Stránka 5 z 77 PrvníPrvní ... 345671555 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 41 až 50 z 762

Téma: Tlachárna o czx (18.věk)

Standardní

Vlákno se jmenuje Tlachárna o czx (18.věk). Nechápu proč se tu stále řeší 1 hráč který sám prohlásil že czx18 hrát nebude. Je to až mrzuté, jak moc se odbčuje od tématu. Slovíčkaření a polemizování o tom, jestli je Legenda, nebo ne, je naprosto jalová věc. Založte si vlákno Califax a tam můžete spamovat kravinama do alelúja.
    Člověk který je úspěšný na travianu single acc, nemůže být úspěšný a použitelný v reálu. Dobrovolné odříznutí se od reálného života není nic, co si zalouží nějaký obdiv. Legenda možná v tom, že strávil legendární množství času zabořený v křesle a zíral nonstop do PC.

Zajímalo by mě spíš něco ohledně budoucího czx18 než se točit furt dokola o tom samém.

Citace Původně odeslal Mi®ael Zobrazit příspěvek
    Bwt k těm mrtvolám ještě chci dodat že to co potkalo Caliho může potkat kohokoliv z nás, tak si to laskavě uvědomte a trochu pokory
    Škoda že píšeš tak obecne. Jestli myslíš to, co myslím já, tak se hlubece pleteš. To opravdu nemůže potakat každého. Každý svého osudu strůjcem.

Standardní

Mluvím obecně protože to myslím obecně nemyslím konkretní čin dotyčného ale třeba tobě se muže stát to že ti dítě vběhne pod kola auta a budeš tam kde mužeš být stujce čehokoliv...

Ale je fakt že Caliho řešit už nebudeme...

A jinak Mirael, Beck, Kenvelko, RmK (Roman) a SirLejno na jednom acc. v ally All Stars!!!
    Naposledy upravil Maťec : 15.11.2013 v 19:25 Důvod: neumí citovat

Standardní

Je to hloupost, ale neda mi to.

Citace Původně odeslal Mi®ael Zobrazit příspěvek
    Tady je vidět ta povaha lidí co jen dokážou obracet zkutečnosti já se do tebe navážím tím že ti tu pišu na ferovku a ty seš uplně v pohodě že se do mě navažíš bez mé přítomnosti? ... Bwt to byla narážka na tvuj skype rozhovor s Petrem
    Nenavazela jsem se do tebe tady ani nikde jinde, asi by sis mel ten rozhovor precist jeste jednou a zamyslet se, kdo jake skutecnosti obraci.

Standardní

V pár věcech s Miraelem souhlasím. Člověk, ktery do této hry investuje tolik peněz a času, tak si prostě nemůže dovolit prohrát. Jemu už nejde o nějaký to ego.. Ale o deseti-tisíce, co v tom padly. Pak člověk uvažuje jinak. Uvažuje spíš, jako v životě, protože se to stává jeho životem. Chce přežít. A v boji o přežití nejsou pravidla. Tímhle neříkám, že člověk na něj nemůže být naštvanej.. Naopak.. Vy taky chcete "přežít".. A zazlivat můžete, co se vám zachce. Jen podotýkám, že co pravidla hry dovolují, smí se dělat. Podrazák nebo ne.. Co na tom, když to účel splní. A pak se to vaše zazlivani mění v narikani a to je jen spam na skypu, fórech a téma na srazech.. Ale výsledky mluví jasně o tom, kdo v čem uspěl.. :P (čimž nepotvrzuju, že se tim řídim, jen z části, každý má své morální pravidla.. Snad.)

Citace Původně odeslal Elmos Zobrazit příspěvek
    Vlákno se jmenuje Tlachárna o czx (18.věk). Nechápu proč se tu stále řeší 1 hráč který sám prohlásil že czx18 hrát nebude. Je to až mrzuté, jak moc se odbčuje od tématu. Slovíčkaření a polemizování o tom, jestli je Legenda, nebo ne, je naprosto jalová věc. Založte si vlákno Califax a tam můžete spamovat kravinama do alelúja.
    Člověk který je úspěšný na travianu single acc, nemůže být úspěšný a použitelný v reálu. Dobrovolné odříznutí se od reálného života není nic, co si zalouží nějaký obdiv. Legenda možná v tom, že strávil legendární množství času zabořený v křesle a zíral nonstop do PC.

Zajímalo by mě spíš něco ohledně budoucího czx18 než se točit furt dokola o tom samém.

Škoda že píšeš tak obecne. Jestli myslíš to, co myslím já, tak se hlubece pleteš. To opravdu nemůže potakat každého. Každý svého osudu strůjcem.
    Vitej a zvykej si. :-D

Mirael - Zapomněl jsi říct, že ji i vedete

- Prosím o sloučení, čas 5 minut jsem propásl. :| ....Asi po třetí. :|
    Naposledy upravil Maťec : 16.11.2013 v 09:15 Důvod: doublepost
    čim víc f - tim víc defffffffffffffffffff

Standardní

Califax je spíš legendární hráč než že by legenda
    Ale musím se ho zastat, na travianu bych si na většině serverů o něj neopřela ani kolo (no, občas se mi ty jeho intriky hodily a občas jsem musela jako nestranný pozorovatel smeknout nad jeho vynalézavostí), ale v reálu je to přesnej opak, fakt hodně hodnej člověk, sice se sklony k demonstrování svých nenálad, ale každej máme něco:-)
    A mimochodem, je mu ke cti, že na coms kliká férově a pečlivě, má zákaz cokoliv nekalého provádět, takže co Vy víte, třeba nám z toho Cali ještě nakonec vyroste
    Naposledy upravil Maťec : 16.11.2013 v 09:14 Důvod: neslušné chování

Standardní

...ally ktore maju 85% ludi spojencov...

...a travian team im potom dohadzuje ešte arty...

a pak, že je ještě o co hrát

Standardní

Tohle o Tyranii slyšim každou chvílí :-D
    čim víc f - tim víc defffffffffffffffffff

Standardní

To mohl být start rovnou o 5 dní později, když arty jsou až v lednu

Standardní

takhle mně to vyhovuje, bude klid na start :-) , vůbec se mně tentokrát nechce, ale slíbila jsem to

Standardní

jen me zajima jak bude ze zacatku zase uradovat MH bude se s prominutim zase sr*t do prace antipushingu nebo bude normalni?

Podobná témata

1. Tlachárna o cz1 (8.věk)
    Autor Maťec v sekci CZ1
    Odpovědí: 77
    Poslední příspěvek: 13.09.2014, 20:21
  2. Tlachárna o cz2
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 85
    Poslední příspěvek: 24.01.2014, 03:30
  3. Tlachárna o cz4 (5. věk)
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 105