Stránka 18 z 27 PrvníPrvní ... 81617181920 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 171 až 180 z 269

Téma: Tlachárna o cz2 (9.věk)

Standardní

Doldovi gratulace Jestli to bylo bez supportu, tak to klobouk dolu. Jinak na druhou stranu si to měl jen o 55 minut

Pilsner urqel - Rodiště . Součastnost Liberec

Standardní

Citace Původně odeslal v48 Zobrazit příspěvek
    Co tu plácáš.... buď jsi blb nebo máš IQ houpacího koně
    Neurážej koně,má větší hlavu než ty,oslíku.

Standardní

Zdravím všechny místní a protřelé hráče, očividně jsem narazil na správný topic.
    Pár let jsme nehráli a s tímto jsme se nikdy nesetkali, vždy jsme byli zvyklí na to, že kdo si vyfarmí, v posledních letech - možná - kdo si trochu či více zaplatí, ten má nejlepší pole. Ve snu by nás nenapadlo, že - i přes všechny systémové ochrany proti multiúčtům, bratrům svých imaginárních sester a domácích zvířat, která také můžou klikat, ochran poměrů na tržišti a bůhvíčeho ještě, se dočkáme toho, že snaha, která dřívě byla vykoupená 24/7, v dnešních serverech obohacená o extrémní útraty zlatek, se dá nahradit "normálním" přeposíláním surovin z jiných účtů a ještě to, zřejmě hrdě a světácky, nazývat "aliančním know-how". 200 EUR ve zlatkách, nonstop na účtu, týdny příprav a počítání ideálních poměrů kdy a co stavět a trénovat, farmení jako o život, celý den a celou noc a byli jsme poraženi geniálním tahem velké skupiny hráčů, které přirovnáváme ke startování přes multi a ačkoliv vás to nezajímá, protože je to zřejmě již běžné poslední roky, je to, minimálně pro nás, trapné. Nedali jste tomu čas, peníze, snahu a máte vše. Příště se poučíme a až půjdeme do jednoho účtu čtyři, aby to bylo profi, založíme si 4 účty (samozřejmě víme, že fakticky multi nejedete, že je opravdu každý alianční člen unikátní) a zasupportujeme to jako pořádní feťáci, abychom mohli konkurovat těmto "geniálním herním strategiím".

Konec průjmu, smějte se a bavte se jak chcete. Je to váš hnůj a naše neinformovanost o tom, co lze a co ne.
    Na viděnou ve hře.

Standardní

ATL ak ma nikto nepredbehne tak v noci o jednej vam to prerušim prepačte bolo by to aj skor ale troška sa stahujem a osadnici cestuju 15 hod a po vyše roku klikam takže som trošku zmrvil začiatok mohol som cca o 15 hod skor zakladat keby niesom *****

Standardní Jsi pán

Citace Původně odeslal iLoveYou Zobrazit příspěvek
    Zdravím všechny místní a protřelé hráče, očividně jsem narazil na správný topic.
    Pár let jsme nehráli a s tímto jsme se nikdy nesetkali, vždy jsme byli zvyklí na to, že kdo si vyfarmí, v posledních letech - možná - kdo si trochu či více zaplatí, ten má nejlepší pole. Ve snu by nás nenapadlo, že - i přes všechny systémové ochrany proti multiúčtům, bratrům svých imaginárních sester a domácích zvířat, která také můžou klikat, ochran poměrů na tržišti a bůhvíčeho ještě, se dočkáme toho, že snaha, která dřívě byla vykoupená 24/7, v dnešních serverech obohacená o extrémní útraty zlatek, se dá nahradit "normálním" přeposíláním surovin z jiných účtů a ještě to, zřejmě hrdě a světácky, nazývat "aliančním know-how". 200 EUR ve zlatkách, nonstop na účtu, týdny příprav a počítání ideálních poměrů kdy a co stavět a trénovat, farmení jako o život, celý den a celou noc a byli jsme poraženi geniálním tahem velké skupiny hráčů, které přirovnáváme ke startování přes multi a ačkoliv vás to nezajímá, protože je to zřejmě již běžné poslední roky, je to, minimálně pro nás, trapné. Nedali jste tomu čas, peníze, snahu a máte vše. Příště se poučíme a až půjdeme do jednoho účtu čtyři, aby to bylo profi, založíme si 4 účty (samozřejmě víme, že fakticky multi nejedete, že je opravdu každý alianční člen unikátní) a zasupportujeme to jako pořádní feťáci, abychom mohli konkurovat těmto "geniálním herním strategiím".

