Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 18

Téma: zůstatek zlatých na speedu

Standardní zůstatek zlatých na speedu

Ráda bych se zeptala zda se nějak řeší to, že zatím nepřišel odkaz na převedení zlatek ze speedu, díky czx-babča

Standardní

Rád bych se zeptal, jak to tedy bude s kompenzací absence dobrodružství, ale to je pro v tuto chvíli až sekundární záležitost. Primární pro mě v tuto chvíli je kompenzace za výpadek mezi svátky! Server již skončil a nemám úplně chuť pokračovat dále, díky výpadku, takže nějaký voucher mne pravděpodobně neuspokojí... Jak se k tomu postavíte? A teď nemyslím zrovna Travian team, ale tvůrce hry jako takové, protože svým způsobem, jak již bylo na jiných vláknech zmíněno, porušují obchodní zákoník.

Co se týče výprav, tak je pěkné, že nám najednou bez oznámení naskočilo mnoho výprav, těsně před koncem serveru, zrovna v okamžiku, kdy hrdina už byl potřeba někde jinde a tudíž nebyl čas stahovat hrdinu kvůli výpravám a získávat tak 100 bodovou odměnu (mimo jiné, samozřejmě). Myslím, že tento speed server byl velmi poškozen a já ztratil chuť pokračovat na dalším serveru a tudíž i utrácet peníze za zlatky zejména kvůli tomu velkému výpadku a absenci dobrodružství. Myslím, že nejsem sám a nikdo aŤ mi nevěší bulíky na nos, že "podmínky měli všichni stejné"! To teda ani náhodou a to ví i dítě s 7. třídě základní školy!
    Chápu, že TT toho má hodně, ale pokud v TT jsou Češi (a případně Slováci), tak by měli celkem výrazně bojovat za naše práva. Tento stav určitě neprospěje hráčům, natož tvůrcům hry, protože automaticky musí dojít k úbytku kvalitních hráčů. Nemyslím si, že by zrovna tohle mělo být cílem tvůrců a to, že odstranění problémů trvá téměř měsíc a ani za ten měsíc nebylo rozhodnuto o kompenzaci je velká chyba a velká rána do hráčského portfolia!
    Doufám, že se mi dostane rozumné a nejlépe pravdivé odpovědi a ne jen tlachání o tom, jak je v tom TT nevinně. To mě jako hráče naprosto nezajímá a očekávám jakožto zákazník brzké vyřízení "reklamace".

Standardní

Nemůžu nesouhlasit s Petrem M.

Standardní

Tohle není problém TT, TT s tím reálně nic neudělá, ani nemůže. TT chybu oznámí, ale hlavní je to opravit. TT se to samozřejmě snaží urgovat, ale pokud je problém složitý, bude i řešení složitější. To, že výpravy byly opraveny, bylo oznámeno zde. Mimochodem 100bodové odměny v konečně fázi hry jsou celkem bezcenné. Suroviny ti účet vyprodukuje za pár minut, kb také. Itemy ti už nikdo moc kupovat nebude, takže nevyděláš. Píšeš, že chceš kompenzaci, ale taky píšeš, že nechceš voucher? To nějak nechápu.

Standardní

moje otázka opět zanikla a sice zajímalo by mě zda se nějak řeší to, že pořád nepřišel odkaz na převedení zlatek, chci si je jen převést na jiný server, netušila jsem, že je to až takový problém, ono by stačilo kdyby se o tom někde psalo, ale všude je v tomto směru informační šum

Standardní

možná čekají až se dohodnou na tom, jak vykompenzují nefunkčnost výprav atd a pak pošlou odkaz rovnou na navýšenou částku

Multihunter Avatar uživatele Maslenka

Standardní

Citace Původně odeslal Pomněnka Zobrazit příspěvek
    Ráda bych se zeptala zda se nějak řeší to, že zatím nepřišel odkaz na převedení zlatek ze speedu, díky czx-babča
    Napis zo svojho herneho uctu na ucet plussupport a uved, ze ti neprisiel odkaz na prevod zlatiek. Ak ti na ucte zostali nejake zlatky, ktore je mozne previest na iny server, budu ti vediet tento odkaz poslat znova na adresu, z ktorej mas ucet registrovany.

Standardní

A teď nemyslím zrovna Travian team, ale tvůrce hry jako takové, protože svým způsobem, jak již bylo na jiných vláknech zmíněno, porušují obchodní zákoník.

Společnost TRAVIAN GAMES umožňuje uživateli používat hru a webové stránky ve verzi, která v daném okamžiku existuje. Aniž by byly dotčeny jakékoli nároky v případě, že se ve hře nebo ve webových stránkách hry vyskytují vady, uživatel není oprávněn požadovat, aby byl zachován nebo vytvořen určitý stav nebo funkční rozsah hry.

Společnost TRAVIAN GAMES nepřebírá žádné záruky v právním smyslu, pokud není výslovně písemně dohodnuto jinak.

Pokud bude společnost TRAVIAN GAMES poskytovat služby zdarma, nebude za žádných okolností odpovědná za žádné jiné škody než ty, které jsou způsobeny hrubou nedbalostí nebo úmyslně. V případě jakýchkoli právních vad bude TRAVIAN GAMES odpovědná nad tento rámec pouze za podvodně zatajené vady.
    Kromě toho je společnost TRAVIAN GAMES odpovědná za porušení základních smluvních povinností z nedbalosti nebo za porušení záruky. Základní smluvní povinnosti jsou definovány jako ty povinnosti, které především umožňují náležitou realizaci smlouvy, jejichž porušení ohrožuje naplnění cíle smlouvy a na jejichž splnění může uživatel spoléhat. V posledním jmenovaném případě ovšem společnost TRAVIAN GAMES není odpovědná za škodu, která není obvyklá a nebylo možno ji předvídat.

Nejdřív čti, pak piš.

Standardní

psala jsem tam včera, zatím nepřišla ani odpověd ani odkaz

Citace Původně odeslal BlasterHD Zobrazit příspěvek
    [I]Společnost TRAVIAN GAMES umožňuje uživateli používat hru a webové stránky ve verzi, která v daném okamžiku existuje...
    pokud se to týká mého dotazu, tak opravdu poněkud nechápu co je neobvyklého na převodu zlatých
    Naposledy upravil Grandimir : 13.01.2015 v 18:54 Důvod: doublepost a přehlednost

Standardní

Citoval jsem větu od Petra M. Tobě jsem neodpovídal.

Pravidla přispívání