Stránka 2 z 27 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 11 až 20 z 269

Téma: Tlachárna o cz2 (9.věk)

Standardní

Logika ... Já nikdy, ale nežádal o podporu, byl jsem vždy ten elitní Říman, co si stavěl co chtěl; většinou asi takhle: 1. den = pop, 2. den = off, 3. den = pop, 4. den = off, 5. den = univerzal.

Římani jsou na toto stavěný, efektivní je to že stavíš off a zároveň deff = univerzálka...

Standardní

Souhlasím, že to je univerzální, ale není to efektivní. Buď jsem dobrý na jedno nebo na druhé. Obojí dohromady je kočkopes. Neefektivní už je to jen proto, že musíš ve zbrojnici vylepšovat všechny jednotky. Když jedeš jen off, vylepšíš si off a defaři z ali ti pošlou vylepšené def jednotky.
    Neefektivní je to z toho důvodu, že počet tvých def jednotek automaticky snižuje sílu tvého hammeru, protože pořád máš nějaké limity toho, co uživíš. Proto pokud jsem ofař, zajímá mě síla mého útoku, a proto raději budu mít 40k pálek a 15k teutonů, než 30k pálek, 15k teutonů a 10k oštěpů.

Standardní

Germánskou logiku nepochopím

Ale já dělám 425 Impíků na útok, díky ostatním vesnicím, které když ti dají produkci, vždy můžeš změnit zaměření...

Pilsner urqel - Rodiště . Součastnost Liberec

Standardní

Souhlasím s Uzem,loni jsme postavili 2x pěkné ofky a k tomu jsme si vyrobili 50k oštěpů+dva naší defaři dali dohromady více než 300kdefu.
    Pokud si dobře pamatuji tak jsem loni napsali pouze 1 HZ o def,takže to je efektivnější pokud si ofař dělá i svůj def
    Jde o to že nemusíš imrvére psát HZ pomoc pomoc už mi to tu zase bliká

3kings

Standardní

Pokud jsi udělal 50k oštěpů, tak tvoje offky byly o 50k produkce obilí slabší. To znamená, že tvoje hammery mohly mít třeba o 50k více seker, což je znatelný rozdíl. To, že si sice nemusel psát HZ o def je pro tebe sice příjemné, ale to je asi tak všechno. U nás v alianci jsme to měli prostě rozdělené. Jedni jeli off, ostatní def. Strávil jsem spoustu času komunikací s mými privátními defaři, ale ve výsledku se to vyplatilo.

Když budeš stavět i def, tak nikdy nebudeš mít tak silný hammer jako někdo, kdo staví jen off, ale zároveň nebudeš mít tak silný def jako defaři. Prostě budeš tak nějak zvládat vše, co je potřeba, ale v ničem nebudeš nejlepší. Pokud ti to tak vyhovuje, tak ti to neberu. Já zkrátka dávám přednost domu, že dělám jen jednu věc, ale pořádně. Když hraju def, tak se s ofařem domluvím, ať mi třeba vykatuje vesnici, která by se mi hodila a já mu místo toho poskytnu def jednotky. Prot mě je to lepší, než kdybych stavěl menší hammer na katování, tu vesnici vykatoval, a pak mi ten off hammer seděl doma a já nevěděl, co s ním.

Standardní

ze ne?! asi by som ti mal ukazat par screenov..
    cz1 : mirovlas2 - 1. hero(255lv),2.utocnik (1,62mil - 931 off bodov za 1.),
    http://www.stream.cz/uservideo/63982...ol-cz1-travian
    cz6 : LenTak - 5. hero(191lv),8. utocnik(708tis)
    czX : Dr.Haniball http://travian-reports.net/cz/report/626720e4f09
    Affe http://www.youtube.com/watch?v=APgzC...ature=youtu.be
    Natus Vincere @ Tyrania; Tarasque, Python, -Uz-

Standardní

A co když příjde útok za 20 minut a ally je od tebe 1 hodinu, to si pak řekneš "no tak tohle projedu, 500k seker pryč"?

Pretorián vs. Eq. Imperios
    Pretorián
    - levný pouze na deff
    - trochu off

Equites Imperios
    - drahý, všestraný
    - velmi dobré využití na off
    - lepší než 3 pretoriáni dohromady

Všestranní Římané, Off Germáni

Standardní

ATL si nejspíš poslední server ve verzi T4.4 nemůže nechat ujít

Standardní

Equites Imperios ? Nevím co jsi chtěl napsat za jednotku, Jestli Imperian nebo Equites Imperatoris, ale blíží se to názvem tomu druhému spíš.

Equites Imperatoris - není všestraná jednotka, je čistě off, samozřejmě díky nosnosti a rychlosti farm. Na deff rozhodně ne !
    Citace Původně odeslal Fire wolf Zobrazit příspěvek
    - lepší než 3 pretoriáni dohromady
    na off/farm samozřejmě ano

Imperian - Off jednotka, používán v drtivé většině jako off. Za jistých specifických okolností se dá použít jako deff, nevím proč bych použil Impy k obraně když mám prety. Pokud nemám prety, situace je krizová, nebo si jsem 100% jist, že útočníka přečíslím dostatečně, vím čím jde, třeba palicema bez beranů do mojí stěny lvl 20, tak snad ano. Rozhodně ale nestavíš offku aby jsi s ní bránil naslepo.

Citace Původně odeslal Fire wolf Zobrazit příspěvek
    Pretorián - trochu off
    Trochu off je všechno že, i Falanx . Ale jednotky nedělím na trochu off, trochu deff. Buď je to jedno nebo druhé. A pret je čistě Deff.

Standardní

manik6(ATL) : Fantasy se těší na ATL Naštěstí prej nebudete ani u nás v sektoru

Podobná témata

1. Tlachárna o cz1 (8.věk)
    Autor Maťec v sekci CZ1
    Odpovědí: 77
    Poslední příspěvek: 13.09.2014, 20:21
  2. Tlachárna o czx (18.věk)
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 761
    Poslední příspěvek: 11.03.2014, 08:34
  3. Tlachárna o cz2
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 85