Zobrazují se odpovědi 1 až 3 z 3

Téma: Jak efektivně expit hera?

Standardní Jak efektivně expit hera?

Ahoj,
    pár věcí už jsem o expení hera četl. Většinou se píše, že nemá sedět doma, že se má posílat vybíjet oázy...já jsem tohle na s4 dělal a přes to to žádný zázrak nebyl. Měl level 10, pak jsem ho poslal na podporu, kam dorazilo přes noc hodně útoků, ráno jsem se probudil a hero měl level 28
    Zajímá mě, jestli máte nějaké tipy, jak expit hera (vyjma svitků a helmy na EXP, která je na s5 brutálně drahá, jinak časem ji pořídím).

Díky

Standardní

No, na oázách toho moc nenasbíráš, to by si to musel dost hrotit a osobně neznám moc lidí, kteří by to tak dělali

Největší příjem expů mají samozřejmě offaři, kteří útočí. Pokud jsi ale defař, nezbyde ti nic jiného než počkat, až někdo zaútočí na tebe a nebo se zúčastnit nějaké obranné akce u aliančního kolegy (z toho ale tolik zkušeností není, protože se dělí počtem bránících hrdinů).
    Obvykle ale EXPY stačí z výprav.

Standardní

Dobre je utočiť na germánov a rimanov v začiatkoch hry len s hrdinom...
    Ono funguju aj oazy.. ale to chce mať veľa času a ide to pomaly, ale musis mať zasa k tomu výbavu, helmu na skúsenosti,štit,meč,brnenie... a neskor už k nemu pridať armádu a bandáže-náplaste...

Je ale jasne že ked máš hrdinu na podpore kde sa rozbije niekolko hráčov tak tomu sa nič nevyrovná
    ( teda podpory tam musi byť dosť aby sa ozaj utočník rozbil )

Podobná témata

1. Zdraví HERA T3.6
    Autor Liflaen v sekci Otázky
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 11.03.2012, 11:07
  2. Expy pro hera
    Autor Cajda v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 18.08.2008, 16:06
  3. jak efektivně začit
    Autor Loper v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 20