Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 14

Téma: travian5

Standardní travian5

ahojte.. rad bych se zeptal jestli se uz preklada travian5.. a jestli bude vydani t5 ve stejny den jako nemecka verze.. popripade jestli bude nejaka czsk open beta..
    a dale jestli budete prekladat nejake novinky z T5 sem na forum zda se to tu byt mrtve...
    posledni otazka.. travian hraje cim dal min lidi.. probehne nejaky marketing na znovu "nastartovani" travianu v czsk ?(travian hraje pomerne dost lidi ale uz to neni to co byvalo)

dalsi vec co jsi myslim je ze pri prichodu t5 se hraci rozdeli na ty ktery budou hrat t4 a ty ktery budou hrat t5 takze bude jeste min aktivnich lidi na serveru. tudiz by bylo dobry nejakej marketing rozjet(tim nemyslim nejaky reklamy v TV atd ale nejaky clanky v czsk hernich magazinech by stacilo)

flame si strcte za klobouk
    Naposledy upravil Grandimir : 04.10.2014 v 17:15

Standardní

Travian v německé a anglické verzi již existuje a nyní probíhá uzavřený BETA server. Překlad, pokud mám správné informace, ještě neprobíhá, protože je velmi pravděpodobné, že se ještě některé věci budou měnit, takže by bylo zbytečné to překládat již nyní.

Co se týče novinek z T5, tak jsou na oficiální Travian blogu v anglickém jazyce. Co se týče informování o verzi T5 v českém jazyce, tak od tvůrců oficiální požadavek nepřišel, ale v rámci českého TT o tom diskutujeme, že bychom vytvořili téma s novinkami v T5 verzi i s případnou diskuzí nad těmato novinky. Takže uvidíme, jestli najdeme časové možnosti a odhodláme se k tomuto kroku.

Poslední věc na kterou se ptáte, tak marketing neovlivníme a je čistě v režii odpovědních lidí v TG, ale co si pamatuji, tak s novou verzí je vždycky nárůst marketingových akcí, ale dá se říci obecně, že marketing probíhá neustále v nějaké základní míře.
    Historie (pouze dohrané servery):
    cz3: (1. věk) robot http://traviansilesia.ic.cz; (3. věk) Belisana&Kníže
    cz5: (2. věk) johnH
    czx: (11. věk) Balú; (12. věk) Migliore - http://www.youtube.com/watch?v=5xh2zUTggd8 (1. ve stavbě DS)
    Kvalifikace: Brunibal

Standardní

T5 betu hraji docela se mi zamlouva.. ale vim uz ted ze minimalne polovina hracu nad novou verzi "zlomi hul" a prestane ji hned hrat.. takze by bylo dobry mit prisun novych hracu tak aby fragmentace komunity nebyla tolik znat..

Standardní

Myslím, že přechod z verze T4 na T5 nebude tak drastická jak z T3 na T4, takže nebude takový odchod hráčů jako to bylo při předchozím přechodu... Ale uvidíme jaká bude doopravdy konečná podoba T5.
    czx: (11. věk) Balú; (12. věk) Migliore - http://www.youtube.com/watch?v=5xh2zUTggd8 (1. ve stavbě DS)

Standardní

T5 tema sem si na diskutování (ke kterému patří i osobní názory) založil a bylo mě tema zamknuto. Ne každej ovládá AJ aby mohl diskutovat na foru k betě.

S tím přechodem no zdá se mě to drastičtější z 4 na 5 tedy.
    Věrný bojovník aliancí KSN&MoD a mEsh pod nickem Venca Granát

Standardní

z travian t4 na travian5 je to teda vetsi skok.. asi nejvetsi co kdy v travianu byl(mozna predelany hero system se tomu muze nejak priblizit).. kralostvi,prekopani oaz,guverneri,kralove,mc9/15 z poloviny vlastni natari,alliance system ktery se mi zda ponekud spatny a mohl bych pokracovat ve zmenach ktery jsou nekdy az drasticky a hodne lidi co nema rado zmenu todle odsoudi,,, a to nemluvim o prekopanem UI na ktery si budete muset zvyknout.. ale me se to presto libi...

Standardní

No ty oázy, MC, složití králové guvernéři aliance spřátelení hráči a v neposlední řadě zlato .. končeje applikací ve které toho hodně chybí a na mobilu si moc nezahraju jako na T4.
    Věrný bojovník aliancí KSN&MoD a mEsh pod nickem Venca Granát

Standardní

WMarty: Tvé téma bylo zamčeno z důvodů, které tam Black zmínil. Pokud bys doopravdy seznamoval s T5, tak nejspíše zůstane otevřené, ale ty jsi to vzal za dost špatný konec... Každopádně pokud nejsou české informace o T5, tak z mého pohledu je dosti zbytečné zavádět českou debatu o T5... Kdo hraje BETA server, tak by angličtinu měl aspoň trochu ovládat a následně i tam debatovat a pomáhat vývojářům. Takže až budou české informace o T5, tak bude otevřené téma na debatu k T5.

huhla: Ano, co se týče funcionalit hry, tak ano je to dost velký a nejspíše největší skok v historii Travianu. Pokud to vezmu z pohledu grafiky (nejčastější důvod odchodu hráčů po zavedení T4), kterou vidí hráči jako první, tak je to dle mého podstatně menší skok. Takže toto je neodradí, takže se dostanou k vyzkoušení nových věcí.

Moderátor Avatar uživatele Maťec

Standardní

Open beta slouží k otestování stavu vývoje v reálném provozu, nejde o prezentaci novinek. Ta bude následovat s ukončením testovacího provozu a zavedením nové verze do praxe. Z toho důvodu zatím není žádné oficiální téma o novinkách a můžu jedině odkázat na vývojový deníček. Samozřejmě chápu, že mnohé lidi zajímají novinky už teď, stejně jako snahu některých lidí jim tyto novinky přinést. Ale bylo by minimálně fér brát v potaz, že hra není ve finální podobě a tedy co není může být a co je, nemusí být v konečné podobě. Kritika tak není zcela na místě, lépe by se vyjímali připomínky vývojářům. Aneb teď se to ještě změnit dá, nadávat má smysl, až už se to měnit nebude...
    Nemám rád zrádce, podrazáky a lidi, co mi opravují pravopisné chyby

Jsem v T-důchodu, odpovědi ohledně T4 tak berte s (značnou) rezervou

Standardní

abych upresnil tendle topic.. tak sem nechtel nejak opovrhovat t5kou celkove se mi libi ale vim jaky jsou ostatni lidi.. a ne kazdemu se to bude libit.. chtel jsem jen uvest do podvedomi adminu a lidi co jsou zodpovedny za czsk travian.. ze by bylo dobry zacit jejich novou verzi priblizovat hracum.. at uz travian veteranum nebo zcela novym lidem

Podobná témata

1. Travian5 obavy
    Autor Stygy25 v sekci Otázky
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 18.02.2014, 17:34

Pravidla přispívání