Stránka 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 36

Téma: Pár otázek ke germánům

Standardní Pár otázek ke germánům

Ahoj, chtěl bych si zahrát za germány, tak jsem se podíval na návod http://forum.travian.cz/showthread.php?t=118332&page=2 docela mi to pomohlo ale, nevím proč tam píše, že se má dát všechno u hrdiny do síly a potom s pálkama farmit oázy. Nechápu jak se dají na začátku farmit oázy se 5 pálkama a 300 síly u hrdiny. Vždy vidím že v oáze je 20 krokodýlů 10 medvědů atd. Není lepší si dát u hrdiny všechno do prokukce a potom po skončení ochrany farmit hráče ? Fakt nevím jak to je, jestli se dají farmit oázy. Tak mě prosím hned nekritizujte atd, hrál jsem zatím jen římany a trochu galy.

Díky za pomoc

Moderátor Avatar uživatele Maťec

Standardní

Zpravidla se to praktikuje na oazách, které jsou vyčištěné pomocí klecí (chytání zvěře není boj, takže je lze "ozobávat". Jakmile je v oaze prázdno / slabá ochrana, nasadí se hrdina (velká síla znamená, že nezemře tam, kde by jinak umřelo několik pálek). Pálky pak odnesou, co k odnešení je (kabelky z krokodýlí kůže, tygří drápy, slonovina, prostě atd). Výhodou je, že není třeba čekat na skončení ochrany u hráčů a je možné využívat produkci surovin oaz.
    Nemám rád zrádce, podrazáky a lidi, co mi opravují pravopisné chyby

Jsem v T-důchodu, odpovědi ohledně T4 tak berte s (značnou) rezervou

Standardní

"Drobný" problém je třeba v tom, že ten návod je k jiné verzi travianu, v současné verzi fungují oázy daleko uživatelsky nepřívětivěji BTW z výkopu dáš 40 pálek jako nic, pokud chceš oázy zkusit, ale co jsem sledoval farmáře ve verzi 4.4, tak víc než 99% farmí tak kvalitně, že, kdyby nefarmili, jsou na tom líp(alespoň co se týče rychlého založení druhé vsi)

Standardní

Tak kde potom berou lidi v prvním dnu 22000 tísíc nafarmených surek ? A jaké kabelky atd ?

Standardní

Spousta lidí farmí oázy, ale nejsou efektivní, protože zvěř se obnovuje strašně rychle.

Standardní

ludia ktorý maju farm 1 den 22k suriek hraju inu ligu
    hraju travian dlhšie ako 3 roky.... a maju svoju taktiku spolu s ******

Standardní

Jak že nejsou efektivní ? když nafarmí 22k surek tak asi efektivní budou ne ? A s kým mají tu taktiku ? To jako že mají např dva pc a potom jen farmí ?

Standardní

Nemůžeš říct, že 22k je efektivní, záleží na počtu surovin vražených do výroby pálek. Stává se, že i hráči co jsou v top zakládají později než ti, co tam nejsou, protože sice mají více nafarmeno, ale na úkor produkce a ne efektivně. Samozřejmě čím více zlatek tím více klecí, tím větší efektivita. Také trochu záleží na štěstí, protože když hrdina přinese hned jednotky, tak se to hraje hned lépe.

Standardní

A který ze všech národů ma největší produkci a farmy dohromady ? Germáni když se jim bude dařit ?

Taky se chci zeptat, je lepší pro germána udělat první vesnici jako 1 nebo až tu 2 ?
    Naposledy upravil Grandimir : 30.11.2014 v 23:57 Důvod: sloučení

Standardní

Produkce je všude stejná, farm můžou mít nejvíc i Římani a Galové, je to o kvalitě hráče. Kvalifikaci dlouhodobě vyhrával ve farmení Říman a czx zase Gal, takže to není o národu, ale o schopnostech.

Podobná témata

1. Germáni
    Autor Kazuya v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 28.01.2008, 09:06

Pravidla přispívání