Konec průjmu, smějte se a bavte se jak chcete. Je to váš hnůj a naše neinformovanost o tom, co lze a co ne.
    Na viděnou ve hře.
    Tebe uznávám borec. Tobě to pálí. Asi už máš i Nobelovku za to jak na všechno přijdeš. Máš naprostou pravdu. Třeba my osobně máme 6 support účtů a oni se staví prostě sami. Ani jsem na nich nemusel kliknout a oni prostě jedou. Pole na 10 lvl všechny a posílají hlavně našemu účtu. Pak třeba něco pošleme i ally, ale jsme zákeřné ***** a mohli bychom se vy**** na nějakou alianci, když nám to jde pěkně se supporty. Já jenom tak, když už jsi nás odhalil tak to už snad můžu přiznat, snad se na mě mí "kamarádi" pff, nenaštvou. Chtěl bych ti poděkovat za zpřijemnělou hru hnedka se mi bude hrát líp, právě prototo to hraju.
    PS: Už máme skoro 200 EI z surek od supportů, ale nikomu to neříkej jo? Psst
    PSS: Plač tady dál ať se máme čemu smát. Další hodiny života se vždy hodí

Standardní

Jeee tady je srandaaaaaa A to jsme jeste nezacali a uz se to haaadaaaa tak to bude svanda server Doldy si postavil Mccko 3 pole odemne, to nedelas dobre s tema sirkama.......

PS;ja jsem pravej Shrek: Shrek zlobr, ostatni zlodejove nicku stydte se

Standardní

Promiň, ale takhle fakt brečí jenom baby a malé děcka ... Jsem sice neutrální, ale ať si každý hraje jak chce, všichni mají stejné možnosti v tomto směru.
    DPH

Standardní

ATL dostala na výběr. Buď příjme ježíše mezi sebe, vykatuje si nějaké MC15+150, protože to on pro svoji hru potřebuje, anebo nám dá za uši. Tož sem hned do fronty klikl 1 falana, na víc nemám, sem suška. On mě vydrtí, já pobrečím a smáznu jako ten největší amatér. Chjo, to bude děsný servr když nás sundá jeden ježíš.

Buď mu země lehká
    S16 - eros.cz (KPMG) /ger T3
    tc7 - eros.cz/div-nositel zášti (2xS) /řím/ger T3.5
    ts4 - YYY (NWO)/ger T4
    tc6 - Gh./řím T3.6
    ts5 - Dovakhin (TOP OFF)/ger T4
    ts2 - Tarasque (elite.)/gal T4

Standardní

Citace Původně odeslal Fonzi_ATL Zobrazit příspěvek
    Tebe uznávám borec. Tobě to pálí. Asi už máš i Nobelovku za to jak na všechno přijdeš. Máš naprostou pravdu. Třeba my osobně máme 6 support účtů a oni se staví prostě sami. Ani jsem na nich nemusel kliknout a oni prostě jedou. Pole na 10 lvl všechny a posílají hlavně našemu účtu. Pak třeba něco pošleme i ally, ale jsme zákeřné ***** a mohli bychom se vy**** na nějakou alianci, když nám to jde pěkně se supporty. Já jenom tak, když už jsi nás odhalil tak to už snad můžu přiznat, snad se na mě mí "kamarádi" pff, nenaštvou. Chtěl bych ti poděkovat za zpřijemnělou hru hnedka se mi bude hrát líp, právě prototo to hraju.
    PS: Už máme skoro 200 EI z surek od supportů, ale nikomu to neříkej jo? Psst
    PSS: Plač tady dál ať se máme čemu smát. Další hodiny života se vždy hodí
    To sy vygloSoval brášQo!

Standardní

Jak dlouho trvala ochrana na tomhle servru, že někdo brečí, že k založení je potřeba posílat surky od jiných účtů? na speedu je ochrana 3 dny a v té se nesmí posílat surky a založit je možno s extremním farmem za 30 hodin, na normál servru čekám ochranu tak tejden v základu a jsem ochotnej si dát tu práci a přepočítat rozvoj vsi i na normál servr, abych(pokud je ochrana tejden) případně hvězdě z minulosti, která utratila 200 EUR ukázal, že je někde chyba

Podobná témata

1. Tlachárna o cz1 (8.věk)
    Autor Maťec v sekci CZ1
    Odpovědí: 77
    Poslední příspěvek: 13.09.2014, 20:21
  2. Tlachárna o czx (18.věk)
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 761
    Poslední příspěvek: 11.03.2014, 08:34
  3. Tlachárna o cz2
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 85