Stránka 11 z 11 PrvníPrvní ... 91011
Zobrazují se odpovědi 101 až 110 z 110

Téma: Tlachárna o cz1 (9.věk)

Standardní

To, že nebývaly takové armády, nebo obrany je jednak způsobené zvýšenou produkci, jednak zavedením farmlistů a hlavně už se to řada hráčů naučila lépe hrát. Ano stojí to čas, ale dá se to dobře rozvrhnout, případně existují dualové a zastup. Nevím, jak jinde, ale u nás každý člen studuje, nebo pracuje a spí klidně. Já si tedy pamatuji jiné začátky, asi jiné servery.

Standardní

no co ja si tak matne vzpominam na prvni dva servery, tak i tam to byla dve velka uskupeni proti sobe ono tady ten styl "kazdy proti kazdemu" uplne nefunguje
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Standardní

prd..

ono i Divy o nejaky ten level padaly , je pravda ze se zvysila sila armad a s tim je stavitel nucen i navysit def, ale tak jako tak to neni k dobru veci , aspon ne pro me.

historie hovori jasne....zde jsem prvne klikal div u Ritana...

Div světa
    Hráči Jméno Aliance úroveň
    1. bengos 13°Sodovka Lucky 13 100 -
    2. Deathwalker Valhalla PoC Mar 99 -
    3. Two Beer Alexandrie Bushido 98 -
    4. Ritan Ardea C Sion 89 -
    5. hoter € U Vampa € Tria® 64 -

Tak ...že by byli jen dvě natarky pro div.....pak by to bylo jasné logické ) transparentní...

Standardní

Citace Původně odeslal mr.D3viL Zobrazit příspěvek
    K spojení ? asi vedomosť, že stavať div s počtom hráčov 50 je trošku silné sústo. Takže spojenectvo bolo nutné si myslím. Časy keď bolo na serveroch 10k hráčov sú preč a pri končiacich 500-1000 účtoch, z toho niektoré za veľa dokonca ani nestoja, by bolo rozdeliť server na 3 a viac spolkov dosť zaujímavé.

sektor, keď máš dobrú prácu, dá sa hrať aj travian u nás v aliancii je určite prevaha pracujúcich ľudí. naopak, že by bol u nás niekto pod 20-18 rokov neviem.
    Samozřejmě, že většina lidí pracuje, jinak nemají na zlatky. ale myslím běžného člověka co třeba pracuje v továrně a nemůže si přes den skákat přes mobil na travian. Já osobně taky pracuji, ale mám práci, že na travian mám také času dost, ale běžný dělník nemůže hrát sám navrcholu.

Standardní

kukacka: treba tohle je z prubehu stavby na prvnim cz1 .. v podstate to bylo HIVE vs zbytek serveru, kterej si sice jel vlastni babovky, ale v pripade potreby si vypomohli ..
    ale co se mi na tom libi, je to, ze se fakt stavely vsechny divy, ne jen dva a zbytek komparz pro srandu kralikum, pripadne stale v rukach nataru.

¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Standardní

No, obsadiť viac natariek znamená stratiť viac offiek. Kvôli čomu ? aby tam bolo minimum deffu a chytilo to jednú , dve nepriateľské offky ? Treba počítať aj so stratami na deffe pri útokoch natarov. Tak isto to oslabuje primárny div.

Pri tak malom počte deffu na servery si nie som istý efektivitou viacerých divov. Tým nechcem povedať, že sa to na 100% neoplatí. To by som si nedovolil. Záleží na stratégii staviteľského tímu.

Si zoberte, že na slovensku dohráva server dajme tomu 300 aktívnych účtov Pre mňa už ani nebol dôvod sa tam registrovať. A na cz je to momentálne podobné ako na sk 1-2 roky dozadu.

Standardní

tak já myslel víc divů víc týmů ne že si někdo šmudlí druhej div....ale 5 týmů 5 soupeřů akční hra ....ale je to jako v politice a reálné válce takže se s tím asi nedá nic dělat

