Stránka 21 z 27 PrvníPrvní ... 111920212223 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 201 až 210 z 269

Téma: Tlachárna o cz2 (9.věk)

Standardní

Pokud si pamatuju, tak to byly 2-3 ukradené artefakty a jedny stavební plány, ne? Nevím už, jestli v tom lítala i nějaká smazaná offková vesnice...
    Každopádně Rastaman se registroval, ale nikoli do našeho sektoru.

Standardní

Citace Původně odeslal -UZ- Zobrazit příspěvek
    hmmmmm, -52/-91 už je např. pustina?
    Ale daleko to je

Standardní

zajímalo kolik je tak počet pálek lepšího germána a počet koní u římanů+galů

Standardní

manik6(ATL): je, ale neni to ještě pustina

Standardní

No tak jsem počítal a germán se zlatkama za 200 euro měl založit v ochraně, pokud je herně schopnej, bez farmu základníma jednotkama jde v ochraně založit kvůli nutnosti získat dostatek KB jen za velmi příznivých okolností a při dost utracených zlatkách, farmící germán mající dost zlatek to zvládne "vždycky" pokud je dost dobrej.

Standardní

Uff, vložiť 200 € len na rychle zalozenie 2 dediny, to je ozaj pre "fanatikov".
    To si radšej necham na benzín alebo ešte lepšie vybehnuť do nejakeho hotela s priatelkou na weekend.

Standardní

Brečel tady nějakej germán, že je skvělej hráč, dal do toho 200 euro a předběhli ho v založení druhé vsi mulťáci, tak jsem přepočítával rozjezdy, co mám pro speed na normál servr, podle mě kdyby byl schopnej, tak založil v ochraně a účty jedoucí na produkci by zakládaly až po něm, takže můj závěr je, že by měl míň brečet a víc počítat

Standardní

Citace Původně odeslal Samuel Elánius Zobrazit příspěvek
    Pokud si pamatuju, tak to byly 2-3 ukradené artefakty a jedny stavební plány, ne? Nevím už, jestli v tom lítala i nějaká smazaná offková vesnice...
    Každopádně Rastaman se registroval, ale nikoli do našeho sektoru.
    Jo začínám jako vždy na +/- ,ale letos to žádná hitparáda nebude,14dní je přeci jen hodně velká ztráta,všechny mc už jsou rozebraný tak se budu muset zdržovat s katováním a rozjet armu z farmu,budu rád když stihnu postavit na malej art.

Standardní

Dobrý večer,
    hraji za zlatky už 6 let.., protože mě to ulehčuje hru,ale co si dovolí MH na serverech to je je už neunostné
    od dnešního dne nekoupím ani zlatku za tuto hru Travian ...za každý server jsem utratil i 10.000,-kč, ale s tím je konec
    Aby jsi svoje ego (MH) lečil na nevinných lidech (hráčích) tak na to už nemám ani čas ani nervy a už vůbec nebudu podporovat penězi tuto hru...když mají problém v programu tak je vše OK žádná omluva žádné zvýhodnění ,ale když si z ně čím neví rady ohání se pravidly hry...ale je to tak že každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán

Podobná témata

1. Tlachárna o cz1 (8.věk)
    Autor Maťec v sekci CZ1
    Odpovědí: 77
    Poslední příspěvek: 13.09.2014, 20:21
  2. Tlachárna o czx (18.věk)
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 761
    Poslední příspěvek: 11.03.2014, 08:34
  3. Tlachárna o cz2
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 85