Stránka 3 z 8 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 21 až 30 z 73

Téma: Tlachárna o czx (21.věk)

Standardní

Podle mě ta záměna je spíš kvůli Tenymu, který klikal na účtu 2stein, pokud se nemýlím.

Standardní

tohle mi přišlo na skype, přijde mi, že se někdo naváží přímo do mě, někdo kdo má úplně skvělé informace o dění nejen na současném czx

ahoj,
    bylo mi umožněno si tu poslat vyjádření. Nejdřív bych ráda řekla, že travian je hra a jako hru ji beru. Možná někteří z jistých účtů budou z vykatování mít erekci až do rána, upřímně my ani def nenaháněli po rozblikání útoků. Já i dual jsme se v klidu odebrali do vany a konečně po takové době relaxovali. To že nás smažou je jasné a nijak mě to netrápí, těším se na volný čas.

Teny - to že jsi zhubl, z tebe nedělá mistra světa amoleta. Byl jsi docela fajn kluk, se kterým se dalo mluvit. Zpychnul jsi a stalo se z tebe to, co se z tebe stalo.

Jirko (2stein) - to že do hry dáváš peníze, dobře. To že za tvůj účet Tom vyhrál czx.. to už tvoje zásluha není a všichni kdo u toho byli to ví. Tady jak vidím, hraješ stejným stylem.

Potěšením pro mne bylo zjištění, že mezi vámi nehrají jen lidé stylu těchto hráčů, ale i lidi, s přirozenou inteligencí a humorem. Za to děkuji (bow).
    Dnes jste mohli vidět (například tiky-taka, valkýra, Patolog a další), že ačkoli jsme nepřátelé, pořád hraji férovou hru a po přebrání vesnice slušně píšu o výmaz z FL, než abych tam strčila okamžitě def. Ruku na srdce, udělali by jste to i vy? Pochybuji u některých osob.

Na závěr chci říct, že jste nám celkem šumák, ale jít po nás jen proto, že moji osobu nemáte rádi a ještě se oháníte vymyšlenými „fakty“ tak to je mi vás opravdu líto, když si musíte vymýšlet. Viz to, že za zabanování účtu tiky-taka můžu já a přitom jste porušili pravidla. Nebo to, že jsem na czx16 Blázna podrazila a přitom jsem jen přišla pro artefakt dříve, než on.

Ještě poslední věc, léčit si ego nadávkami a neumět to vyjádřit normálně.. je mi vás fakt asi i líto
    Hezký zbytek hry.

Za Příšerky s.r.o. Vámi tak často diskutovaná Bloody (to že vy čtete chat nám, neznamená, že my vám ne).
    vyjádření od Piškůtka
    Tiky - Taka (Jirko), neznám tě..Vždy jsem tě ,,obdivoval" a je tomu i teď..Ale promiň jít po někom, jen kvůli tomu, že někoho nemáš rád je trochu pod tvou úroveň si myslím. Ale hraj si dál svou hru Doufám, že jednou všichni třeba pochopí co se děje a přestanou být ovečky (wave) Maj

Standardní

No je otázka co teny šíří on je kapitola sama pro sebe co jsem viděl minulý czx.
    Pesimista vidí v tunelu tmu. Optimista vidí světlo na konci tunelu.
    Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři blbce na kolejích.

CZX2 2014 - Storm

Standardní

Citace Původně odeslal 2stein Zobrazit příspěvek

Za Příšerky s.r.o. Vámi tak často diskutovaná Bloody (to že vy čtete chat nám, neznamená, že my vám ne).
    Tímhle to zabila. Stejně si myslím, že v útocích nemusí být osobní msta, prostě je ve špatné alianci.

Standardní

má skvělé informace, čte chat, jelikož zná můj skype, tak by si mohla všimnout, že tam chybím, ale asi se jí to nehodilo, tak tomu nevěnovala pozornost

Standardní

založit si nový skype je otázka minuty

CZX2 2014 - Storm

Standardní

Je pravda, že to může jenom hrát, pravdu ví jen on a Bloody má třeba pravdu, i když je otázka, zda to má zapotřebí.

Standardní

Nic proti tý "borce" Bloody, ale takhle se chová člověk, co je naštvanej, že ho někdo zničil
    © Dicktator 2012-2017

Standardní

Čau lidi, tak jsem se tady zase po roce objevil a tak se chci zeptat, jak to vypadá na mojí nejoblíbenější strane( jihozápad) souřadnice -/-? asi jen tak na spam (říman def.) a objevení novot v T4 doufám, že už
    nejni v provozu ta připravovaná T5
    Krást surky a vyrábět děti se má ve dne, aby na to bylo náležitě vidět!!!
    "Ona je maxi ultramega moderatorsky supportersky multihunter..." "Ta vi i to, co Black nikdy nezjisti..."
    Vepřová hlava není můj president!
    od 1.1.2015 jsem si vyhlásil nezávislé knížetství Česko!

Standardní

je beta alpha ale nebyl jsem mezi šťastlivci a to dělám co můžu

CZX2 2014 - Storm

Podobná témata

1. Tlachárna o cz1 (8.věk)
    Autor Maťec v sekci CZ1
    Odpovědí: 77
    Poslední příspěvek: 13.09.2014, 20:21
  2. Tlachárna o czx (18.věk)
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 761
    Poslední příspěvek: 11.03.2014, 08:34
  3. Tlachárna o cz2
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery