Stránka 1 z 27 12311 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 269

Téma: Tlachárna o cz2 (9.věk)

Moderátor Avatar uživatele Maťec

Standardní Tlachárna o cz2 (9.věk)

Diskuzní téma o spouštěném serveru CZ2
    Nemám rád zrádce, podrazáky a lidi, co mi opravují pravopisné chyby

Jsem v T-důchodu, odpovědi ohledně T4 tak berte s (značnou) rezervou

Standardní

Aliance Fantasy se vrací na místo činu a už se nemůže dočkat :-)

Súdruh generál Black, na vašu počesť sme aj sv.i.ně pobili, nový účet na fóru založili
    https://www.youtube.com/watch?v=tD2VXTfM9HY

Jen doufám, že se nebudou opakovat problémy jako neobjevování výprav, výpadky serverů v prosinci a lednu apod.

Standardní

Zdravím,

už teď hledám někoho, kdo bude zakládat silnou alianci. Hledám alianci, která bude mít pevné a aktivní vedení a bude používat Skype. Ideální by bylo, kdyby v alianci jednou za čas probíhala od vedení přes zástup kontrola hráčů, jestli se někdo jen neveze s davem. Naposledy jsem tohle zažil a bylo to super.
    Hledám možnost uplatnění pro menší skupinku lidí, se kterou jsem dříve hrával.
    Osobně pojedu 24/7 aktivní DEF Germán, tak pokud máte zájem, ozvěte se.

Jedinou podmínku mám, že nechci, aby mi do 20. dne od spuštění serveru někdo kecal do toho, co dělám. Začátek mám striktně naplánovaný.

Trefort

Standardní

Je zajímavé, jak všichni vždycky hrají minimálně trial účty s pokrytím 25/8

Jseš si jistý, že pro hraní def účtu je právě Germán ta nejlepší volba? I když samozřejmě záleží na tom, jak to ten který hráč pojme. Už jsem zažil i "def Germána", který razil přístup, že nejlepší obranou je smazat útočníkovi vesnici ještě před dopadem útoků

Standardní

To není o tom, co je nejlepší volba, ale o tom, že chci hrát tak, aby mě to bavilo, jinak nemá cenu s tím ztrácet čas. Už z minulých serverů mám domluvené lidi, kteří se mi o účet starají, takže 24/7 není problém. Navrhl jsem si systém, kde budu 24/7 farmit s rytířema bezpečné farmy a při tom pojedu produkci.
    Offaře jsem jel, když jsem měl čas a nebyl problém být v TOP 10 útočnících nebo zlodějích, ale vyžaduje to moře času (dělal jsem mikrofarming), neustálé plánování a konstantní doplňování farmlistu, jak staré farmy mizí a počet vojáků na farmení naopak roste. Do toho plánovat útoky a neustále sledovat, co se děje v okolí, případně okolí čistit. Prostě jako offař jsem měl tolik práce, že bych to teď nedával, takže jsem si řekl, že skončím a až se otevře nový server, pojedu styl, který jsem si naplánoval.
    Každý si myslí, že Germáni jsou jen na off hraní, nebo jsou to farmy, jenže v tom je jejich deff síla. Obecně je na normal serverech nedostatek oštěpů, takže pro svou alianci budu platný + moje farmící jednotky jsou zároveň antipěchota, což je koncept, který se mi líbí. Na téma def germána mám načteno ve 3 jazycích všechno, co od r. 2005 na netu existuje a jsem si jistý, že když se tomu trochu člověk věnuje, tak má z pohledu přínosu pro alianci nejlepší def.

Standardní

Citace Původně odeslal Trefort Zobrazit příspěvek
    Offaře jsem jel, když jsem měl čas a nebyl problém být v TOP 10 útočnících nebo zlodějích
    Každý si myslí, že Germáni jsou jen na off hraní, nebo jsou to farmy, jenže v tom je jejich deff síla.
    Offenzně zaměřený hráč většinou neposílá podpory, vzhledem k tomu, že nemusí stavět deff.
    Deff může být jen v jedné kategorii (Obránci), Off ve dvou.
    Germáni se přetvařují na pouze Off či farmy, ale nejsou, oštěpař je silná na Deff, jako římský Pretorián.

Standardní

Já jsem taky nikdy žádné podpory neposílal. Defenzivní jednotku jsem nepostavil ani jednu a neměl jsem je ani vyzkoumané, protože kdybych stavěl def, tak bych tím oslaboval svůj off.
    Naposledy upravil Maťec : 09.01.2015 v 16:46 Důvod: Nevhodná citace

Standardní

Deff jsem musel stavět abych obránil ally a samozřejmě moje oázy . Byl jsem a jsem Off a pravděpodobně do nástupu T5 by se to nemělo změnit.

Standardní

Od toho máš ali, aby ti bránila oázy, pokud jsi off, tak jsi od toho, abys ničil nepřátele, kteří například tobě a tvé ali zabírají oázy.
    Stavět def jako offař je prostě neefektivní.

Standardní

Proč by to mělo bejt neefektivní?

Podobná témata

1. Tlachárna o cz1 (8.věk)
    Autor Maťec v sekci CZ1
    Odpovědí: 77
    Poslední příspěvek: 13.09.2014, 20:21
  2. Tlachárna o czx (18.věk)
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 761
    Poslední příspěvek: 11.03.2014, 08:34
  3. Tlachárna o cz2