Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 12

Téma: Vyplati se OFF GAL?

Standardní Vyplati se OFF GAL?

Zdravím

Chtěl bych se zeptat jestli se vyplatí jet OFF gala. Mám v plánu na novým speedu ho rozjet, ale vubec s nim nemám praxi co se týče off A nevím jak pořádně ani začít. Byl bych tedy rád za každou radu co mi sem napíšete co stavět první a kdy postavit blesky atp. A ještě jednu otázku což se moc netýka tohoto temata, ale nebudu zakladat dvě. Nikdy nevim kde mám stavit armádu, jestli si mám armádu dělat v hlavní vesnici v MC nebo jestli mám mít hlavní vesnici MC, ale stavet vojáky jinde, prosím poradtě, díky

Omluvte můj pravopis

Standardní

Vyplati z jakeho hlediska? Galove muzou byt kvalitni off narod stejne jako kazdy jiny. Pak zalezi, jak moc off bys rad byl, co by melo byt tvym cilem. Videla bych to asi na blesky pro zacatek, popripade druhou armadu z haeduanu do artefaktu, pak teprve rozjet s armadakem i kasarny a dilny. Takove reseni ale bude potrebovat defare k sobe.
    Hlavni vesnice jako MC je urcite dobra volba, hlavne kdyz mas k ni obilne oazy a popripade dostatek zlatek na prezlaceni. Stejne tak ale muzes mit jako hlavni uplne obycejnou vesnici. A jako off gal asi nebudes mit jen jednu offku, mozna se radeji ridit mnozstvim naloupenych surek, jestli budes mit art atd.
    A vubec nejdulezitejsi je dostatek volneho casu na hrani :d

Standardní

Tak díky za odpovědi času já mám dost, ale travian hraju totálně bez zlatek a i tak je to velmi efektivní a dobrý díky za radu

Standardní

Za Gala se jisté dá hrát ofenzivně. Povedlo se mi dohrát server na galském účtu 1 v POP i OFF, ale bez zlatek bych si asi nezahrál
    ____DESTROY FASCIMS
    ____PUNK is NOT DEAD
    ____Skinheads & Punk united

Standardní

Za každý národ sa dá hrať útočne...
    Nedosiahneš na útok rímskych legii ale galské jednotky budu lacnejšie a nemusiš mat zasa obrovskú armu ako germán...
    galovia su podla mna taký "stred"
    2. bez zlatiek no neviem či sa dá hrat útočne a dostatošne efektívne, hlavne na začiatku sa treba dobre rozbehnuť... čo najskor si založiť mc15 ktore je základom pre silnú armádu + farmenie...

Pilsner urqel - Rodiště . Součastnost Liberec

Standardní

Rozhodně máš pravdu že se dá hrát za gala of ale střed mezi germáne a římanem to rozhodně neni,of síla galů je na posledním místě.

Standardní

Nemůžu ti tu říct, že když pojedeš off gala, že budeš mít úspěch. Nejde ani říct jestli je dobrej nebo ne a ani jaká strategie je nejlepší, všechno totiž určují jiný věci (tj.: čas strávený na úctě, počet peněz, které jsi schopný obětovat pro tuto hru, celkový styl hry a samozřejmě okolí, aliance a bla bla bla..). Když tu už srovnávate off síly národů (to co tu píšete a srovnávate je z naprosté většiny matematicky hloupost), musíme brát v potaz ne jen sílu, ale i cenu, rychlost a spotřebu obilí (po případě i obranu našich jednotek, obranu jednotek soupeře > př.: na natary jen s pěšáky je jít fakt chytré, atd) a pak už to tak jednoznačné není. Zároveň jestli farmíš (pokud ano tak jak moc a s jakým ziskem) nebo naopak spíš armádu šetříš .. Slušně řečeno.. Jinak starej Morleus by ti asi napsal, že pokud hodláš do travu cpát čas, ale ne peníze, chceš jet off hru atd, tak se na to vyse.. kašli. Celkově mi přijde, že tahle debata nemá cenu, můžeš tu pochytit dobrý typy, ale stejně je dobrý hrát podle toho, jak to vyhovuje tobě a předem to naplánovat jde asi stejně spolehlivě, jako to, jaké vedle sebe budeš mít oázy Ale to je asi jedno, protože skrytý důvod tohohle příspěvku na fóru je stejně jen tvoje nedočkavost na další server, na kterej se tak moc těšíš, že tímhle se snažíš zkrátit čas než začne a řešit věc, kterou (očividně) přehnaně žereš. Takže závěrem Jako hráči ti radim projít si různé informace o jednotkách, ceny atd, projdi si náklady na různé budovy a sur. pole, u těch kolik ti kdy dávají produkci a spočítej si naprosto VŠE! To ti dá mnohem víc než rady jiných lidí tady na fóru. Věř tomu, že jo Btw. je to i zábavnější. Ale jako člověku ti radím... Nezakládej si vůbec účet a tuplem ne, když za chvíli bude venku tak krásně

Jinak mě tu pobavil příspěvek Ječmene, který okamžitě nenápadně jmenuje svůj úspěch a taky 626tky, který tu řiká nesmysly, jakože gal je střed mezi germanem a římanem Hmmm, skoro no... asi jako když máš trojúhelník ABC a řikal bys, ze bod B je střed bodů A a C
    čim víc f - tim víc defffffffffffffffffff

Jsme asi jedinná rodina, která kliká...a to včetně manželky... ))

Lasička33, Sauzee, Pat & Mat, Pavlas86, Petronela.l, SheQer, Orchidea, zippo
    tam všude na czx jste nás mohli poznat...

Standardní

Morleus je u mna skúsený hráč... až moc...
    ale aj tak si myslím že galovia su v strede.. . (pri rovnakom množstve jednotiek)
    ich výhoda je ale viac na začiatku hry ked je menej surovín... a armady maju po 1ooo jednotiek...

Standardní

Je to každého názor no ) Já osobně Gala mám rád.nejmíň a protece mi tam "pár" zlatek ale jen čistě kvůli tomu, že to za něj asi tolik neumim jako za ger a rim Ale zas.účet Netre i bez kvanty zlatek byl top účet cz1 (T4).. Určitě si toho gala zkus, třeba budeš překvapený jak to půjde
    čim víc f - tim víc defffffffffffffffffff

Podobná témata

1. vyplati se
    Autor Dr.Horus v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 12.01.2009, 15:29
  2. vyplati se to???
    Autor SORT v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 10
    Poslední příspěvek: 29.09.2008, 16:47
  3. vyplati
    Autor dobraku v sekci Otázky k T3