Stránka 5 z 27 PrvníPrvní ... 3456715 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 41 až 50 z 269

Téma: Tlachárna o cz2 (9.věk)

Standardní

Elitní účty můžou být za každý národ. Germánské jsou dokonce nejvíce typické, ale s každým národem se dá hrát elitní účet.

Standardní

Citace Původně odeslal Fire wolf Zobrazit příspěvek
    3) píšeme, pokémon = kolik ti je let; píšeme si pamatuji že jsme říkali v 3. třídě "my"; pokémon, to je pro děti, dospělí to snad ani neviděli
    Bude mi za rok 12, zrovna zařazuju svoje kartičky Pokemon do alba. Zrovna držím v ruce Pikachu pokemona. Když už mě chceš opravovat, tak aspoň správně. Karty Pokemon, je velké P. Jeden jediný, ta postavička je malé p, pokemon Pikachu.

Uvažuju že se kouknu na tu S2, Fire Wolf, kam se regnem ?

Je to nehorázný spam, už to ukončíme. Které kvalitní ally jdou na S2 ?

Standardní

Citace Původně odeslal Sokol Zobrazit příspěvek
    Které kvalitní ally jdou na S2 ?
    Tak přesně to se tady snažím od začátku zjistit a zatím jediné, co jsem se dozvěděl, tak že pretorián je z 10% off jednotka...
    Takže znovu: Jdu na S2 a hledám dobrou alianci s kvalitním vedením. Rád bych se dozvěděl, jestli mě někdo vezme a na jaké straně to mám založit. Když se vám bude zdát, že nebudu dostatečně silný, tak mě pak klidně vykopněte, ale myslím, že to nebude potřeba.

Standardní

Citace Původně odeslal Sokol Zobrazit příspěvek
    Je to nehorázný spam, už to ukončíme. Které kvalitní ally jdou na S2 ?
    Já nic nezačal, ale když už jsi mi začal odpovídat tak jsem tušil to rozmezí mezi 10-13...

Na ts2 bych chtěl resetovat určitě nějákou HQ ally... nechci ale aby tam šli menší dětska, asi nějákou hranici, nechci už znovu zažít že jsem zjistil že diplomatovi bylo 9,5 let, to mě trefilo.

Standardní

Citace Původně odeslal lopik_ Zobrazit příspěvek
    Elitní účty můžou být za každý národ. Germánské jsou dokonce nejvíce typické, ale s každým národem se dá hrát elitní účet.
    To nechápu, Galové jsou trochu elita, Římani dokonce z Answers mají titul že tvoří elitu, ale Germáni, v jejich jednotkách nevidím ani trochu elity, ale T4 má hezkou grafiku, to se musí uznat .

Standardní

Fire Wolf: přestaň tolik hrotit answers, tam tě nic pořádně nenaučí, je to jen "manuál". Něco jako když si koupíš novou pračku, stejně se to musíš naučit sám používat ... nebo telefon atd.

Musím se zastat kluků, kterým se tu "směješ" ohledně jednotek. Každý národ má svá pozitiva a negativa a je to jen na hráči, jaký národ zvolí a podle něj si dá strategii. Římané mají náročný začátek, ale potom stojí za to. Legionář je naprosto jednotka o ničem, pokud jedeš def tak prety v pohodě, ale jako offař si to prostě dovolit nemůžeš, protože říman je drahý národ a navíc... později, kdy máš surovin plnou ......... tě tlačí čas výstavby jednotek, takže stejně ty prety nenaklikáš, maximálně v nějaké zásobovačce, ale to je lepší mít svoje defaře a dát si do té vsi slavnosti.

Galové jsou elita rychlými jednotkami, začátek v pohodě atd. Jde o to, jestli ti jde o kvalitu, kvantitu.. farm či off body.. jasně že můžeš mít víc stužek zaráz, ale vždycky je jedno "zaměření" prioritní.

Kluci co ti tu odepisovali jsou páni hráči, takže si z nich ber příklad a nevysmívej se

Standardní

Fakt sorry, ale já hraju speed, takže přiklikávat ze serveru na fórum není dobrý, taky nám tam dobívají vesnice, tak mi to uletí, taky si připravuji jednotky na přebrání artu, dostal jsem se do extrémní mínusové spotřeby. Připravuji se myšlenky jak vést silnou a spolehlivou ally...

Tady jsem se registroval protože jsem potřeboval zlatky a byly výpadky, prostě do volného času, jenže když Sokol začal dělat svoje odpovědi, musím tu být 24 hodin denně, aby mi tu něco neuteklo.

Národy tady nikomu nediktuju, ani nechápu kde jsi na to přišla jen jsem tu musel psát o Římských jednotkách, protože jsem hrál jen za Římany, Římani mají starty těžké, ale jak už máš 4 vesnice jseš v suchu.

Elita se myslí tím jak vypadají, jak to popisuje Answers, já neriskuju jestli se mi třeba tablet rozbije když ho dám pod vodu, přečtu si jestli je vodotěsný. Jeden týden bych získal, už jsem byl tak blízko, protože mi útočili na přebranou vesnici a zároveň já farmil jiný, jde být 2 v 1.

Rozhodně se nevysmívám, pouze mi vadil Sokol, který měl takový reakce, nejvíc respektuju TT, sice někdy......, jak můžeš vědět kolik já mám XP s Travianem, jedu podle vývojářů a toho "manuálu" kterému se říká Answers, napíšu Supportu, když nevím, ale rozhodně si neberu příklad z ostatních hráčů, takže to oficiálně uzavřeme a jdeme mluvit o CZ2.

Standardní

Když nemáš čas, tak tu nevypisuj blbosti přece a nejsi jedinej, kdo hraje speed.. nepodstatná informace. Kolik máš XP nevím, ale oni se ti snažili fakt dobře poradit, psal jsi to tu dost.. no blbě.

To je jedno, zpět k cz2, jen jsem se jich zastala. Nic víc, nic míň.

Standardní

8 příspěvků, vždy ty tu nemusíš obhajovat sebe......
    Snažili se mi poradit je sice hezký, ale hraju tak, že se tím bavím, pošlu deff jednotku na útok, nechám si tu drahou off jednotku na obranu

Takže oficiálně, tady to zkončilo.

Standardní

Citace Původně odeslal Trefort Zobrazit příspěvek
    Takže znovu: Jdu na S2 a hledám dobrou alianci s kvalitním vedením. Rád bych se dozvěděl, jestli mě někdo vezme a na jaké straně to mám založit. Když se vám bude zdát, že nebudu dostatečně silný, tak mě pak klidně vykopněte, ale myslím, že to nebude potřeba.
    Cca po dvouleté přestávce půjdu na nový server a uvažuji o tom, že bych založil alianci. V minulosti jsem vedl pár alianci v TOP 10, ale je to časově velmi náročný. Pokud by se nás tu více domluvilo a udělali hned nějaký pevný jádro, tak bych byl klidně pro . Server začíná za 3 dny, tak je tady prostor pro domluvu...

Podobná témata

1. Tlachárna o cz1 (8.věk)
    Autor Maťec v sekci CZ1
    Odpovědí: 77
    Poslední příspěvek: 13.09.2014, 20:21
  2. Tlachárna o czx (18.věk)
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 761
    Poslední příspěvek: 11.03.2014, 08:34
  3. Tlachárna o cz2
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 85