Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Téma: Aliance, žádost, zástup?

Standardní Aliance, žádost, zástup?

No ahoj, hrál jsem travian cca naposled před 3 roky a teď po 3 letech.. No prostě, v minulosti jsem se s tim nikdy nesetkal a teď to vypadá, že je to na denním pořádku. Je normální, když vás vůdce oné aliance ( do které chcete jít) požádá o zástup, aby se vám mohl "mrknout" na účet předtím než vás přijme? Neni to proti pravidlům? Díky

Standardní

Asi tak nějak:už sem vedl 4 aliance a nikdy sem to nedělal,a když jsem už výjmečně do nějaký vstupoval tak to po mě jejich náborář či někdo jiný nechtěl...ale jestli je ta ali na prvních místech tak je to možný že si tě chtěj prověřitAle s pravidlama atd. to fakt nwm.Bejt tebou pošlu mu screenshot vesnice a poli a hotovo
    Lord Leonix Ravencrest

Standardní

Pravdu díš, obě dvě byly top10 aliance, tak už je mi to jasný, top aliance rádi šmírujou svoje rekruty, tak asi je to normální :P.
    Naposledy upravil Maťec : 20.04.2014 v 19:41 Důvod: Nevhodná citace

Standardní

◦§3.7. Je zakázané nutit či navádět hráče ke smazání účtu, nastavení zástupu, hraní dual účtu, předání hesla nebo porušování pravidel. Totéž se týká i požadování zástupu před vstupem do aliance.

Standardní

Je to úplne bežná prax u každej lepšej aliancie.

◦§3.7. Je zakázané nutit či navádět hráče ke smazání účtu, nastavení zástupu, hraní dual účtu, předání hesla nebo porušování pravidel. Totéž se týká i požadování zástupu před vstupem do aliance. - nikto ho nenúti... môže sa slobodne rozhodnúť, či poskytne zástup na kontrolu účtu alebo ho nedá, ale do aliancie sa nedostane.

Myslím si, že hráči si už aj dosť na to zvykli. Zatiaľ som sa stretol za tie 4 roky hrania asi len so 4mi hráčmi čo s tým mali problém a rozhodli sa radšej zostať kde boli.

Standardní

Myslím, že Tyranie patří mezi "lepší" ally a po nikom jsem nikdy zástup nechtěl, než jsem ho přijal Kromě té "drobnosti", že je to v přímém rozporu s pravidly(což se ovšem dá lehce obejít) je tu větší problém, když dostaneš zástup získáš nějaké informace navíc o tom účtu a co když pak ten účet nepřijmeš do ally? Tím pádem bude nepřítel a ty budeš mít proti nepříteli informace, které mít nemáš.

Moderátor Avatar uživatele Maťec

Standardní

Asi takto, potřebné informace to stejně neposkytne (zda člověk umí hrát i něco jiného než stavět baráčky, či dokonce zda není špeh) a akorát to jasně říká adeptovi, že jeho slovu stejně nevěří (stav vojska, produkce atd se dají i říct, není třeba zástup). Vyžadovat zástup má význam pro nováčky "nováčky", a tam nejde o to nakouknout, ale pomáhat (dlouhodobě).
    Nemám rád zrádce, podrazáky a lidi, co mi opravují pravopisné chyby

Jsem v T-důchodu, odpovědi ohledně T4 tak berte s (značnou) rezervou

Standardní

Citace Původně odeslal Maťec Zobrazit příspěvek
    Asi takto, potřebné informace to stejně neposkytne.
    Ale jo, divil by ses. Uvidíš, nakolik je to zkušený hráč podle stupně rozvinutí infrastruktury, podle toho, co začíná v nových vesnicích stavět prvně (jestli domečky nebo políčka), jestli má postavený zdi na vyšší úroveň, vylepšené jednotky atp.
    Jestli to je špeh můžeš zjistit třeba taky, když se podíváš, s kým si dopisuje a co má za poštu v odeslaných zprávách (ačkoliv to není vůbec, ale vůbec košér a dělat by se to nemělo, tfuj).

A že to řekne adeptovi, že jeho slovu nikdo nevěří... On dneska ještě někdo někomu věří? Osobně jsem to ve hře párkrát zkusil a pěkně se mi to vymstilo.
    It may seem like I’m a sarcastic dweeb 24/7, but I’m actually only a sarcastic dweeb 18/7 because at night I actually have feelings.

Podobná témata

1. Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 04.01.2014, 16:09
  2. zástup- aliance
    Autor peter5277 v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 03.03.2009, 16:03
  3. Zástup a vstup do aliance
    Autor midžaf v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 28.02.2009, 21:13

Pravidla přispívání