlachárna o czx (18.věk)

Standardní

califax neni legenda je jen max o něm legenda a takovejch je tady rozhodně vic
    czx: (12. věk) Migliore - http://www.youtube.com/watch?v=5xh2zUTggd8 (1. ve stavbě DS) adopce http://www.2i.cz/eec97a5083

Standardní

Citace Původně odeslal smucka Zobrazit příspěvek
    Chtěl jsem, ale dualové se na to nějak vykašlali Možná půjdu dělat deff
    když tak se ozvi do zpráv.. šel bych s tebou na duál, nechci klikat sám
    Možná jsem trošku arogantní, no a co?

Standardní

Citace Původně odeslal chameleon Zobrazit příspěvek
    califax neni legenda je jen max o něm legenda a takovejch je tady rozhodně vic
    No Jirka možná

Standardní

Mně Califax připomíná Řepku.. V době kdy hrál, rozhodně nejvýraznější hráč... (nemluvim jen o kvalitách hry) Nejvíce se o něm mluvilo...
    Hodně lidí ho "uctívalo" a naopak mraky lidí přímo nenávidělo... Kolem Caliho je tolik debat atp, že to hraničí spíš s telenovelama a právě proto možná dodává, když hraje, určitej nádech hře, který se líbí mnoha hráčům.
    Bez Caliho je to Travian, s nim je to Travian + velký divadlo.. Teď záleží na tom, kdo má co radši

> Jinak osobně teď ty jedni z "nejlepších hráčů T4" nepovažuji za nic extra... Podle mě, pravý hráč by měl zvládat všechny verze, ale bohužel na T3.6 o nich moc slyšet nebylo :P... Čím to asi je?

Za mě, "ti nejlepší", už nějakou tu dobu nehrají a doufám, že je někdo nahradí, zatim je to totiž nuda, co se týče cz kvalit
    čim víc f - tim víc defffffffffffffffffff

Standardní

No já ho zrovna přirovnal k Vettlovi jak ho všichni nemaj rádi protože je prostě nejlepší, bohužel Cali budem muset jít hrát na Ruský servery aby se zase vrátila stará dobrá konkurence já už nevím asi bych nechal Caliho Calim a jdeme pokecat třeba o pepíkovi ne? ono kopat do mrtvol je prostě moc jednoduchý tím nechci říct nic zlého proti tobě Cali ale pro ostatní prostě Califax legenda je a zůstane k němu do klubu si myslím patří opravdu jen pár jedinců a zatím mě napadá jenom jeden a to z pohledu dlouhodobého přínosu na czx a to je už opravdu pouze Jirka z T. Bwt k těm mrtvolám ještě chci dodat že to co potkalo Caliho může potkat kohokoliv z nás, tak si to laskavě uvědomte a trochu pokory bez lidí jako je Califax by horko těžko hra měla jeho best atack který potom překonal šimi ovšem asi právě na popud překonat Caliho ap... Za mě Califax přínos pro CZX byl, je a bude ono když server začal být nudný a Cali vymyslel nějakou křivárnu bylo at chcete nebo ne ku prospěchu pro celej server koukněte kolik bodů měl výtězný offrank v dobách kdy to tu Cali valil o 106 a koukněte na poslední speedy to tu spousta lidem nedochází... A není to tím že bych s ním obzvlášt kamarádil to vubec ne tu a tam si napíšeme co a jak oba máme na stagnující uroven czx podobný názor takže kecat o čem je...

No a legenda o někom se dá říct muže být třeba právě o Šimim který přišel vypálil rybník a kde je ted? takže takhle bych asi porovnal že je někdo legenda a nebo je legenda o někom...
    Naposledy upravil Maťec : 15.11.2013 v 20:23 Důvod: neumí citovat

Standardní

ale Šimi stále žije akorát už nekliká...není to ten travoš co byl...a hlavně žádná uroven...

Standardní

Já vím šimi že žiješ nic zlého na tvou osobu jen sem tě použil k přirovnání... Prostě neklikáš kdežto Califax kliká téměř bez přestávky je vidět že dost lidí má dost velkej mindrák z toho že jim Califax ukázal jak na to, že jo Matulo...???
    Naposledy upravil Maťec : 15.11.2013 v 20:23 Důvod: ...

Standardní

Mi®ael - ono je bejt nejlepší a nejlepší Vettl je nejlepší a rozhodně je nejlepší s vím uměnim ale nevěřim že leze do konkurenčnich stáji aby upravil soupeři monopost, nevěřim že zařizne lidi co ho podporujou ,nevěřim že se dohodne s konkurenčnim jezdcem aby sestřelil jeho kolegu z redbullu prostě tomu nevěřim ,bohužel califax by pro to prvni misto v top tabulkach udělal cokoli a proto ja osobně caliho neuznavám ale asi jsem jinak vychvanej a podraz neuznavam jako něco co se da přehližet a ještě tomu tleskat
    czx: (12. věk) Migliore - http://www.youtube.com/watch?v=5xh2zUTggd8 (1. ve stavbě DS) adopce http://www.2i.cz/eec97a5083

Standardní

Mi®ael: Co se do me navazis. Na Simim jsem byla driv, nez jsem vubec znala Calicha. A mindrak opravdu z travka nemam. taky uz jak dlouho neklikam.

Standardní

Tady je vidět ta povaha lidí co jen dokážou obracet zkutečnosti já se do tebe navážím tím že ti tu pišu na ferovku a ty seš uplně v pohodě že se do mě navažíš bez mé přítomnosti? Já se navážím a ty jsi letadlo teda asi ...

Bwt to byla narážka na tvuj skype rozhovor s Petrem nic špatného ani žádný postraní umysl...

A už fakt dost o Vettlovi: ty asi moc na formuli nekoukaš viď Chameleone? asi ti uteklo proč se weber s vettelem nemusej ap. proč Vettela nemusejí ostatní jezdci z jiných stájí ap...

Na druhou stranu troja byla dobita také lstí a pokud ste v dějepise nespali nebo nekoukali z okna pod tlakem vzpomínek na první lásky tak asi víte že lest byla použita mnoha bitvách i Válkách takže i když je to nefér bohužel to k tomu prostě patří... Přeci jenom nazev jako Germáni, Galové a Řimani nebo válečná hra mě dost usměrnuje právě k dějinám kde se tohle vše dělo, zapomínáte že je to hra jak právě válečná tak i politická a hlavně lstivá... až se divím že ji vymysleli němci a ne my

Na závěr s nikým se nehádám s nikým ani nechci jen to tolik nehrotte stale je to prostě jenom hra ne...
    ...a je houby zle na tom kdo komu pobil kolik pálek... off rank vyhrajem stejně my
    Naposledy upravil Maťec : 15.11.2013 v 20:24 Důvod: ...

Podobná témata

1. Tlachárna o cz1 (8.věk)
    Autor Maťec v sekci CZ1
    Odpovědí: 77
    Poslední příspěvek: 13.09.2014, 21:21
  2. Tlachárna o cz2
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 85
    Poslední příspěvek: 24.01.2014, 04:30
  3. Tlachárna o cz4 (5. věk)
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 105