Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 11 až 14 z 14

Téma: travian5

Standardní

T5 vypadá celkem dobře, ale graficky se mi pořád víc líbí T4 - T4.2. Jinak nevím jak to bude v T5, ale doufám, že trochu změní chod hry. Bonifácův účet je hrozná výhoda pro hráče, ale dost mě štve výhody pro začátečníky. Travian hraju od roku 2007 a za tu dobu mám pocit, že Galové jsou nejvýhodnější.

Standardní

Ak som to správne pochopila v roku 2015 bude teda fungovať T4 , sú také šumy že v 2015 bude len T5. Osobne mi vyhovuje T4 a aj dosť hráčom v all vyhovuje T4. Ďakujem za odpoved.

Standardní

A uz jste T5 vyzkouseli? Treba zmenite nazor.

Jinak podle meho nazoru bude jeste chvili trvat, nez se T5 rozjede naplno. Nejsou znama zadna data, ale osobne odhaduju start prvniho serveru T5 v cestine tak na zacatek jara.

T4 podle me jeste bude chvili fungovat vedle T5 (jako "classic"), ale moc bych nepocitala s tim, ze bude zacinat nejak casto, tipuju, ze to dopadne podobne jako po prichodu T4 - bude pouze jeden server ve starsi verzi, a to jeste jen omezenou dobu.

Nicmene zduraznuju, ze tohle jsou jen moje odhady, muze to nakonec byt taky uplne jinak. Takze tenhle prispevek neberte moc smerodatne.
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Standardní

Ano, samozrejme, vyskúšali sme. All chodí s určitými obmenami vždy spolu pár rokov. A z tých čo vyskušali bol nadšený len jeden, ostatný T4. Však uvídíte nakoniec podľa čísel ako sa T5 chyti, napr prechod medzi T3 a T4 som vítala, ale T5 mi nesadla - platenie artov, králi atd..

Podobná témata

1. Travian5 obavy
    Autor Stygy25 v sekci Otázky
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 18.02.2014, 17:34

Pravidla přispívání