Standardní

Ahoj,
    Ještě bych se rád vyjádřil taky k předešlému tématu jelikož v něm také figuruji jak jsem se dočetl při nočním pukání :-)
    Krocky spehovat jsem u vás byl to sem se přiznal a přiznám se klidně i znovu.. jen by jsi o tom měl vědět, že všechno to byl Můj nápad a nudil jsem se. Juhares mi to i rozmlouval ze to nemá cenu. Takže možná tam nečistá hra byla, pouze ale z me vlastni vůle a vedení v tom nefigurovalo. Co ale.. stalo se stalo a rozhodne jsem nebyl jediným spehem na serveru.. za to ty jsi jich měl ve wall požehnaně ze? Proto ti chci říct že nevidím důvod někoho tu obviňovat z toho ze hraje pomocí špehování nečistou hru. Navic to ty jsi ten co psal podvodné a nepravdivé zprávy ostatním hráčům jen proto aby jsi je k sobe přetáhl.. To že ti tvoje bůhví jaký všelijaký podvody nevyšli a pokazil si server je jen tvoje chyba a nemusíš tu obviňovat ostatní.
    Naposledy upravil Maťec : 23.09.2015 v 07:56 Důvod: slovník

Standardní Brekot v profilu

"Aky mal vlastne zmysel tento server? nepriatel: mate okolo 60 offiek na zburanie divu,
    My: nemame nic, ani deff ani off ani nestavieme div,
    Div: stavia len lopik, hm pacil sa vam server?
    GG"

Co je zase tohle za blábolení?
    Tenhle server má stejný smysl jako jakýkoliv jiný. Je to hra, která se hraje pro zábavu a zpravidla s cílem vyhrát.
    Máme 60 offek? To asi víc. No a?
    Vy nemáte nic, ani def ani off ani div. Hrozný hlad trápí nás! I lištičky mají své nory, my nemáme nic. Vůbec nic. No a? Asi to hrajete blbě. Naše vina to fakt není. Chcete litovat? Nebo proč brečíte? Sami ste si vybrali velitele sedmilháře amatéra, který podělal na co sáhnul.

Hm, ano líbil a líbí, díky za zeptání

Standardní

Tééééda pánové a slečny (dámy popřípadě ) , koukám jak tu píšete a jak se dohadujete. Musím uznat, že ten příspěvěk ohledně více divů ( vyčištění WW Willage a pak případné defování více divů ) byl přesný. Je to zbytečné.

Každopádně dám měnší přirovnání z cz2 (9. věk) který skončil před třemy dny. Server byl hodně vyrovnán, i když jsem čekal, že se budou stavět 4ři divy, tak se stavěli 3 a o to bylo více vzrušení a upřímně pořádně jsme se všichni zapotili.

Každopádně ohledně divů to skončilo takto:

Div světa
    Hráči Jméno Aliance úroveň
    1. zzZc0sbie Čokoládová Bábovka Nomádi 100 -
    2. Murko Peklo -°HF°- 97 -
    3. Shrek zlobr ŽŮŽOVÉ PAHORKY(.)(.) RELAX™ 96 -
    4. Nataři Div světa - 0 -
    5. Nataři - 0

Myslím si, že na to, že se na serveru válčilo celý věk, tak se našlo spoustu, ale opravdu spoustu armád. Co mám informace o vašem věku a serveru, tak tu máte celkem jedinýho tahouna, ale proč ty ostatní aliance se neschopili a nestali se jim rovnou konkurencí???
    Chtěl jsem tím říci. My byli v bitvách od začátku a dá se říct proti většině ( nemůžu říct všem, protože to doslova tak není ) a stejně jsme nakonec dokázali pobourat divy, získat stability. Chci tím říct, pokud se stanete týmem a opravdu budete táhnout za jeden provaz, dokážete vyhrát. I proti veliké přesile.

Jinak budem rádi, pokud se pak přidáte zase na s2 s vašima aliancema a utvoříme po dlouhé době server, kde se oběví zase nejlepší hráči a aliance.

Hodně zdaru při stavbě divu a upřímnou soustrast stavitelům Já už do toho znovu nikdy nepudu

Merlin

PS: stavěl jsem div ted na svém učtu a stejně jsem tam hrál sám na učtě. A dělal jsem taky na směny kde jsem nemohl být na telefonu. Vše je o tom, jak vy dokážete hrát a o týmu. Pokud máte spoluhráče, spolupracujte a můžete hrát vysokou hru i jako jednotlivci na účtu ) A i pak stavět div případně

Podobná témata

1. Tlachárna o cz1 (8.věk)
    Autor Maťec v sekci CZ1
    Odpovědí: 77
    Poslední příspěvek: 13.09.2014, 21:21
  2. Tlachárna o czx (18.věk)
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 761
    Poslední příspěvek: 11.03.2014, 09:34
  3. Tlachárna o cz2
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 85